(عکس) درگیری شدید بین شیرخوار هار و شغاللانه زنبوری در حین مبارزه با شمشیر تیز بارها از شاخه های حیوان پرتاب می شود.

به گزارش فرارو، این صحنه منحصر به فرد و هیجان انگیز توسط دیرک ترون در بازدید از پارک ملی اتوشا در نامیبیا ثبت شده است.

دیرک گفت: «این نقطه خاص در پارک ملی اتوشا مکان مورد علاقه من برای عکاسی است. کمی کنار استخر نشستیم، اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.

دوباره با کمپ صحبت کردیم، چون زمان زیادی تا بسته شدن در نمانده بود. می خواستم به این طرف و آن طرف بروم که از دور متوجه حرکت چیزی شدم. دیری نگذشت که متوجه شدم حیوانات چگونه حرکت می کنند و با هیجان حضورشان را در مقبره های عسل خوار اعلام کردم.

همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و در عرض چند دقیقه تمام شد. شما می توانید سال های زیادی را در طبیعت بگذرانید و هرگز چیزی شبیه آن را نبینید. این چیزی است که من در مورد سفرهای حیات وحش در آفریقا دوست دارم.

این حیوانات عصبانی هستند و از انجام هر کاری که بر سرشان می آید دریغ نمی کنند. انواع رفتارهای نشان داده شده در اینجا واقعاً غیرعادی نیستند.

تیزبینی در نبرد با قبرهای عسل خوار نمی افتد. او یک قدم به عقب رفت، لانه زنبوری را بین شاخ هایش گرفت و او را به ورطه پرت کرد.بارسلون. اولین باری که این اتفاق افتاد فکر کردم مرده است، اما خودش را تکان داد و به شارژ ادامه داد. در نهایت تیژشاه خسته شد و پشتیبان گرفت.

حدس زده می شود که فرد خوار ممکن است به تب دنگی مبتلا شده باشد. یکی از دلایل من این است که به نظر می رسد این حیوان در هنگام نوشیدن آب را ببلعد.

فردای آن روز سر همان حوض بودیم و همان قبر عسل خوار رسید. این بار او وارد دعوای شغال سیاه شد، باورم نمی شود. عسل خواران دزد را دفن می کنند. از دور، جایی که با دوربینم نمی توانستم به آنجا برسم، چند شغال دیگر به دعوا پیوستند. قبرهای عسل خوار حالا با ۷ دیوار کوچک می جنگند! ناگهان قبرستان از پوزه شغال گرفت و او را از زمین بیرون کشید. این دیوانه است!

من واقعاً در مورد تصاویر این رویداد یک بار در زندگی هیجان زده هستم. همانطور که قبلاً گفتم، شما می توانید سال های زیادی را در طبیعت سپری کنید و هرگز چیزی شبیه به آن را نبینید.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances