مربی افتخاری مولداوی برای پیوستن به ارتش اوکراین! (شکل) – تمرین سه


کد خبر: 1813120 |
10 اسفند 1400 00:36 |
23,294 بازدید |

4
اظهار نظر

از سانتیاگو برنابئو تا میدان نبرد با روسیه.

این تصویری باورنکردنی از سرمربی این تیم است که چند ماه پیش به نور او مقابل رئال مادرید و حالا با ظاهر شدن سرمربی اش در خط مقدم مبارزه با روسیه جلب توجه کرد.

چهار ماه پیش بود که شاگردان یوری ورنیداب در سانتیاگو برنابئو درخشیدند و کارلو آنچلوتی را 2-1 شکست دادند. این دستاورد عجیب این فصل لیگ قهرمانان اروپا با گل تیمی از لیگ مولداوی با هدایت مربی اوکراینی است که با این برد نامی برای خود دست و پا کرد. اما چند روز پس از رویارویی با براگا پرتغال در لیگ اروپا و از دست دادن یک پنالتی، حالا به شکلی کاملا متفاوت در نقطه حساسی قرار گرفته است.

این بازیکن 56 ساله که قاعدتا باید تیمش را برای رویارویی با اف سی میلسامی در لیگ برتر مولداوی آماده کند، تصمیم عجیبی گرفت و در مواجهه با اوکراین که از نقاط مختلف مورد حمله نیروهای روسی قرار گرفت، به عنوان همچنین بسیاری از هموطنانش به نیروهای معروف غیرنظامی اوکراین پیوست.

شریف مولداوی چند ماه پیش با هدایت این مربی توانست رئال مادرید را در سانتیاگو برنابئو شکست دهد.

خبر حضور یوری در اردوی اوکراین با عنوان «باور نکردنی: او از سمت سرمربیگری کنار رفت و به اردوی کشورش پیوست» در فضای مجازی دست به دست می شود و واکنش های زیادی را به دنبال دارد. اگرچه یوری اولین سلبریتی نیست که در روزهای اخیر چنین کاری انجام می دهد، اما نکته جالب در مورد جنبش او این است که او از خارج از کشور آمده است تا از طرف خود شرکت کند.

شریف مولداوی با هدایت این مربی در صدر جدول لیگ کشور قرار گرفت و هفته آخر لیگ را در رقابتی سخت برای کسب عنوان قهرمانی و لیگ قهرمانان اروپا سپری کرد که وقوع جنگ باعث شد تا او به اوکراین بپیوندد. ارتش.

مربی افتخاری مولدایی با لباس نظامی و کلاهی بالای سر با لبخندی درخشان بر لب و نشان پیروزی در اینجا به تصویر کشیده شده است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه