نگرانی رئیس اتاق بازرگانی تهران از مهاجرت سرمایه گذاران خطرپذیررئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: با وجود شعارها و قراردادها، نه تنها نه تنها نوسانات تولید وجود دارد، بلکه وضعیت سرمایه گذاران روز به روز سخت تر می شود.

به گزارش ایسنا، مسعود خوانساری امروز در مراسم امین الضرب اظهار کرد: شرایط امروز را به عنوان عناصر روشنی مانند تحریم های خارجی، بستر سیاست داخلی، تحریم های خود تحمیلی، افزایش تورم، افزایش نقدینگی، سیل، کسری بودجه درک کنید. و بیکاری.» و در یک کلام می توان به فضای نامساعد کسب و کار اشاره کرد. هر کدام از اینها قدرت ایجاد یک اقتصاد سالم و پویا را دارند، اما مهم ترین چیز و فراتر از هر چیز دیگری، حکومت بدون جاه طلبی است.

وی با بیان اینکه وضعیت کنونی اقتصاد ایران نگران کننده است، گفت: به شرایط نگاه کنید و موافق باشید تقریباً همه مدیران و قضات کشور تاکید می کنند که اکنون اولین مسئله احیای اقتصاد ایران بر اساس اصول حکمرانی خوب است. ، دوری رفتاری غیر کارشناسی و جناحی است. نتیجه رفتار چند دهه اخیر کاهش سرمایه اجتماعی است که باید با تغییرات رفتاری کاهش یابد. ذکر این موارد سیاه نمایی نیست و به زبان بیگانه بیان نمی شود، بلکه در ذهن کسانی است که با همه سختی ها در کنار این کشور ایستاده اند، تجارت خود را رها نکرده و به تولید ادامه می دهند. آنها امروز یک خواست روشن برای حاکمیت دارند و آن بازگشت به منطق حکمرانی خوب در سطح ملی است.

رئیس اتاق بازرگانی تهران از تجربیات موفقیت آمیز بسیاری از کشورهای منطقه و آسیا به عنوان سوابق یاد کرد و گفت: جدای از تاثیر سیاسی، سوال این است که چگونه سنگاپور را حفظ کنیم.مالزی، چین. ترکیه و بسیاری از کشورها از فقر و نابودی یافتند و به قلب توسعه قدم نهادند؟ چه مواد شیمیایی در رفتار آنها نهفته است که راه را برای آنها هموار می کند؟ آیا امروز دسترسی به آن برای کشور ما غیرممکن به نظر می رسد؟ باید با قاطعیت گفت که راه حل غلبه بر این شرایط، برنامه ریزی دقیق و مدیریت خوب است.

خوانساری گفت: امروز فعالان اقتصادی در کانون یک طوفان قرار دارند و وزش باد شدید وضعیت آنها را بیش از پیش متشنج کرده است. به توافق رسیده یا ناکام مانده، تضاد منافع وزارتخانه، عدم عزم جدی برای حل مسائل جاری، ناهماهنگی های سازمانی به ویژه در نهادهایی مانند مالیات، تامین اجتماعی، سازمان امور مالیاتی، بانکداری و بسیاری از دستگاه های دیگر از جمله قیمت گذاری و غیره. . مطالبه اقتصاد تحت مدیریت دولت، انتقال مشاغل به بخش خصوصی، نمونه ای است که باید دنبال شود.مسائلی که کارآفرینان ایرانی روزانه مجبورند وارد جنگ شوند را توضیح دهید.

وی با بیان اینکه متأسفانه در سال های اخیر علاوه بر مهاجرت دانشگاهیان و دانش پژوهان، بسیاری از دانشمندان، تجار و سرمایه گذاران از چشم انداز اصلاحات خسته و ناامید شده اند، گفت: وی با وحشت سریعتر کشور را ترک کرد. افزایش نسل جوان کارآفرینان استارتاپی. کافیست از مدیران ارشد استارت آپ ایرانی که ماه گذشته تعدادی از کارمندان خود را به دلیل مهاجرت از دست دادند بپرسید تا به عمق تاسف بار این مشکل پی ببرید. مهاجرت جوانان و سرمایه گذاران کارآفرین به کشورهای دیگر باید نقطه عطفی جدی برای سیاست گذاران و دولتمردان باشد و به جای ساده سازی یا سرپوش گذاشتن بر آن با انکار، این واقعیت تلخ را بپذیرند و راه های حذف و حذف را بیابند. موانع

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances