لینک سازی خارجی – آنها آمار واقعا معنی چیست؟

سئو یک روش و استراتژی بازاریابی مناسب برای همه وبسایتها نیست و بر اساس هدف گردانندگان یک وبسایت، استراتژیهای بازاریابی اینترنتی دیگر مانند تبلیغات از طریق پرداخت کلیکی میتواند مؤثرتر باشد. آیا لینک های خارجی فقط بهزیباییصفحات اینترنتی کمک می کنند؟ با این کار، به راحتی میتوانید به رتبه بالاتر در گوگل دست یابید و همچنین به افزایش بازدیدکنندگان سایت خود نیز کمک موثری برسانید. بررسی نمونه کارها، تجربه کاربران و اطلاعات درباره سابقه و شهرت سرویسها نیز میتواند به شما کمک کند تا تصمیم درستی بگیرید. در واقع، وقتی به سایت دیگری لینک میگذارید که محتوای آن با محتوای سایت شما مرتبط باشد، گوگل متوجه میشود که شما با سایتهای بزرگ و معتبر مرتبط هستید و برای سایت خود نیز فرصتی را برای به بازدید کنندگان جذب کردن شمازده به ارائه نکات مفید و جذابی در محتوای سایت خود باشید. در واقع، با ایجاد لینک هایی به سایت خود از سایتهای دیگر، رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجوی وب افزایش مییابد. 40 بک لینک از سایتهایی با پیج رنک 7 تا 10 و با قدرت دامنه (Domain Authority) بالای 80. سپس 30 هزار بک لینک به صفحاتی که به شما لینک داده اند برای افزایش قدرت و اهمیت صفحات لینک داده به شما. Th is was g​ener at​ed wi th the ​help of G​SA Con​te᠎nt Generat or D emov᠎er si᠎on​!

ارائه ابزارهایی همچون خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی و همچنین خدمات مرتبط با شبکه های اجتماعی همچون مدیریت پیج اینستاگرام از دیگر خدمات این مجموعه می باشد. پس قبل از خرید بک لینک حتما کلمات کلیدی هدف، انکرتکست ها را مشخص نمایید. راستش را بخواهید هنوز در مورد اینکه لینک دادن به صفحات خارج از سایت با چه کلمه کلیدی تأثیر بهتری دارد، بحث است. اما از آنجا که لینک سازی خارجی برای سایت شما تاثیر مثبت دارد، میتواند در صورتی که به عنوان یک روش پراستفاده و بدون ملاحظه به کار رود، تاثیرات منفی روی رتبه سایت شما داشته باشد. یک نکته دیگر در استفاده از لینک های خارجی آن است که نباید از آنها برای افزایش رتبه سایت خود سوء استفاده کرد. این که یک سایت با لینک دادن به شما چقد اعتبارتان را افزایش دهد، به EAT آن بستگی دارد. اما به طور خلاصه باید گفت که هر اندازه عدد EAT یک سایت بالاتر باشد، لینک گرفتن از آن، بهتر و مفید تر است.

با وارد کردن کلمات کلیدی دقیق به لینک مرتبط با موضوع شما، از واژههای اصلی استفاده شده در سایت دفاع میکنید و به راحتی به رتبه بالاتر در گوگل دست مییابید. برای اینکه بتوانیم در جایگاههای بالاتر قرار بگیریم میبایست فرایندی به نام سئو بر روی سایت انجام شود تا متناسب با الگوریتمهای گوگل بتوانیم لینکها را در نتایج بالاتر نمایش دهیم. در این مزارع به یکباره تعداد بالایی لینک برای یک سایت خریداری می شود که در ابتدای راه شاید به نظر خوب باشد ولی در ادامه و با قطع این مزارع لینک گوگل به سرعت متوجه جعلی و اسپم بودن لینک ها شده و به سرعت با سایت برخورد می کند. در وهله اول، شاید شما به اندازه ای به این محصول اعتماد نکنید که بخواهید آن را خریداری کنید. تصور کنید که یک محصول جدید به بازار عرضه می شود که ادعا دارد پوست شما را بسیار شفاف می سازد. به نظر شما این محصول چگونه می تواند اعتماد شما را جلب کند؟ وبلاگهایی هستند که به شما امکان دریافت بک لینک رایگان را از طریق درج محتوا را فراهم میکنند.

پیش از هرچیزی باید بدانیم که برنامه لینک سازی باید از ابتدای طراحی سایت و زمانی که محتوا نگارش می شوند آغاز شود. امکانات و نوع طراحی کاملا مطابق با درخواست شما خواهد بود. ربات های موتور های جستجو نیز از طریق همین لینک ها محتوای یک طراحی سایت را شناسایی می کنند. به اشتراک گذاشتن از طریق پیام رسان ها نیز می تواند عواقب بسیار خوبی داشته باشد. طبیعتا این روش با وجود فایده زیاد، بسیار مشکل است؛ اما دستیابی به آن غیر ممکن نیست. دو راه برای این کار وجود دارد. موردی هم وجود دارد که سایت شما از یک صفحه یک سایت خارجی چندین لینک دریافت می کند. زمانی هم که سایت شما هیچ اعتباری نداشته باشد و برای آن در سایت های معتبر دیگر بک لینک بسازید گوگل حق دارد شک کند و سایت شما را جریمه کند. تکنیک دیگری که میتوان برای روشن شدن لینک سازی خارجی در گوگل استفاده کرد، استفاده از کلمات کلیدی در لینکهای خارجی است. یکی از روشهایی که میتوان با استفاده از آن به لینکسازی خارجی پرداخت استفاده از رپورتاژ آگهی است. به عنوان مثال، اگر لینک های خارجی را به طور نامتناسب یا اغراق آمیزی استفاده کنید، احتمالا تاثیر منفی بر روی رتبه سایت خود خواهید داشت.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما