طرحی برای کشتن شوهر پس از یک عشق ممنوع طراحی کنیدزنی که متهم به طراحی و ارتکاب قتل همسرش در پی عشق حرام با سردرگمی مردان است در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود.

به گزارش شرق، متهم که زن جوانی بود، ابتدا از تیراندازی شوهرش به پلیس خبر داد و مدعی شد که از انگیزه قتل شوهرش اطلاعی ندارد. اما تحقیقات مقامات چیز دیگری را فاش کرد و در نهایت منجر به دستگیری این زن شد که به آزمایشگاه می‌رود.

بر اساس پرونده این قتل یک سال پیش رخ داده است. زنی به پلیس گزارش داد که مردی شوهر احمد را به ضرب گلوله کشته است. وقتی افسر به محل رسید متوجه شد که قتل کار یکی از آشنایانش بوده است. وقتی سحر همسر مقتول مورد بازجویی قرار گرفت، گفت: همسرم ماشین را از پارکینگ بیرون آورد تا سر کار برود. اما ناگهان صدای تیراندازی شنیدم. وقتی بیرون آمدم مردی را دیدم که با اسلحه کنار جاده ایستاده بود. من هرگز آن مرد را ندیدم، سپس او فرار کرد. تحقیقات مقامات نشان داد که سحر دروغ گفته، با مردی رابطه داشته و با شوهرش مشاجره کرده است. در نتیجه سحر دستگیر شد. او به قتل شخصی به نام کوروش اعتراف کرد.

او گفت: من با کوروش از طریق اینترنت آشنا شدم. ما یک رابطه عاشقانه داریم. وقتی کوروش متوجه می شود که احمد معتاد است و با من بدرفتاری می کند، پیشنهاد من برای کشتن احمد و کشتن او را می پذیرد. کوروش نیز دستگیر شد.

او گفت: من با سحر از طریق اینترنت آشنا شدم و کم کم عاشق او شدم و عاشقش شدم. وقتی فهمیدم ازدواج کرده، مدت زیادی از رابطه ما گذشته بود. سحر به من گفت که شوهرش بسیار بدرفتار، معتاد و او را کتک می‌زند. سحر از من می خواهد که به او کمک کنم تا شوهرش را بکشد. صبح آنقدر درگیر می شوم که نمی دانم چه کار کنم. بالاخره تصمیم گرفتم احمد را بکشم. رفتم شهرستان و از طریق دوستان اسلحه خریدم و به تهران آمدم. در تهران در قرار ملاقاتم با سحر، شوهرش را کشتم و فرار کردم.

با تکمیل اظهارات متهم و تکمیل تحقیقات و تعقیب، پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. سحر به معاونت در قتل و احمد به معاونت در قتل متهم شده اند. در این جلسه پدر و مادرم اصرار کردند و خواستار قصاص شدند.

متهم ردیف اول در ادامه با اعتراف به ادعای خود برخاست و گفت: به درخواست سحر تصمیم گرفتم شوهرش را بکشم. اما آن روز وقتی شوهرش را دیدم، برای آن متاسف شدم. اما من به دلیل مواد مخدر و الکل عادی نبودم. در نتیجه به طور تصادفی به سمت مقتول تیراندازی کردم و باعث ضربه مغزی شدم. من برای کاری که کردم بسیار متاسفم و از پدر و مادرم متاسفم. فکر می کردم با این کار به سحر کمک می کنم تا از این زندگی خلاص شود. اما چیزی بدتر برای من و او. من اشتباه میکردم.

سحر که متهم به توطئه برای ارتکاب قتل بود، سپس برخاست. او گفت: «از اینکه شوهرم مورد آزار قرار می‌گیرم خسته شده‌ام و نمی‌دانم چگونه از این زندگی خلاص شوم. من بارها در مورد این اختلافات با خانواده ام صحبت کرده ام. اما آنها از من خواستند که به شوهرم فرصت دیگری بدهم تا رفتار و مصرف مواد مخدر را متوقف کند. اما فایده ای نداشت تا اینکه پس از ملاقات با احمد از او کمک خواستم. الان متاسفم من باید به طور قانونی با زندگی ام برخورد کنم. از خانواده ام طلب بخشش می کنم و از دادگاه کمک می خواهم. بر اساس گزارش ها، در پایان کمیسیون، قاضی برای تصمیم گیری عجله کرد.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances