نماهای برون مرزی نوروز 1401; از دبی تا ایروانروآرو– تورهای خارجی نوروز 1401 مشتریانی پیدا کردند. نزدیک به یک ماه مانده به شروع تعطیلات نوروزی، مقاصد گردشگری و گردشگری ایروان، تفلیس، استانبول، دبی و… پیشنهادهای مختلفی را به گردشگران ارائه می دهند. در این مکان ها با نگاهی گذرا متوجه افزایش قیمت تورهای نوروزی نسبت به این ایام از سال می شویم که اولاً غیر معمول نیست و ثانیاً موضوع این گزارش کم است. با این حال اگر بخواهیم از اعداد و ارقام صحبت کنیم، باید تور زمینی ایروان را یکی از ارزان ترین گزینه ها برای سفرهای بین المللی در تعطیلات نوروز بدانیم. هزینه سفر هوایی و اقامت در هتل های پنج ستاره دبی تا 100 میلیون تومان می باشد.

قیمت تور ایروان نوروزی

تور نوروزی ایروان حداقل پنج میلیون تومان زمینی و حداقل هفت میلیون تومان هزینه خواهد داشت. در ارزان ترین تور هوایی نوروزی ایروان، با هواپیمایی ارمنستان به ارمنستان پرواز می کنید و سه شب را در اتاق دو نفره در هتل نورارمنیا می گذرانید. هتل یک ستاره و در صورت پرداخت حدود 400 هزار تومان اضافه اقامت شما به هتل دو ستاره آرامزد ایروان تبدیل می شود. در یک تور سه روزه با قیمت 10 میلیون تومان می توانید اقامت در هتل پنج ستاره ایروان را مانند هتل بین المللی این شهر تجربه کنید. یک سفر هوایی پنج روزه در ایروان برای یک هتل ارزان حدود هشت میلیون تومان و برای یک هتل مجلل 13 میلیون تومان هزینه داشت، او ایرتور را با خطوط هوایی ایران تجربه کرد. تور زمینی ایروان نوروز 1401 حداقل پنج میلیون و 500 هزار تومان هزینه دارد. این تور هشت روزه شما را با اتوبوس 25 VIP به ارمنستان می برد و شب را در هتلی سه یا چهار ستاره خواهید گذراند. می توانید اقامتگاه را به جای هتل سه ستاره به یک گزینه پنج ستاره تبدیل کنید. پس از آن هزینه تور برای هر نفر به شش میلیون و 500 هزار تومان افزایش می یابد.

تورهای زمینی و هوایی ایروان

خالص

هتل

زمان تعطیلات

هزینه

سرزمین ایروان

رجینه سه رهاره

هشت روز

پنج میلیون و 500 هزار

سرزمین ایروان

آقابابیان پنج ستاره هستند

هشت روز

شش میلیون و 500 هزار

خطوط هوایی (ارمنستان)

نور ارمنی یک ستاره است

سه شب

هفت میلیون و 500 هزار

خطوط هوایی (ایرانی اورت)

بین المللی ایروان پنج ستاره

هشت روز

20 میلیون تومان

قیمت تور تفلیس نوروزی

قیمت تور هوایی تفلیس در نوروز 1401 حداقل 9 میلیون تومان است. در این تور چهار روزه با هواپیمایی زاگرس از تهران به گرجستان سفر خواهید کرد و محل اقامت هتل سه ستاره میکا خواهد بود. با ارقام 9 میلیون و 700 هزار تومان، هتل را می توان به چهار ستاره تبدیل کرد و برای اقامت در هتل پنج ستاره تفلیس باید حدود 13 تا 20 میلیون تومان بپردازید. با افزایش تعداد شب ها، هزینه تور تمایل به افزایش پیدا می کند و به عنوان مثال، قیمت شروع تور پنج روزه تفلیس در نوروز 1401 به جای 9 میلیون تومان، 9 میلیون و 300 هزار تومان است. برای هشت یک تور یک روزه حداقل 10 میلیون تومانی باید وسط بماند. تور هوایی هشت روزه با اقامت در هتل پنج ستاره بیلتمور که یکی از گران ترین گزینه های نوروزی سفر به گرجستان است، حدود 21 میلیون تومان هزینه دارد. اکنون ثبت نام تور زمینی گرجستان برای نوروز 1401 آغاز شده و هزینه این تورها حدود هفت تا هشت میلیون تومان خواهد بود. یکی از این تورهای هفت روزه، اقامتگاه هتل چهار ستاره جاز است، شما با اتوبوس VIP با ظرفیت 25 نفر سفر می کنید، بیمه مسافرتی و تور به ارزش 7.2 میلیون و 250 هزار تومان دارید.

تور زمینی و هوایی تفلیس

خالص

هتل

زمان تعطیلات

هزینه

جهان

جاز چهار ستاره

هفت شب

هفت میلیون و 250 هزار

هوایی

میکا یک ستاره است

سه شب

9 میلیون تومان

هوایی

بیلتمور پنج ستاره

هفت شب

21 میلیون تومان

قیمت تور استانبول نوروز

تور استانبول از تهران به صورت هوایی در نوروز 1401 حدود 10 میلیون تومان هزینه دارد. این 10 میلیون تومان برای پرواز با ایران ایر و اقامت پنج روزه در هتل سه ستاره ریدل پرداخت می شود. با 500000 تومان بیشتر می توانید هتل چهار ستاره آترو را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنید. شانگری لا هتلی پنج ستاره در استانبول است و اگر برای تور پنج روزه بروید، کل هزینه سفر حدود 27 میلیون تومان خواهد بود. تور هوایی استانبول که به شش روز افزایش می یابد حداقل 9.5 میلیون تومان، هفت روزه 9 میلیون و 700 هزار تومان و هشت روزه 10 میلیون تومان خواهد بود. در میان گران ترین تورهای هشت روزه، گزینه های 41 میلیون تومانی وجود دارد که رقم آن برای اقامت در هتل پنج ستاره شانگری لا است. تور نوروزی استانبول از شهرهای دیگر گرفته شده است. به عنوان مثال تور استانبول چهار روزه و هوایی از تبریز حداقل چهار میلیون و 300 هزار تومان، از اصفهان چهار میلیون و 800 هزار تومان، شیراز پنج میلیون و 200 هزار تومان و از مشهد شش میلیون و 800 هزار تومان هزینه دارد.

تور استانبول نوروزی

خالص

هتل

زمان تعطیلات

هزینه

هوا از تهران

ریدل یک ستاره است

چهار شب

10 میلیون تومان

هوا از تهران

آترو چهار ستاره

چهار شب

10 میلیون و 500 هزار

هوا از تهران

شانگری لا پنج ستاره

چهار شب

27 میلیون تومان

هوا از تبریز

ریدل یک ستاره است

چهار شب

چهار میلیون و 300 هزار

هوا از شیراز

ریدل یک ستاره است

چهار شب

پنج میلیون و 200 هزار

هوا از اصفهان

ریدل یک ستاره است

رشبارشب

چهار میلیون و 800 هزار

قیمت تور دبی نوروزی

قیمت تور هوایی دبی از تهران در نوروز 1401 حداقل حدود 12 میلیون تومان خواهد بود. هتل سه ستاره ارکیده دبی به مدت چهار شب میزبان این تور خواهد بود و مسیر رفت و برگشت نیز توسط ایران ایرتور انجام می شود. اگر اقامتگاه مانند Landmarksamit چهار ستاره شود، هزینه تور یک و نیم میلیون تومان افزایش می یابد و چهار شب اقامت در هتل پنج ستاره آسیا حداقل 15 میلیون تومان می شود. هزینه چهار شب اقامت در هتل پنج ستاره آتلانتیس دی پالم حدود 90 میلیون تومان و مسیر پرواز توسط قشمایر می باشد. حال اگر اقامت به یک هفته یا هفت شب افزایش یابد و اقامت در هتل پنج ستاره رکسوس پرمیوم باشد، هزینه تور 100 میلیون تومان خواهد بود.

تورهای نوروزی دبی

خالص

هتل

زمان تعطیلات

هزینه

دبی

ستاره گل ارکیده

چهار شب

12 میلیون تومان

دبی

این مکان روی چهار ستاره قرار گرفته است

چهار شب

13 میلیون و 500 هزار

دبی

پنج ستاره آسیایی

چهار شب

15 میلیون تومان

دبی

آتلانتیس د پالم پنج ستاره

هفت شب

100 میلیون تومان

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان