ما مسی را داریم، اما امباپه بهترین بازیکن جهان است – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1813515 |
12 مارس 1400 ساعت 14:45 |
24,351 بازدید |

24
اظهار نظر

مدیر ورزشی PSG:

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، کیلیان امباپه را بهترین بازیکن جهان معرفی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در نقل و انتقالات تابستانی بود که کیلیان امباپه سوژه انتقال به رئال مادرید شد و همچنین گفته می شود باشگاه اسپانیایی برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن 200 میلیون و 200 میلیون پیشنهاد داده است اما در نهایت پی اس جی تسلیم نشد تا اینکه این انتقال به تعویق افتاد.

پاری سن ژرمن به شدت تلاش کرد تا امباپه را متقاعد کند، اما بی نتیجه بود. با این حال در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر اینکه کیلیان امباپه به تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن نزدیک است و امیدهای فرانسوی ها برای حفظ او به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، شنیده می شود. در واقع، گفته می شود که باشگاه فرانسوی پیشنهاد نجومی برای امباپه داده است که او نتوانسته است آن را رد کند.

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن امروز در مصاحبه ای با لوپریزین تاکید کرد که آنها نیز امیدوارند قرارداد امباپه را تمدید کنند و او را بالاتر از لیونل مسی بهترین بازیکن جهان خواند.

لئوناردو می گوید:“ما از توسعه با امباپه غافل نشدیم. این روندی است که باید طی شود و باید درک شود. درست است که امباپه اکنون بهترین بازیکن جهان است.”

لئوناردو ادامه داد:حس خوبی در مورد امباپه در باشگاه وجود دارد و اخیرا هواداران جو خوبی را در ورزشگاه برای او ایجاد کرده اند. هواداران ما منحصر به فرد هستند و من معتقدم امباپه با آنها عقل سلیم دارد. ما ناامید نیستیم و سعی می کنیم او را حفظ کنیم. این زمان طبیعی است که ستاره فرانسوی به زودی راهی یک لیگ خارجی شود. در تیم ملی فرانسه که قهرمان جام جهانی 1998 شد، بسیاری از بازیکنان این تیم در لیگ های خارجی بازی کردند، اما اکنون پی اس جی در لیگ حضور دارد که ستاره های زن زیادی در آن بازی می کنند. “ما هرگز یک باشگاه فروش نبوده ایم.”

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان