نویر بازگشت نویر به سالزبورگ را تایید کرد – ورزش سه


کد خبر: 1814215 |
16 اسفند 1400 ساعت 17:08 |
1,929 بازدید |

0
اظهار نظر

ما به مانوئل نیاز داریم

بایرن مونیخ بازگشت منچستریونایتد پس از مصدومیت را تایید کرد.

به گزارش “Vasese”، بایرن مونیخ در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فردا در لیگ برتر میزبان سلتیک خواهد بود. دیدار دو تیم در اتریش با تساوی یک بر یک به پایان رسید و باید دید فردا بایرن با حریف خود چه خواهد کرد.

یولیان ناگلزمن، سرمربی بایرن در کنفرانس مطبوعاتی تایید کرد که مانوئل نویر هیچ مشکلی برای بازی نخواهد داشت.اگر امشب مشکلی برای زانوی مانوئل وجود نداشته باشد، او فردا بازی خواهد کرد. همه ما از بازگشت نوآر خوشحالیم زیرا او نقش کلیدی در تیم داشت. اولریش نیز در غیاب نویر خوب عمل کرد، اما می دانست که باید با نویر جایگزین شود.

بازیکن مورد علاقه و تاثیرگذار سالزبورگ: « نمی‌خواهم از کسی نام ببرم زیرا به راحتی نقش‌آفرینی می‌کند و شایعه می‌سازد. سالزبورگ بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و به خصوص در جستجوی استعدادها در سال های اخیر بسیار موفق بوده اند. آنها همیشه استعدادهای جالبی را جذب و پرورش می دهند.»

سالزبورگ:“این یک بازی خاص است، ما جاه طلبی های بزرگی داریم. امیدوارم خوب بازی کنیم. من کاملا مطمئن هستم که همه بازیکنان اهمیت این بازی را دارند. معادل ها و شباهت های زیادی برای بازی وجود دارد. سالزبورگ همیشه دفاع بالایی دارد. آنها اخیراً چندین مورد کرونری داشته اند و همیشه نمی توانند با همه بازیکنان بازی کنند. آنها در پایان بازی کمی خسته هستند، بنابراین وظیفه ما این است که به بازی ادامه دهیم و سرعت بازی را افزایش دهیم. سالزبورگ نیز نقش بسیار خوبی در بوندسلیگا آلمان ایفا می کند. نمی توانم بگویم که آنها مسابقه خواهند داد یا نه، اما بازیکنان جوان و استعدادهای زیادی دارند. سالزبورگ تیم خطرناکی است که مشکلات زیادی برای ما ایجاد خواهد کرد.

وضعیت لروی سنه: « لروی بازیکنی است که نمی خواهم تیمم را بدون او بفرستم. او بازیکنی باورنکردنی است که وقتی در اوج است بی وقفه کار می کند. او با وجود اینکه در تیم ثابت نیست، به او اعتماد دارد. او فردا در تیم خواهد بود و مطمئنم بازی خوبی از او خواهیم دید.»

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances