میلان 0-0 اینتر: آخرین بازی هنوز مشخص نیست – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1813276 |
11 مارس 1400 در 01:38 |
4,481 بازدید |

1
اظهار نظر

دیدار میلان و اینتر در مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا با تساوی به پایان رسید.

کمتر از نیم ماه پس از پیروزی چشمگیر 2-1 چلسی مقابل میلان، امشب دو تیم دوباره در مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا به مصاف هم رفتند و در نهایت با تساوی 0-0 به توافق رسیدند تا همه چیز به روال خود بازگردد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی امتیاز خاصی در شوتزنی ایجاد نکرد تا اینکه در دقیقه 9، توپ در اینتر، سازهای یک ساله صاحب موقعیت شد، اما ضربه چشمگیر او. توسط سمیر هندانوویچ مسدود شد.
دو دقیقه بعد این تئو هرناندز بود که با فراری چشمگیر و ضربه ای خطرناک توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او به بیرون رفت.

بازی تا دقیقه 21 متعادل ادامه داشت، از روی پاس پریشیچ، این ادین ژکو بود که توانست نراتزوری ها را در اختیار بگیرد، اما حضور به موقع رومانیولی توسط میلان دروازه را بسته بود.
حملات دو تیم ادامه دارد و هر کدام به دنبال رسیدن به گل پیروزی هستند اما شانس خاصی روی دروازه وجود ندارد و نیمه اول با تساوی به پایان می رسد.
نیمه دوم با دو تیم هجومی آغاز شد و در ابتدا اینتر بود که می توانست توسط ژکو شوت کند اما سر او راهی به محوطه جریمه میلان پیدا نکرد.
دقایقی بعد همه چیز برای گلزنی میلان آماده بود اما واکنش چشمگیر هاندانوویچ و صرفه جویی در وقت پریشیچ مانع از باز شدن دروازه اینتر شد.

بازی همچنان داغ می شود و بازی به طور فزاینده ای به درگیری فیزیکی کشیده می شود. تغییر دو مربی و حضور بازیکنان هجومی مانند الکسیس سانچز، آتورو ویدال، آنترابی و جونیور مسی تاثیر چندانی در بازی نداشت.
در نهایت در نیمه دوم موقعیت های زیادی روی دروازه ایجاد نشد و بازی با تساوی به پایان رسید تا سرنوشت تیم نهایی در بازی برگشت مشخص شود.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما