شراکت اورتون با سه حامی روسی – ورزش سه


کد خبر: 1813385 |
11 اسفند 1400 ساعت 18:30 |
2092 بازدید |

0
اظهار نظر

اورتون همکاری خود با سه حامی روس را به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش “ورزش سه”، کمیسیون فوتبال پس از حمله همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین از طریق زمین، هوا و دریا وارد عمل شد.

سازمان های دیگر اقداماتی را برای تبدیل روسیه به یک انزوای ورزشی و فرهنگی به عنوان مجازات حملات پوتین به اوکراین انجام داده اند. فینال لیگ قهرمانان اروپا از سن پترزبورگ نقل مکان کرد. سن پترزبورگ به پاریس در ماه مه، و جایزه بزرگ فرمول یک برای سپتامبر در سوچی برنامه ریزی شده است. لغو شد.

اندکی بعد فیفا و یوفا اعلام کردند که هیچ مسابقه بین المللی در روسیه برگزار نمی شود و تیم روسیه باید در زمین بی طرف بدون پرچم و حتی نام روسی بازی کند، اما شب گذشته سخت ترین تصمیم ممکن علیه این تیم گرفته شد. روسیه. تیم ملی روسیه از فینال جام جهانی حذف شد و تمامی باشگاه های فوتبال روسیه از اروپا اخراج شدند. روسیه قرار است در مرحله پلی آف با لهستان بازی کند، اما این کشور به همراه چند کشور دیگر روسیه را تحریم کرده است.

روز گذشته شالکه همکاری خود را با گازپروم روسیه به حالت تعلیق درآورد و امروز نیز اعلام شد که اورتون نیز سیاست مشابهی را در پیش گرفته است.

به گفته اورتون، باشگاه بلافاصله تمام قراردادهای حمایت مالی با سه شرکت روسی USM، Megafon و یوتا را فسخ کرد. به گفته اورتون، همه در باشگاه از چنین اتفاق وحشتناکی شوکه و غمگین شده اند. USM اسپانسر تجاری زمین تمرین اورتون است. این شرکت سالیانه 12 میلیون دلار به اورتون برای یک قرارداد اسپانسری می پردازد و در سال 2020 قراردادی 30 میلیونی با گزینه امتیاز آتی استادیوم جدید اورتون امضا کرد. مگافون اسپانسر اصلی پیراهن زنانه اورتون است و همچنین خارج از یکی از بخش‌های گودیسون پارک، برند مگافون برجسته است.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه