فریبا: بردن تیم جدید قلعه کار آسانی نیست

[ad_1]

ورزش سه: پیشکسوت استقلال می گوید برخلاف آنچه که پیش بینی می کرد، بازی گل گهر مقابل استقلال یک بازی جذاب و تاثیرگذار بود.

استقلال در فینال مقابل گل گهر سیرجان در ورزشگاه این تیم توانست با دو گل پیش بیفتد و برای دومین بار در این فصل به صدر جدول لیگ برتر صعود کند. بهتاش فریبا بازیکن سابق تیم ملی گفت: بازی در مجموع بسیار تاثیرگذار بود، همان روز صبح از رادیو پیش بینی کردم که این بازی خوب نخواهد بود، اما برخلاف آنچه گفتم بازی جذابی را تماشا کردیم. در پایان آن مکالمه، گفتم اشتباه کردم.

وی افزود: همه چیز در این بازی دیده می شود. از جابجایی های استراتژیک گرفته تا تعویض هایی که باعث می شود و بیشتر هیجانات نبرد با این نفس نفسگیر را نشان می دهد. چون دروازه گهر مورد حمله قرار گرفت، البته امروز قوانین را آماده و خوب داریم، او علاوه بر کار پیشگیرانه و برگشت، باز هم توانست تنها گل گهر را به ثمر برساند و فشار خوبی هم به او وارد کند. او یکی از بازیکنان پیشرو است. تا جایی که می تواند در زمین بازی کند و من برای گلزنی او بسیار خوشحالم.”

مهاجم و هافبک سابق استقلال نیز با تمجید از بازی ارسلان مطهری گفت: برای ارسلان باید انصاف داشته باشم که برای این بازیکن کاندیدا می شود. اگر دقت کنید می بینید که او 7 یا 8 توپ از تیم حریف گرفته است که برای مهاجم بسیار ارزشمند است.

وی افزود: در نیمه اول می توان گفت که سرعت بازی در اختیار استقلالی ها بود و می توانستند از دو جناح به خصوص از جناح راست به گل گهر فشار بیاورند. اما در نیمه دوم طبیعی است که وقتی دو گل بزنی، حریف جلو می آید تا ضرر کند و این در همه جای دنیا طبیعی است. اینکه در نیمه دوم چند روز اخیر از استقلال شنیده بودیم درست نیست. استقلال در نیمه دوم نیز توانست تعداد گل های خود را چندین برابر کند. اگر ارسلان از زاویه بسته توپ را نمی زد و وریا را می دید شرایط خیلی فرق می کرد یا پاسی که وریا به لیدر داد می توانست درست توپ را بزند. فراموش نکنید که تیم حریف هم تیم امیر قلعه نویی است و به راحتی نمی توان تیم را شکست داد. کسی که کارش را بلد است و نقاط ضعف حریف را خوب می شناسد و می داند که از بازی چه می خواهد.»

بهتاش فریبا در خصوص مهدی پور و نقش او گفت: مهدی پور در نیمه اول خیلی خوب کار کرد اما در نیمه دوم به دلیل اینکه گل گهر مستقیم بازی کرد نقش او کم شد و بیشتر روی دفاع تمرکز کرد.

پیشکسوت سرشناس استقلال که آشنایی کاملی با شرایط تیم سابق خود دارد، در ادامه صحبت های خود می گوید: وقتی بدن خود را به موقع کامل انجام ندهید، در آخرین لحظات مورد حمله حریفان قرار می گیرید.

وی درباره اشتباهات آشکار سه مدافع استقلال در دقیقه 95 بازی گفت: رشید مظاهری حرف هایش را رها نمی کند و شبیه هیچکس عمل نمی کند.

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان