قفسه بندی خود سوله – بهین انبار آرا

قفسه مغازه خرید قفسه فلزی به صورت اینترنتی، معرفی کننده انواع قفسه ها، طرح و کیفیت هر یک برای خریداران است. انتخاب مواد انتخاب شده توسط تولید کنندگان نیز بسیار مهم است. این نوع قفسه بندی، به واسطه میله فلزی بسیار مقاومی که در وسط آن قرار گرفته است به چند طبقه نیز قابل اجرا می باشد. قفسه مغازه در مدل های مختلفی تولید می شود که تیم شیک شلف مفتخر است انواع قفسه مغازه در مدل های مختلف را با قیمت واقعی و درخور در اختیار شما عزیزان بگذارد. فقسه وسط فروشگاهی از دیگر مدل های قفسه ای است که در فروشگاه ها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این عامل به ویژه در انواع قفسه های فروشگاهی مشهود است که از پر طرفدارترین انواع شلف است. سعی کنید همه فضای فروشگاه را با اجناس پر نکنید.

به عنوان مثال در صورتی که انبار شما دارای یک قفسه بندی منظم باشد، در صورتی که به دنبال یک یا چند محصول خاص در بین محصولات موجود در انبار بگردید، به راحتی می توانید در عرض مدت زمان بسیار کوتاهی محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. اما استند ادویه جات، دارای بازوهای فلزی نزدیک به هم می باشد که بسته های ادویه با داشتن سوراخ هایی در بالای بسته بندی خود، به ترتیب از بازوها آویزان می شوند. بیشتر قفسه هایی که برای ذخیره سازی استفاده می شوند از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند زیرا بسیار محکم هستند. هر چه مقدار وزن کالاها بیشتر باشد باید قفسه قوی تری داشت. متناسب با اینکه هدف از راه اندازی یک فروشگاه عرضه چه محصول هایی است، قفسه مورد نیاز آن متفاوت خواهد بود. به طبع هر چه قفسه های فروشگاهی ابعاد بزرگ تری داشته باشند قیمت آن ها نیز بیشتر خواهد بود.

قفسه پيچ و مهره اي

قفسه مغازه این برای فروشگاه های دارای سینه دودکش یا فرورفتگی ایده آل است، زیرا فضای دیوار را برای ذخیره بیشتر میکند. کفپوش این قفسه ها یا طوسی رنگ هستند و یا دارای پوشش رنگی گالوانیزه می باشند. MDF برای شخصی سازی عالی است، زیرا میتوان آن را به راحتی رنگ آمیزی و طراحی کرد. قدرت و میزان تحمل وزن و بار بیشتری نسبت به پانل یا كفه دارد(حداكثر :400 كیلوگرم) و برای اجناس و بارهای نیمه سنگین بجای كفه استفاده میگردد كه مناسبتر از كفه است. MDFها از تعداد زیادی الیاف چوب که تحت فشار بهم متصل شدهاند، ساخته شده است به همین دلیل برش آنها با اره برقی و یا گرد کردن گوشههای آن به راحتی امکانپذیر است. قفسه های یک طرفه دیواری: همانطور که از نام این قفسه مندی مشخص است، قفسه های یک طرفه دیواری، از یک طرف به دیوار متصل می شوند و امکان چیدمان در آن ها فقط از طرف آزاد امکان پذیر است.

همانطور كه در شكل مي بينيم اگر نتايج بهينه نباشد مي توانيم فرآيند داده كاوي را با صفات و نمونه هاي جديد تكرار كنيم. همانطور که میدانید، قفسه های فروشگاهی، عضو جدا ناپذیر فروشگاه ها، هایپرمارکت و سوپرمارکت و مغازه های بزرگ و کوچک هستند که جهت چینش کالاها مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت باید بر اساس سنگین بودن باری باشد که بر روی قفسه قرار می دهید. 2-سبک خود را بر اساس “گوشه بازار” خود انتخاب کنید. در نظر بگیرید که آیا آن را با توجه به موقعیت شرکت پیکربندی کنید. تعداد طبقات و ارتفاع هر ردیف با توجه به نوع کالا و اندازه و ابعاد آن قابل تنظیم بوده و با توجه به جنس بدنه که از فلز مقاوم می باشد، مقاومت بالایی در تحمل وزن محصولات دارند. از اینرو علاوه بر نحوه نصب دقیق، کیفیت قفسه مورد انتخاب نیز در درجه اهمیت بسیار بالایی قرار می گیرد.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما