لیورپول 0-1 اینتر؛ برای مردگان برخیز! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1814424 |
18 مارس 1400 در 01:29 |
5,734 بازدید |

3
اظهار نظر

در شب نگون بخت میزبان؛

لیورپول در یک شب ویرانگر با یک گل مغلوب اینتر شد و مطمئناً راه زیادی را طی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول با وجود سه قطع گل اینتر و نداشتن موقعیت های خوب، با وجود باخت 0-1 به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

اینتر بازی را خوب آغاز کرد و در دقایق ابتدایی یک موقعیت نیمه نیمه یا دو نیمه در دروازه لیورپول ایجاد کرد، اما عدم علاقه به پاس گل پایانی آلیسون بیکر را خیلی آسیب پذیر نکرد.

این دیدار در میانه میدان ادامه داشت و هیچ یک از تیم ها نتوانستند برای هر یک از گل ها امتیاز اضافی ایجاد کنند. در نیمه اول مرسی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و ترنت آرنولد از کنار دروازه اینتر گذشت اما ضربه جوئل ماتیپ از کنار دروازه نراتزوری به بیرون رفت.

بعداً در یک زاویه بود که لیورپول توانست اولین گل خود را به ثمر برساند، اما ضربه سر ویرجیل فن دایک در راه خانه به میلان اشکرینیار برخورد کرد.

در دقیقه 41 با توقف دنزل دامفریس، اینتر فرصت خوبی برای گلزنی در سمت چپ داشت. اما شوت هاکان اله آهن غ لو زمین لو با واکنش درست آلیسون بکر مهار شد و تنها موقعیت اینتر در نیمه اول از دست رفت.
در اواخر نیمه اول، دختر ترنت الکساندر آرنولد از یک ضربه ایستگاهی به فاصله زیادی درون اینتر گو رفت تا نیمه اول با تک گل به پایان رسید.

لیورپول نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و توانست بلافاصله شوت بزند. سمیر هاندانوویچ در محوطه جریمه خطا کرد تا توپ را برای محمد صلاح ارسال کند اما ضربه زمینی این بازیکن از کنار اینتر گذشت.

اما در دقیقه 61 اینتر از جریان بازی گل اول را به ثمر رساند. ربوده شدن بازیکنان این تیم در کنار انتقال الکسیس سانچز به زمین باعث شد تا لو تارو مارتینز مدافع و این مدافع با یک ضربه محکم و تاثیرگذار دروازه لیورپول را باز کند.

اما دو دقیقه بعد الکسیس سانچز کارت زرد دوم را دریافت کرد و به دلیل ضربه غیرمنتظره و عجیب روی پای جوئل در میانه زمین از بازی اخراج شد.

دقایقی بعد لیورپول در آستانه زدن اولین گل خود بود. محمد صلاح برای گلزنی در محوطه وارد میدان شد اما ستاره مصری بار دیگر به تیر دروازه برخورد کرد.

در وقت اضافه، لوئیز دیاز در فاصله ای نزدیک از تیرک دروازه شش قدم پیش افتاد، اما آرتور رویدال توپ را از پشت دفع کرد و لیورپول را به همان گل رساند.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما