قفسه بندی خود سوله چیست و چه کاربردی دارد

قفسه انبار همچنین، اگر طراحی قفسه به درستی انجام نشده باشد، ممکن است محصولات و کالاها با گذشت زمان دچار آسیب های مختلفی شوند که غیر قابل بازگشت خواهد بود. ممکن است برای محافظت از آن در برابر حشرات و پوسیدگی به آب بندی احتیاج داشته باشد، اما در غیر این صورت ماده قابل اطمینان و محبوبی است. با توجه به این که نیروی انسانی جهت به حرکت در آوردن قفسه های بایگانی ریلی بکار گرفته میشود ، ولیکن در مقایسه با روش های قدیمی ، بایگانی ریلی دارای امتیازهایی از قبیل اشغال نمودن فضای کم در مقایسه با بایگانی های ثابت دارد. در طراحی و تولید قفسه های انبار، تنوع زیادی وجود داشته که با توجه به این موضوع به راحتی می توان تمام قفسه بندی ها را به صورت چند طبقه از کف تا سقف انبار قرار داد. برای چیدمان صحیح انواع قفسه بندی فروشگاهی بهتر است که حتماً نمونههای مختلف دیگر فروشگاه بزرگ مشاهده کرده و با یک متخصص طراحی داخلی در این خصوص حتماً مشورت کنید.

همچنین یک نقشه راهنما از کل فروشگاه و قفسهها در ابتدای ورودی قرار دهید تا مشتریان سریعتر بتوانند مسیر خود را برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود پیدا کنند. همچنین کالاها در تمامی قفسهها باید با یک فاصله مناسب قرار داده شوند تا تمایز و انتخاب را برای مشتریان راحت و سریعتر کند. همچنین عرض قفسهها نباید به حدی باشد که مشتری برای برداشتن آخرین دانه آن به دردسر بیافتد. البته این مقدار با توجه به عرض قفسه، ارتفاع آن ، تکیه گاه و فاصله بین طبقات متفاوت است. سؤالی که پیش میآید، اینکه چرا ما این همه روی قفسه بندی محصولات تأکید میکنیم و این چه مزایای میتواند برای صاحب فروشگاه داشته باشد. یک مغازه دار خوب میداند چگونه مغازه خود را طبقه بندی و منظم کند تا مشتری هنگام حضور در فروشگاه به یک احساس خوب دست پیدا کند. قراردادن و چیدمان کالاها در انبار و یا سوله بدون قفسه بندی انبار بی معنی خواهد بود.حال نکته حائز اهمیت این است که بدانیم با توجه به وسعت انبار و نوع کالاهای موجود چه نوع قفسه بندی انبار رابه کارببندیم که حداکثر صرفه جویی درهزینه قفسه بندی را داشته باشد و ضمنا باعث کاهش صدمات به کالاها ، افزایش بهره وری انبار و استفاده حداکثری از فضای انبار شود .

قفسه پيچ و مهره اي

این بایگانی ها در واقع مختصری از مکاتبات اداری را نگهداری نموده اند که ارزش و اعتبار آنها با گذشت زمان نیز روز به روز بیشتر میگردد. برای هر نوع محصولی و با توجه به ویژگیهای آن یک نوع قفسه بندی فروشگاهی طراحی شده است تا علاوه بر جلب توجه مشتریان، آنها را به درستی نمایش دهد. تنوع بالای قفسه ها باعث می شود تا بتوان ان ها را متناسب با هر فروشگاهی انتخاب کرد و از جلوه شیک و جذابی را نیز به فروشگاه بخشید. کثیف بودن قفسهها یک حس بدی را در آنها ایجاد میکند که فروشگاه به بهداشت محصولات توجه خاصی نمیکند. قفسه مشبک با توجه به ساختار آن، تحمل وزن بالایی نداشته و بیشتر برای نگهداری اقلام سبک مورد استفاده قرار می گیرد. قفسه های فروشگاهی دارای انواع مختلفی هستند که بر پایه ساختار، شکل و محل قرار گیری، تقسیم بندی می شوند. همانطور که در بالا هم گفته شد، امروزه با گستردگی تنوع قفسه فروشگاهی به راحتی میتوان انواع محصولات را دسته بندی کرد تا انتخاب محصول برای مشتریان راحتتر شود.

قفسه فروشگاهي

از این رو بهتر است که حداقل هفتهای یکبار تمامی قفسه سوپرمارکتی و محصولات را گردگیری کنید. در فروشگاههای زنجیرهای بزرگ، مشتری وقتی برای پیدا کردن کالای مورد نیاز تمامی قفسهها را جستوجو میکند، بیشتر محصولات فروشگاه شما را هم مورد بررسی می­دهد و از این رو میتواند با موجودی کالاهای شما هم آشنا شده و حتی کالاهایی را مشاهده کند که فراموش کرده است تا در لیست خرید خود قرار دهد. اگر محصولات در مکان مناسب قفسه سوپرمارکت و انبار قرار بگیرند و دسته بندی آنها به درستی انجام شود، مشتریان خیلی راحت و سریع میتوانند کالاهای مورد نظر خود را پیدا کرده و از این رو با یک تجربه خیلی عالی فروشگاه شما را ترک خواهند کرد. بارها برای مشتری پیش آمده است که وقتی قصد برداشتن خمیردندان و دستمال کاغذی را دارد، باید به دو نقطه مختلف فروشگاه برود تا قفسه آنها را پیدا کند، در صورتی این دو را میتوان در یک دسته بندی قرار دارد.

چیدمان این قفسه ها در فروشگاه و همچنین چیدمان کالا بر روی این قفس ها لازم است بر طبق اصول و استانداردهای ویژه فروشگاهی صورت پذیرد تا موجب به حداکثر رساندن میزان تحقق اهداف فروش در فروشگاه ها شود. یکی از این موارد چیدمان نادرست قفسه فروشگاهی است. بزرگترین مشکلی مشتریان با قفسه فروشگاهی در فروشگاههای بزرگ و به ویژه زنجیره در سطح شهر، چیدمان نادرست قفسه بندی فروشگاهی و نداشتن دسته بندی مناسب برای نمایش کالاها است. قفسه بندی موجب دسته بندی مناسب کالا ها و ایجاد نظم و ترتیب در میان آنها میشود. همچنین، قبل از خرید هر نوع قفسه فروشگاهی، به چیدمان قفسه ها اهمیت فراوانی داده و طراحی شما جهت چیمان آنها به گونه ای باشد که کمترین ترافیک در سطح فروشگاه و هم چنین بیشترین دید نسبت به محصولات ایجاد شود. مشتری به تمیز بودن فروشگاه اهمیت زیادی قائل میشود. بنابراین استفاده از قفسه بندی در انبارها اهمیت زیادی دارد.

بنابراین امروزه سیستم انبارداری و نحوه چیدمان اجناس در انبارها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد. در چند سال گذشته و با افزایش تعداد فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها نیاز به قفسه پیچ و مهره ای فلزی بسیار بیشتر شده است . قفسه بندی پیچ و مهره ای Shelving Bolt And Nuts رایج ترین قفسه بندی انبار جهت نگه داری بار های کم حجم و سبک در انبار ها، فروشگاه ها و مراکز آموزشی و اداری می باشد که در ابعاد مختلف قابل افزایش و کاهش می باشد. قفسه انبار ایزی راک ریلی قفسه انبار ایزی راک ریلی به منظور نظم بیشتر و همچنین دسترسی آسان به اقلام مختلف استفاده می گردد. چیدمان انبارها باید به صورتی باشد که بیشترین استفاده از فضا را داشته باشیم و همچنین دسترسی به وسایل مورد نیاز به آسانی امکان پزیر باشد. خرید اینترنتی قفسه فلزی انباری ، برای خرید از طریق اینترنت کافی است ابتدا نیاز شما مشخص شود ، برای انجام اینکار باید شما طول و ارتفاع مکانی رو که میخواهید قفسه بندی کنید اندازه گیری کنید .

در شرکت نور پایتخت دیگر خدمات فلزی مانند خدمات پانچ ورق سی ان سی نیز صورت می گیرد. این نوع قفسه بندی با استفاده از نبشی های پانچ شده، پیچ و مهره و کفه توانست تحول بزرگی درتولید قفسه بندی برای انبار به وجود آورد.یکی از مزیتهای مهم قفسه بندی پیچ و مهره ای این است که به آسانی و خیلی سریع نصب میشود. این مراحل برای ساخت قفسه بندی انبار کافیست و قفسه بندی محکم و استواری را به شما میدهد ولی چندین مرحله مهم دیگر نیز برای ساخت قفسه بندی انبار باقی مانده است و آن هم رنگ زدن و عایق کاری آن می باشد چرا که با این کار عمر قفسه بندی انبار بالا می رود زیرا با رنگ زدن و عایق کاری، به قفسه خاصیت ضد خورندگی داده و آن را در برابر عوامل مخرب دیگر حفظ می کنیم.

تصمیم مهم دیگری که شما باید قبل از خرید قفسهها بگیرید، خرید واحدهای جدید یا دست دوم است. همچنین اجرای محصولات متنوع بسیار مهم است. فروشگاه به هر مکان تجاری میتواند اطلاق شود که انواع مختلفی از محصولات و خدمات جهت فروش به متقاضیان و مشتری عرضه خواهد شد. این مسئله نه تنها باعث اتلاف وقت مشتریان میشود، بلکه میزان رضایت تجربه خرید از فروشگاه شما را به صورت غیرمستقیم کاهش میدهد. مقاومت بالای این قفسه های فلزی در برابر خوردگی و رطوبت باعث می شود که به منظور انبارش محصولاتی که باید در سردخانه های محلی و صنعتی نگهداری شوند، از این قفسه های با دوام استفاده شود. ۵- قفسه سوله ها نسبت به حوادث طبیعی (سیل، زلزله و غیره) نیز مناسب سازی شده اند که در برابر آن مقاومت دارند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances