میلان 1-0 امپولی: سه امتیاز با پای چپ کالولو – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1815073 |
22 اسفند 1400 ساعت 01:11 |
3,391 بازدید |

1
اظهار نظر

میلان در خانه امپولی 1-0 پیروز شد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان استفانو پیولی در دیدار امشب عالی بودند اما تنها یک بار توانستند دروازه میهمان را باز کنند. اما همین یک گل برای کسب سه امتیاز و افزایش فاصله با اینتر کافی بود.

هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون هیچ شرایط خاصی به پایان رسید تا اینکه در دقیقه 8 از روی ضربه فرانک کاسیر، فلورانس توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند اما ویکاریو به خوبی دروازه امپولی را حفظ کرد. واکنش ها
دو دقیقه بعد دفع ناقص باندینلی در عبور از محوطه کالابریا موقعیت خوبی برای تونال ایجاد کرد اما ضربه او به بیرون رفت.
فشار حملات میلان ادامه داشت و در دقیقه 11 رافائل لیائو از سمت چپ پاس داد و ضربه او را فیاموتزی با یک ضربه به موقع مهار کرد.
میلان به تقویت خود ادامه داد تا اینکه در آخرین دقیقه در دقیقه 19 قفل دروازه امپولی باز شد. این یک ضربه ایستگاهی بود که ضربه اولیویه ژیرو ابتدا به دیوار برخورد کرد و کالوو با ضربه ای چشمگیر توپ را به گوشه دروازه حریف برگرداند.

پس از این گل همچنان میزبان با توپ و میدان بود اما حمله این تیم به موقعیت خطرناکی منجر نشد. از طرفی پینامونتی با خطای توموری نزدیک بود امپولی را به تساوی بکشاند اما ضربه او به دور از دروازه به بیرون رفت.
میلان خطرناک در آخرین دقیقه نیمه اول قدرت حمله را افزایش داد و 1-2 بار به دروازه حریف نزدیک شد اما در نهایت نیمه اول با همین گل به پایان رسید.
میهمان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و تقریبا در دقیقه 49 از روی پاس تاثیرگذار باندینلی، لوپرتو با یک ضربه محکم به گل رسید اما واکنش خوب مایک ماینیان دروازه میلان را نجات داد.
دو دقیقه بعد بایرامی از روی یک کرنر تقریباً دروازه میلان را باز کرد اما بازیکن ماینی به هر شکل ممکن توپ را دفع کرد و زورکوفسکی نتوانست از ریباند استفاده کند.

سپس سرعت میلان سیتی پیش آمد و در دقیقه 56 جونیور مسی با یک ضربه محکم از پشت محوطه جریمه سعی کرد خوش شانس باشد اما توپ مستقیما به سمت وگا رفت.
میلان به سلطه خود ادامه داد و بازیکنان این تیم یک یا دو موقعیت نیمه و نیمه داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی را در دروازه حریف ایجاد کنند.
حتی حضور بازیکنانی مانند براهیم دیاز، آنته ربیچ و زلاتان ابراهیموویچ هم نتوانست نتیجه را تغییر دهد و در نهایت بازی با یک گل به پایان رسید. میلان با این پیروزی 63 امتیازی شده تا در 2 بازی به صدر جدول صعود کند و 5 امتیاز بیشتر از اینتر.

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان