مشاوره کنکور تجربی 1401، برنامه ریزی با تضمین پیشرفت و قبولی

Süß, kross, lecker و سوم و مهم تر از همه اینکه چجوری شروع کنید؟ انتخاب رشته کنکور هم میتونه نقش خیلی پررنگی تو جایگاه ما در آینده داشته باشه؛ چرا که خیلی اتفاقات مهمی از زندگی ما تو دانشگاه بهوجود میاد که میتونه مستقیم یا غیرمستقیم روی زندگیمون تاثیر بذاره. بعد از کار بر روی قواعد می توان مبحث ترجمه را آغاز کرد. عربی: تجزیه اسم و فعل (تحلیل صرفی اسم و فعل) و سپس نکات ترجمه، مبتدا و خبر، جارومجرور ، کاربر روی جمله ، منطقی است. درس هندسه دررشته ی ریاضی: مطالعه ی فصول 1 و 2 سال دهم و 3 سال یازدهم کار منطقی است. طرح درس شیمی: از مطالعه ی شیمی سال دهم فصل 1 را تا پایستگی جرم و فصل 2 را آغاز کنید و سپس به سراغ مباحث فصول 1 و 2 سال یازدهم تا سر مبحث آلی بروید. فیزیک: ترجیحاً آغاز مطالعه با مبحث مغناطیس و القاء، فشار و گرما می باشد اگر چه که بیشتر اساتید با مباحث حرکت و دینامیک آغاز می کنند.

مشاور کنکور لازمه نی نی سایت

ریاضی: برای درس ریاضی مباحث معادلات، نامعادلات، تعیین علامت ها، مجموعه جواب ها و توابع و سپس مبحث مثلثات مطالعه شود. در ادامه اگر داوطلب با این منابع به نتیجه نرسید می تواند متناسب با بازه ی زمانی که دراختیار دارد از فیلم های آموزشی استفاده کند که البته این بدان معنا نیست که اگرشخص در مبحثی خاص مانند اسید و باز مشکل داشت به سراغ تماشای تمامی مباحث برود بلکه تماشای همان مبحث خاص کفایت می کند. این یعنی از مباحث روان و پایه ی فیزیک آغاز کنید اما با مباحث ساده تر اینکار را انجام داده نه اینکه این درس را به علت سختی وسنگینی به طور کامل رها و حذف کنید. روش مطالعه صحیح دروس کنکور با حرف آخر ، همیشه با این سوال روبه روییم که چرا ما هرچی می خونیم نتیجه اون جوری که می خوایم نمیشه! فارغ از این که شما در چه رشته ای کنکور میدید دروس عمومی دفترچه اول کنکور شما خواهد بود ! سلام برای کارصادرات به نظرتون چه رشته ای درکنار صنایع غذایی که دارم میخونم باید بگذرونم مدیریت گمرکی یا مدیریت بازرگانی ویابرم حقوق بعد ارشد حقوق بین الملل و..

میخونم. فردا صبح که بیدار میشم هم ریاضی و زیست وهم دینی دارم. سلام من دینی جامع میکرو طبقه بندی گاج رو گرفتم ..خوبه؟ یا عوضش کنم میکرو طلایی گاج بگیرم… نمیشه از همینا استفاده کنم؟ امسال سراسری روزانه قبول شدم و ثبت نام کردم اگر انصراف بدم، میدونم که نمیتونم از معافیت بعد از انصراف استفاده کنم اما آیا بعد از انصراف دوم یکسال فرصت دارم تا خودم رو به نظام وظیفه معرفی کنم یا نه؟ یک مشاور وظیفه داره این تجربیات رو در اختیار تو بزاره تا ازشون استفاده کنی. 10 سوال کن که میتونی کنکور بدی یا نه رفتم اداره آموزش و پرورش گفت باید شهریور و دی 1400 رو بالای 8 واحد ثبت نام کنی که مشمول نشی بعد خرداد 1401 امتحان نهایی رو پاس کن… دندان دارو پردیس و آزاد آیا رتبه کشوری ملاک هست یا نه ؟ به صادرات مرتبط هست ؟ نکته: مطالعه ی دروس به صورت تمام کردن یک کتاب و سپس به سراغ دیگری رفتن کار بسیار غلطی می باشد و می بایست تمام مباحث به صورت زنجیره وار و مرتبط باهم کار شوند.

این نکته یعنی اینکه پایه ی دروس کنکور سراسری از سال دهم آغاز شده اما به سال دهم ختم نمی شود و مباحث دارای زنجیره هستند که مجموعه ی آنها باهم یک ساختار نسبتاً پیچیده ای را تشکیل می دهند. مطالعه ی دروسی مانند جامعه شناسی، دین و زندگی و از این دست در فصل تابستان چیزی به فرد برای حاضر شدن سر جلسه ی کنکور اضافه نمی کند. این موضوع یعنی اینکه می بایست پیش نیاز دروس رعایت شده و دروس تحلیلی و با ماهیت فهمیدنی مانند دروس اختصاصی رشته های ریاضی و تجربی در ابتدا مطالعه شود. همچنین شما در روش مطالعه دروس تخصصی در کنکور و روش مطالعه دروس عمومی کنکور بیشتر و کامل تر با نحوه ی مطالعه ی مربوطه آشنا خواهید شد. دروس عربی و علوم و فنون در رشته ی انسانی، همچنین اقتصاد و فلسفه و منطق ، ریاضی و حتی ادبیات فارسی را می توان در صورت داشتن زمان در تابستان مطالعه کرد. نکته مهم: داوطلبی که پایه ی درسی ضعیف دارد می بایست با صبر به پیشرفت خود کمک کرده و حتی برخی از اوقات مطالعه را با منبع درسی تشریحی و فیلم و یا حتی معلم خصوصی پیش ببرد. مثلاً در ایام امتحانات که رجوع زیادی داریم با بقیه روزها فرق دارد.

مشاور کنکور گاج

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره کنکور آنلاین چت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان