نحوه فعال کردن تأیید صحت 2 مرحله ای در WhatsApp – Zomit را بیاموزید


واتس اپ از سال ۲۰۱۷ احراز هویت دو مرحله ای را برای کاربران خود فراهم کرده است. تایید دو مرحله ای پس از فعال سازی، هک اکانت واتس اپ شما را برای هکرها بسیار سخت می کند. بنابراین، به هر کسی که قبلاً این کار را انجام نداده است توصیه می شود آن را فعال کند.

تایید 2 مرحله ای را در واتس اپ فعال کنید

کاربران آیفون برای دسترسی به گزینه احراز هویت دو مرحله ای یا همان احراز هویت دو مرحله ای در واتس اپ، باید به قسمت تنظیمات (نخستین تب در پایین سمت راست و پایین صفحه واتس اپ) در گزینه ها مراجعه کنند. حساب سپس ضربه بزنید تایید دو مرحله ای انتخاب کنید. در صفحه بعدی، روی Enable ضربه بزنید تا تایید 2 مرحله ای فعال شود.

کاربران اندروید برای دسترسی به گزینه تایید دو مرحله ای در واتس اپ، نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالا و گزینه های لمسی را انتخاب کنند. پیکربندی تنظیمات را وارد کنید در صفحه تنظیمات ضربه بزنید حساب ضربه زدن.

احراز هویت دو مرحله ای واتس اپ

اکنون تایید دو مرحله ای انتخاب کنید. در صفحه بعدی برای فعال کردن تأیید دو مرحله ای دکمه ها فعال کردن قسمت پایین صورت را لمس کنید.

احراز هویت دو مرحله ای واتس اپ

فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای برای کاربران آیفون و اندروید یکسان است. پس برای ادامه مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از انتخاب گزینه Enable، بلافاصله به صفحه ای هدایت می شوید که از شما می خواهد یک پین شش رقمی برای حساب واتساپ خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر زمان که بخواهید از هر دستگاهی وارد حساب کاربری واتس اپ خود شوید، واتس اپ از شما می خواهد که این پین را وارد کنید. پس از وارد کردن پین بعد ضربه زدن. (در آیفون در سمت راست بالای صفحه و اندروید در پایین صفحه)

احراز هویت دو مرحله ای واتس اپ

سپس واتس اپ از شما می خواهد که پین ​​وارد شده در مرحله قبل را مجددا وارد کرده و تایید کنید. پس از وارد کردن مجدد پین، روی ضربه بزنید بعد ضربه زدن.

احراز هویت دو مرحله ای واتس اپ

در مرحله بعد، واتس اپ از شما می خواهد که آدرس ایمیل خود را وارد کنید. پس از ورود ایمیل را لمس کنید بعد ضربه زدن. در صفحه بعد باید با وارد کردن مجدد ایمیل آن را تایید کنید.

احراز هویت دو مرحله ای واتس اپ

در همان صفحه اصلی، با ضربه زدن یک آدرس ایمیل درخواست کنید صلیب شما می توانید از وارد کردن ایمیل خودداری کنید، اما توصیه می شود که وارد یک حساب ایمیل معتبر شوید. زیرا اگر پین 6 رقمی خود را فراموش کنید، واتس اپ از این آدرس ایمیل برای بازنشانی پین استفاده می کند. با این حال، برای پاک کردن ورودی ایمیل، روی Skip و سپس ضربه بزنید رد شدن از ایمیل انتخاب کنید.

احراز هویت دو مرحله ای واتس اپ

پس از انجام این مراحل، واتس اپ تایید 2 مرحله ای برای شما فعال می شود. از اینجا با رفتن به صفحه تایید 2 مرحله ای، سه گزینه را مشاهده خواهید کرد:

مقالات مرتبط:

  • غیر فعال کردن: با انتخاب این گزینه، احراز هویت 2 مرحله ای برای حساب واتس اپ شما غیرفعال می شود.
  • تغییر پین: با انتخاب این گزینه می توانید پین شش رقمی خود را تغییر دهید.
  • آدرس ایمیل: گزینه ایمیل اگر قبلا ایمیل خود را (تصویر سمت راست) در فرم وارد نکرده اید یک آدرس ایمیل اضافه کنید با انتخاب آن می توانید یک آدرس ایمیل وارد کنید. همچنین اگر قبلا ایمیل خود را وارد کرده باشید (تصویر سمت چپ) این گزینه نمایش داده می شود آدرس ایمیل را تغییر دهید با انتخاب آن می توانید آدرس ایمیلی را که وارد کرده اید با ایمیل جدید تغییر دهید.

احراز هویت دو مرحله ای واتس اپ

تایید دو مرحله ای WhatsApp برای حساب شما فعال است. توصیه ما به شما این است که این انتخاب را انجام دهید تا هیچ کس جز شما نتواند وارد حساب کاربری واتس اپ خود شده و به داده های شما دسترسی داشته باشد. امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. اگر در مورد فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای در واتس‌اپ سؤالی دارید، لطفاً با ما و کاربران زومیت در میان بگذارید.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances