نامه ۲۵۰ نماینده به رئیس جمهور: مخالفت بدون ضمانت

[ad_1]

بیش از 250 نفر از اعضای کنفرانس شورای سیاسی اسلامی با امضای نامه ای از حفظ قدرت و اقتدار دولت تشکر کردند و در مذاکرات هسته ای تاکید کردند که دولت نباید از خط قرمز جمهوری اسلامی ایران و منافع آن عدول کند. ادامه مذاکرات با جمهوری کره همان اقتدار قبلی.

فهرست اسامی نمایندگان خطاب به رئیس جمهور به شرح زیر است:

حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران

سلام

مذاکرات ایران در مورد لغو تحریم‌های ایران نکات کلیدی زیر حاصل شد:

1. ظلم و تروریسم آمریکا و همچنین روحیه ضعیف و متواضع آمریکا که سه کشور اروپایی در هشت سال گذشته نشان داده اند که به هیچ یک از وعده ها و رویه ها پایبند نیستند. ممکن است منافع مردم ایران تضعیف شود.

2. دولت های تروریستی ایالات متحده و سایر کشورهایی که میثاق غربی را نقض می کنند باید اطمینان حاصل کنند که از برجام خارج می شوند.

ایالات متحده و سایر کشورها، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و سازمان ملل متعهد شده اند که از مکانیسم محرک استفاده نکنند.

4. آمریکا و سه کشور اروپایی باید به مردم ایران تعهد بدهند که تحریم های مردم ایران را به بهانه های واهی علیه هسته ای، تروریسم، موشکی و حقوق بشر از جمله تحریم های آیسا، کاتسا و یو ترن لغو کنند. لغو کنید.

5. آمریکا و سایر کشورهای پیرامون برجام در شورای اجرایی خود برای رفع تحریم ها باید به تعهدات خود پایبند باشند و پس از تصویب، ایران باید جلو رفته و به تعهدات خود عمل کند.

6- بر اساس ماده 7 قانون فعالیت های راهبردی شورای سیاسی اسلامی، دولت جمهوری اسراییل موظف است در خصوص اجرای تعهدات غرب در خصوص لغو تحریم ها به ویژه به دلیل تحریم نفت و بانکداری مجدد صادرات پول ایران توسط بانک بدون مشکل و در صورت تصویب مجلس شورای ملی می تواند ادامه یابد اقداماتی برای کاهش مشکل هسته ای.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما