مایورکا 0-3 رئال مادرید; تخت گاز با یک قهرمان – سه ورزش


کد خبر: 1815375 |
24 اسفند 1400 01:35 |
2034 بازدید |

2
اظهار نظر

در برد 3-0 رئال مادرید، صدر جدول به 10 امتیاز افزایش یافت.

به گزارش “Vasses” شاگردان کارلوس آنچلوتی که در دو بازی قبلی مقابل رئال سوسیداد و پاری سن ژرمن موفق به کسب بردهای چشمگیر شده بودند، امشب مقابل مایواسکا کاری برای انجام دادن نداشتند و در نهایت گل پیروزی را به ثمر رساندند.

رئال بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 6 با همکاری کروس و وینیسیوس، بنزما صاحب موقعیت خوبی شد که ضربه او را سرخیو ریکو مهار کرد.
رئال مادرید به برتری خود ادامه داد اما در دقیقه 11 موقعیت خوبی بود و می شد به گل رسید اما ضربه اولیوان را موریکی به بیرون زد.
حمله دو تیم تا دقیقه 27 ادامه داشت، پاس خوب بابا، این اولیوان بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او توسط کورتوا مهار شد.

دقایقی بعد با همکاری وینیسیوس و بنزما موقعیت خوبی برای کروس ایجاد شد اما ضربه خطرناک او با فاصله زیاد باز شد. در دقیقه 35 مایوکا یک موقعیت دیگر داشت اما این بار مافیا با اختلاف کمی به دور از دروازه شوت زد.
رئال مادرید در دقایق پایانی بازی را در اختیار گرفت و دو موقعیت خوب در دقایق 41 و 43 داشت اما سانترهای کروس و وینیسیس برای میوسکا گلی نداشت و نیمه اول بدون گل به پایان رسید. طراحی.
نیمه دوم با دو تیم متعادل آغاز شد و دقیقه اول امتیاز چندانی نداشت تا اینکه وینیسیوس در دقیقه 55 گل اول را به ثمر رساند.

بعد از این گل این میزبان بود که حمله خطرناک تری روی دروازه رئال داشت اما واکنش خوب کورتوا باعث بسته شدن درب میهمان شد.
سپس رئال مادرید پیش افتاد و در دقیقه 75 گل دوم را به ثمر رساند و خطای اولیوان روی وینیسیوس در محوطه جریمه مایورکا باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. بنزما پشت توپ وارد زمین شد و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

فشار واقعی پس از این گل ادامه یافت و در دقیقه 82 تیم به گل سوم رسید. این بار این مارسلو بود که در نقش دروازه بان ظاهر شد و بنزما پاس خطرناک او را به ضربه سر تبدیل کرد تا به اختلاف سه گل اضافه شود.
در آخرین لحظات رئال مادرید فرصت گلزنی داشت اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه عبور نکرد و بازی با نتیجه 3-0 به پایان رسید.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه