شماره جدید یحیی; 10 بازیکن پرسپولیس در آستانه پایان قراردادشانفصل گذشته احمد نوراللهی و قبل از آن علی علیپور در یک روز مغلوب پرسپولیس شدند.

10 بازیکن تیم پسپولی اکنون در آستانه امضای قرارداد هستند که تقریباً پر شده است، این رقم ممکن است نگران کننده باشد. پس از تمدید قرارداد بازیکنانی چون آلیسا، مدی عابدی، سیام نعمتی و هارالد لک و با توجه به قراردادهای دو تا سه ساله بازیکنان در این فصل، در دسترس بودن 11 بازیکن می تواند مایه نگرانی باشد. یحیی و هواداران.

سیدجلال حسینی، مهدی ترابی، سعید آقایی، میلاد سرلک، عیسی آل کثیر، علی شجاعی، رضا اسدی، محمد شریفی، مهدی مهدیخانی و احسان پهلوان هر 10 بازیکنی هستند که در پایان این فصل جدا می شوند، اما به نظر می رسد بازیکنانی هستند که در پایان این فصل جدا می شوند. هیچ یک. اقدامی برای تمدید قرارداد آنها انجام شده، هنوز اجرایی نشده و یا کار مذاکره با آنها بسیار اولیه و مختصر بوده است.

در این گروه میلاد سرلک که بیش از هر بازیکن دیگری در پرسپولیس در این فصل حضور دارد و مهدی ترابی که موثرترین بازیکن خط حمله است قطعا در اولویت گسترش خواهند بود. البته دو بازیکن دوست ندارند با پوشیدن پیراهن تیم ملی لژیونر شوند یا حداقل اهداف لیگ امارات و قطر برای کسب درآمد بیشتر. این زمان برای ترابی راضی کننده نبود اما دلیلی هم نداشت که تصمیم بگیرد دوباره به تیم نونهالان ایران برگردد و به پیشرفت یا درآمد اضافی فکر نکند.

با توجه به سن و کیفیت بازیکنان فوق الذکر اف سی پلاوان یکی از بازیکنان اصلی در رده بعدی قرار خواهد گرفت و گسترش برای وی در اولویت خواهد بود.

عیسی آل کثیر و سیدجلال را با وجود بالا رفتن سن می توان در زمره تمدید کنندگان قرار داد اما در مورد عیسی ماجرا پیچیده تر است و البته همه چیز مربوط به مصدومیت بازیکن است.

درباره تمدید قرارداد رضا اسدی تردیدهایی وجود دارد. اینکه اسدی حداقل تا اینجای کار در خرید پرسپولیس موفق نبوده و معلوم نیست یحیی گل محمدی به اندازه خریدش مشتاق خریدش بوده باشد.

در بین محمد شریفی و مهدیخانی قطعا شریفی در اولویت گسترش قرار دارد.

ورزش ایرانی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم