سورپرایز ویژه پرسپولیس برای دربی

[ad_1]

عیسی آل کثیر از زمان حضورش در پرسپولیس بیشتر از حضور در تیمش برای استقلالی ها اهمیت داشت. نام او به شدت با حریف سنتی قرمزها گره خورده است. بحث عدم استعداد او در آسیا و ارتباط با پاسخ آبی ها، گلزنی در دربی و لذت بردن از گل های اضافه؛ از او چهره ای خاص در این بازی سنتی ساخته است. به همین دلیل به نظر می رسد دربی بدون او چیزی کم دارد. اخیراً خبرهایی را از یحیی گل محمدی بازیکن مصدوم شنیدم اما او به هواداران امیدواری داد که ممکن است جای خالی پر شود.

آخرین صحنه عیسی آل کثیر در لیگ امسال، نمایش پدیده است. بازیکنی که تا لبه خط می دود تا توپ را بدون برخورد با کسی «پا» بگذارد، به زمین می افتد و روی برانکارد بیرون می آید و همزمان مشکل پارگی رباط صلیبی و دوری او از آن. زمینه مورد بحث قرار گرفته است. با این حال هنوز خبری از عمل جراحی هونگ دانگ منتشر نشده است و شایعاتی مبنی بر اینکه او قصد دارد تحت عمل جراحی قرار گیرد و با تمرینات بدنی و تمرینات بدنی در این فصل خود را وارد بازی کند به گوش می رسد. هفته بیست و دوم به پایان رسیده و هنوز خبری از این گارد نیست، با این حال ممکن است در دربی پیدا شود و کادرفنی با ظاهرش همه را شوکه کند. روز گذشته و زمانی که حاضران در تمرین اعلام کردند این بازیکن در شرایط خوبی است، خبر مهمی از آل کثیر منتشر شد. تیراندازی به بازیکنی که دچار شکستگی تاندون شده است در فوتبال غیرمعمول نیست و خیلی ها احتمال می دهند که این بازیکن بتواند بازی کند. همچنین اعلام شده است تمرینات پرسپولیس از امروز تعطیل است.

در هفته های گذشته بارها از یایا گل محمدی در مورد وضعیت بازیکن مصدوم پرسیده شده و سرمربی هونگ دانگ پاسخ های مبهمی داده است که شرایط ژسوس را تبدیل به هوادار قرمز کرده و در روز دربی برای … بلوز قرارداد این بازیکن 32 ساله در پایان سال جاری به پایان می رسد و با توجه به مصدومیت و سن او مشخص نیست که آیا او همچنان می تواند پیراهن قرمز را به تن کند یا خیر. او قصد دارد تمام سال را که می تواند آخرین فصل حضورش در این تیم باشد با خاطرات عجیب و به یاد ماندنی برای خود و هواداران بماند و اینکه کدام زمین برای دربی بهتر است. وینگری که مدت ها تلاش کرده تا تحت عمل جراحی قرار بگیرد و فوتبال را کنار بگذارد، انگیزه ای بزرگتر از بازی در دربی نخواهد داشت. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این اتفاق می‌افتد و آیا کابوس قرمز و کابوس آبی فرصتی برای فرود دارند یا خیر. برای پرسپولیس، قهرمانی در دربی، هر چه تاثیر قهرمانی داشت، لذت شیرین دیگری بود و مطمئناً این پیروزی با گل عیسی طعم بسیار خاطره انگیزی را برای پرسپولیس رقم می زد.

فوتبال 360

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان