مطالب و نکات کنکوری-ویژه کنکور 96

مشاور آموزشی همچنین باید دانش کافی در مورد مدیریت داشته باشد و انتظار می رود که دارای مدرک مرتبط باشد. آخرین رتبه قبولی دانشگاه تربیت مدرس در کنکور در هر رشته و دانشکده های دانشگاه تربیت مدرس ، متفاوت می باشد. هم چنین با اطلاع از درصد دروس و آخرین رتبه ی فرد قبول شده، دید واقع بینانه تر و هوشمندانه تری نسبت به انتخاب رشته ی خود داشته باشید. من به مخاطبین خوب سایت تابناک پیشنهاد می کنم حتما مجموعه مستند نمایشی آخرین روزهای زمستان که در مورد زندگی این نابغه جنگ است را تماشا کنند زیرا درس های بزرگی در آن نهفته است که با خواندن صدها کتاب در مورد رازهای موفقیت آدمهای موفق تاریخ نیز نمی توان به آن دست یافت. ساعت مطالعه یک چیز فوق مهمه تو نتیجه گرفتن و اولین عامل موفقیت محسوب می شود. به این معنا که در صورتی که فرد در طول هفته های گذشته در مجموع بیست یا سی ساعت مطالعه کرده است به هیچ روی نمی تواند در هفته های پیش رو ساعات مطالعه هفتگی خود را در برنامه ریزی هفتگی برای کنکور به هفتاد یا هشتاد ساعت در هفته برساند. در ضمن گوشی رو نزدیک خودتون قرار ندید، بدید به یکی و بهش بگید تا موقعی که درسم تموم نشده این گوشی رو به من نده.

مشاور کنکور یعقوبی

مشاوره و ارائه راهکار کنکور 98-قسمت 1 پس از پایان هر روز یا هر هفته (بر اساس پلن انتخابی)، گزارش عملکرد توسط شما به خانم همتی ارسال شده و ایشان فیدبک لازم در مورد گزارش و پیشرفت شما و کارهایی که بهتر است انجام دهید یا ندهید را برای شما می فرستند. اما برای افزایش ساعت مطالعه چه کارهایی باید انجام داد؟ اگر به یک ساعت مطالعه ی مطلوب رسیدیم چطور آن را تثبیت کنیم؟ با نگاه کردن به آن ها متوجه می شویم که همه داوطلبان رتبه برتر به همه دروس توجه دارند و همانطور که درصد ها را مشاهده می کنید در همه ی درس ها نوعی تعادل را دارند. وقتی اسلام وارد ایران شد – من به معماری اسلامی اشاره می کنم که واقعاً خیلی شاهکار است – با هنر ایران مخلوط شد و هنر اسلامی- ایرانی را پدید آورد؛ برای مثال نگارگری یک هنر اسلامی و واقعاً شاهکار است، در حالی که خود ایرانی ها قدر آن را نمی دانند، ولی هنرشناسان غربی چون شیلا کم بای کتاب های زیادی در خصوص نگارگری ایرانی نوشته اند، اما خودمان خیلی به این هنر توجه نمی کنیم. نکته: زمان برگزاری آزمون عملی کنکور هنر به طور معمول قبل از انتخاب رشته در حوالی مرداد ماه است.

مشاور کنکور فرزاد کاشانی

یکی از عید تا امتحانات نهایی دیگری امتحانات نهایی و در آخر از زمان پایان امتحانات نهایی تا کنکور، از عید تا زمان امتحانات نهایی به مرور و بازیابی مطالب با استفاده از تست زنی پرداختم. نفرات برتر کنکور هم آزمونی را خراب می کنند و در مطالب درسی ضعیف هستند ولی هیچ گاه زمین نمی خورند و سعی می کنند تا حد توان از هر فرصتی برای بهتر شدن استفاده کنند تا خودشونو بهتر در عرصه کنکور به نمایش بگذارند. در این شرایط ذهن فرد شدیدا عطش دریافت پاسخ ابهامات و سوالات را دارد و هرچه مطالعه شود 3 برابر سریعتر درک و 10 برابر دیرتر فراموش می شود. چون هر یک از درس های این رشته، روش مطالعه و تست زنی خاص خود را دارد و لازم است حتماً در مشاوره کنکور انسانی گنجانده شود. سرباز وظیفه کنکوری مهران محمدی .از مشاوره مکتبستان خیلی راضی ام،دکتر عقیلی واقعا راهو به من نشون دادن و اگر برنامه ایشون نبود امکان نداشت اینجور درس هارو بخونم و جلوبرم،یکی از مهم ترین جنبه های مشاوره اینکه دکترعقیلی همیشه در دسترس هستن و تمام تلاششونو میکنن تا مشکلم برطرف بشه.

بستگی دارد به اینکه در چه سایتها و کانالهایی عضویت داشته باشید. به همین منظور اگر در شهر مشهد مقدس باشید، می­توانید در انواع دورههای آنلاین ویژه کنکور 1401 شرکت کنید، و بدون صرف هزینههای زیاد و زمان زیاد، بهترین خروجی را داشته باشید. تونستید به سوالات این گروه دسترسی داشته باشید ،،، حتما حتما حتما سوالات دروس مشترک رو بررسی کنید. این کار را اصطلاحاً بودجه بندی میگویند. در اینجا یک نمونه از درصد های نفرات برتر کنکور (رتبه های زیر ۱۰۰۰) را مشاهده می کنیم. نفرات برتر کنکور خودشونو درگیر لطمه هایی که کرونا به وضعیت آموزشی زده می کنند؟ نفرات برتر کنکور، سال کنکور رو فرصت آزمون و خطا نمی دانند و سعی می کنند از ابتدا با یک برنامه اصولی و صحیح جلو بروند تا هم به موقع درس های خود را تمام کنند و هم فرصت کافی برای مرور داشته باشند. تحقیقات پژوهشگران نشان می دهد که مطالعاتی که قبل از خواب انجام می شود، به مراتب بهتر در ذهن نقش می بندد. خلاصه که دلایل زیادی برای انجام ندادن تمام برنامه ریزی های شما وجود دارد. اصلا ساعت مطالعه خودتون را با دیگران مقایسه نکنید هر ساعتی که درس می خوانید تمام تمرکز خودتون را بذارید سر لذت بردن از درس.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما