فولکس واگن پلتفرم خودروی هوآوی را به قیمت 1.6 میلیارد دلار خریداری کرد – زومیت

[ad_1]

فولکس واگن در حال مذاکره با هواوی برای خرید قطعات خودروی چینی در مذاکرات قیمت است. هوآوی به تازگی اولین خودرو را بر اساس پلت فرم HarmonyOS خود عرضه کرده است و فولکس واگن قصد دارد آن را به تامین کننده پیشرو سیستم های رانندگی خودکار برای وسایل نقلیه الکتریکی تبدیل کند.

به گزارش نوت بوک، وقتی صحبت از خودروهای خودران به میان می آید، برخی از شرکت های چینی اکنون ادعا می کنند که سیستم هایی را توسعه داده اند که عملکرد بهتری نسبت به سری تسلا FSD ارائه می دهد. علاوه بر خودروسازان چینی که به نظر می رسد نوعی سیستم رانندگی خودکار را ارائه می دهند، استارت آپ های چینی زیادی نیز وجود دارند که روی هوش مصنوعی یا پردازش سخت افزاری کار می کنند. فولکس واگن به وضوح پیشرفت چین در این زمینه را به رسمیت می شناسد و تصمیم گرفته است به مذاکرات برای خرید فناوری خودروهای الکتریکی هوآوی ادامه دهد. رسانه های محلی امروز گزارش دادند که مذاکرات برای خرید در حال انجام است و انتظار می رود فولکس واگن خرید 1.6 میلیارد دلاری واحدهای هوآوی را در ماه مارس اعلام کند.

Huawei Owas Harmony Platform برای خوردو

مقالات مرتبط:

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که تلاش‌های هواوی برای ساخت اولین خودروی الکتریکی خود به یک سرمایه‌گذاری مشترک تبدیل شده است که در آن غول الکترونیک چینی از نوآوری‌های گیگابیت و مهارت‌های ارتباطی خود برای ایجاد پلتفرمی برای خودروهای نیمه‌خودروی ساخت شرکت‌های دیگر استفاده می‌کند. اولین خودرویی که بر روی پلتفرم هارمونی او اس هوآوی کار می کند Aito M5 است که به تازگی عرضه آن آغاز شده است. این خودروی دره یک هیبریدی لوکس است که هم با سوخت و هم با باتری کار می کند. علاوه بر هواوی، فولکس واگن در حال بررسی راه حل های مختلف رانندگی خودکار در چین، از جمله راه حل های ارائه شده توسط DJI است.

فولکس واگن و هوآوی در حال حاضر سرمایه گذاری مشترک با خودروسازان دارند، بنابراین سرمایه گذاری در چنین پلتفرمی بعید به نظر می رسد که طولانی باشد. طبق گزارش ها، این سرمایه گذاری مشترک توسط مدیران فولکس واگن مدیریت می شود و اخیراً چندین کارمند هوآوی در بخش قطعات خودرو این شرکت از مصاحبه های شغلی مطلع شدند. گفته می شود هدف نهایی فولکس واگن دستیابی به فناوری در زمینه خودروهای برقی خودران است که در اختیار ندارد یا به راحتی نمی تواند آن را توسعه دهد. در صورت موفقیت آمیز بودن مذاکرات بین دو شرکت، پیش بینی می شود واحد درایو خودران هوآوی به تامین کننده درجه یک فولکس واگن تبدیل شود.

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما