مقامات آمریکا: توافقی که در مذاکرات وین حاصل شد نهایی نیست

[ad_1]

مقامات آمریکایی نزدیک به مذاکرات در وین در روز پنجشنبه قانون 17 فوریه مدعی شد که “پیشرفت واقعی” در مذاکرات حاصل شده است، اما توافق حاصل شده است. این سبک هنوز به پایان نرسیده است.

به گزارش فارس، اظهارات این مقام آمریکایی در گفت وگو با نیویورک تایمز در حالی بیان شد که شواهد فزاینده ای نشان می دهد که پیشرفت مذاکرات به تصمیمات سیاسی سایر کشورها به ویژه لغو تحریم ها از سوی آمریکا بستگی دارد. .

با این حال، یک مقام آمریکایی که نامش فاش نشده است مدعی شد که کاهش تولید نفت برنامه هسته ای ایران یکی از مسائل حل نشده است.

کشورهای غربی حرکت روانی رسانه ها را در دستور کار عدالت قرار داده اند انتقاد از ایران از زمان مذاکرات تحریم ها در وین

نیویورک تایمز به نقل از بخشی از این گزارش نوشت: «توافق موشکی و مسائل منطقه ای بخشی از توافق با ایران نخواهد بود. این روزنامه نوشت: «مقامات دولتی در بایدن تاکید کردند که همچنان در تلاش برای محدود کردن این برنامه‌ها هستند، اما دیپلمات‌ها گفتند که آنها حداقل تا یک ماه پیش بخشی از توافق با ایران نخواهند بود».

نیویورک تایمز گزارش می دهد که این موضوع خشم قانونگذاران دموکرات را که مخالف توافق هسته ای 2015 با ایران بودند، برانگیخته است.

رابرت منندز، رئیس کمیته روابط خارجی سنا چند هفته پیش گفت: «سوال من این است که چرا می‌خواهیم به برجام بازگردیم – توافقی ناکافی که هنوز به بدترین مسائل امنیت ملی ما نمی‌پردازد».

وی گفت: ایران بزرگترین برنامه موشکی منطقه را دارد. وی همچنین مدعی شد که ایران برای حمله به نیروهای آمریکایی در منطقه طراحی کرده است.

در چند ماه گذشته، قانونگذاران آمریکایی که عمدتاً جمهوری‌خواهان هستند، به روش‌های مختلفی از جمله نوشتن نامه به مدیران اجرایی، توصیه برنامه‌هایی برای وادار کردن دولت آمریکا به درخواست تایید کنگره و برگزاری جلسات، به دنبال مخالفت سیاسی با برجام بوده‌اند. برای عموم بیان شده است.

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان