معاون روحانی: دست ما ضربه خورده است

[ad_1]

ایسنا: علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، مجاهدت ها و جانفشانی های سردار شهید قاسم سلیمانی و همچنین چگونگی آمادگی برای آغاز تولید سوخت 20 درصدی را تشریح کرد.

صالحی با حضور در برنامه «قرار قاسم» از شبکه پنج سیما به یاد فرمانده مقاومت، سردار سلیمانی و مهندسین و یارانش، گفت: این رزمندگان عزیز الگوی هدایت ملت و نسل آینده هستند. نسل می تواند راه خود را پیدا کند

وی تاکید می کند: ما نمی خواهیم اسطوره بسازیم، بلکه می خواهیم الگوسازی کنیم. اسطوره به تخیل مربوط می شود، اما اسطوره به ویژگی های واقعی مربوط می شود که می توان به راحتی مدل سازی کرد. سردار سلیمانی انسانی است مثل بقیه که می تواند الگو باشد.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: جهاد کبیره یا جهاد نفس و خودسازی می کنند و به بستر ایمان و عقیده حرکت می کنند و سپس کمتر جهاد می کنند و آثار ماندگاری بر جای می گذارند.

وی با اشاره به دیدار مستمر با سردار سلیمانی در سمت وزیر امور خارجه گفت: شهید سلیمانی افرادی با دوراندیشی و اخلاق کاری خوب است که می تواند مسیر وقایع جهان عرب مانند مصر را حدس بزند و بخواند. لیبی. تونس و به ویژه سوریه».

صالحی با اشاره به تشدید روابط سوریه و مصر به ویژه منطقه تحت نظارت مرسی و طرح دستیار سردار سلیمانی برای سوریه که یکی از ارکان اصلی مقاومت است، گفت: اگر سوریه سقوط کند، مقاومت شکست خواهد خورد. عنصر کلیدی “بنابراین سردار سلیمانی به دعوت سوریه وارد سوریه شد که جنگ جهانی را با او آغاز کرد. شهید در مقابل این حمله جهانی به سوریه کمک کرد. شهید سلیمانی سوریه باقی است. مردم سوریه تلاش می کنند و مقاومت می کنند.” بشار اسد، رهبر سوریه همچنان یک رهبر مقاوم و قابل اعتماد است، اما بدون کمک جمهوری اسلامی در شرایط سختی قرار خواهد گرفت.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه عده ای برای موفقیت در سوریه مردد بودند، به بدبینی مسلمانان قبل از فتح مکه اشاره کرد و گفت: اوضاع سوریه خوب نیست اما شهید سلیمانی با اطمینان به پیروزی الهی اعتقاد دارد. گستردگی وضعیت در سوریه همچنان نامشخص است، اما برای کسانی که در قلب آن قرار دارند، مشکل، مشکل متفاوت است. حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی در این موارد به ایشان قوت و اعتماد به نفس می داد. اکنون پس از گذشت 9 سال، اعتبار دستورات فرمانده بر اساس عقلانیت و اعتقادات فرمانده و در چارچوب دین ریشه دوانده است.

به گفته صالحی، آثار شهید سلیمانی به دو بخش نظامی و فرهنگی تقسیم می‌شود و می‌گوید: نظرات مردم کشورهای دارای قیام اسلامی با آگاهی صحیح از انقلاب اسلامی. بنابراین در این کشورها روشنگری وجود دارد و ما با نخبگان آنها در ارتباط هستیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: به دستور شهید سلیمانی به رادیو و تلویزیون مصر رفتیم. آنها می پرسند که چرا شما مصریان شیعه را می خواهید. من با استفاده از بیانات حضرت آقا عرض کردم که ابتدا باید یک تعریف مشترک از شیعه و سنی داشته باشیم. اگر سنی به معنای پیروی از سنت پیامبر (ص) است، ما ایرانی ها قبل از شیعه بودن سنی بودیم و اگر شیعیان اهل بیت را دوست داشتند، شما مصری ها قبل از سنی بودن شیعه بودید. پس نه شما ما را سنی کنید و نه ما شما را شیعه. شهید سلیمانی وارد این وادی ها شد و این علم را در تعیین انقلاب اسلامی به مردم مصر رساند.

دکتر صالحی در خصوص شروع تولید سوخت 20 درصدی و آمادگی سازمان گفت: نامه ای به نماینده جمهوری اسلامی در وین ارسال کرده ایم که تسلیم سازمان شوند. مهر و موم فک را بررسی کنید. تحت نظارت این آژانس در آینده نزدیک باید گاز اورانیوم را جایگزین کنیم. ما باید مصوبات مجلس را اجرا کنیم، اما دولت باید آیین نامه بدهد، رئیس جمهور باید دستورات اجرایی بدهد. ما سربازان رژیم هستیم و دستمان در اثر است. فرمانده باید دستور بدهد. ما می توانیم خیلی سریع شروع کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پایان سخنان خود از رشادت های سردار شهید یاد کرد و زندگی برای ملت در مقابل جبهه مخالف گفت: به همین ترتیب آغوش شهید سلیمانی محل رحمت بوده است. برای فرزندان یتیم و شهدا. از طرفی دست و بازوانش قوی است و بدون ترس و لرز در برابر دشمنان ایستاده و پاسخ می دهد.

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان