هاورتز: در صورت نیاز هزینه سفر را پرداخت می کنم! – تمرین سه


کد خبر: 1815454 |
24 مارس 1400 ساعت 16:12 |
8,179 بازدید |

4
اظهار نظر

من از عملکردم راضی هستم.

کای هاورتز ستاره آلمانی چلسی مدعی شد که علاقه بازیکنان فعلی به موفقیت تیمی است.

به گزارش “ورزش سه”، چلسی پس از تحریم رومن آبراموویچ توسط دولت انگلیس شرایط سختی را پشت سر می گذارد و هر روز اخبار مختلفی از این باشگاه پخش می شود. کای هاورتز در نشست خبری پیش از بازی مقابل لیل در لیگ قهرمانان اروپا تاکید کرد که هدف بازیکن چلسی راضی نگه داشتن هواداران در این شرایط سخت است.

“اکنون در شرایط خوبی هستم و در گذشته عملکرد خوبی داشته ام. از عملکردم در چند بازی اخیر راضی هستم و البته به عنوان یک بازیکن باید همیشه تشنه موفقیت باشید. امیدوارم بتوانم بیشتر بازی کنم. از این.”

اما ما بازیکن هستیم و فقط باید روی بازی در زمین فوتبال تمرکز کنیم. من فکر می کنم این بهترین کاری است که می توانیم انجام دهیم. بقیه مسائل مربوط به بازیکنان نیست و نمی توانم خیلی در این مورد صحبت کنم. تمام تمرکز ما روی بازی آینده چلسی است و این مهمترین هدف ما در حال حاضر است.

فکر می‌کنم همه می‌دانند که تمرکز بر این موقعیت آسان نیست. این اتفاق قبلاً در چلسی رخ نداده بود و کمی عجیب است. همانطور که گفتم ما حرفه ای هستیم و گاهی ممکن است چنین شرایطی پیش بیاید. فکر می‌کنم بهترین کاری که اکنون می‌توانیم انجام دهیم این است که فوتبال خوب بازی کنیم و سعی کنیم در این شرایط لبخند بر لبان هواداران بنشانیم.

شایعه پرداخت هزینه های سفر بازیکنان چلسی؟ باید این مبلغ را پرداخت کنم و مشکلی نیست. در حال حاضر رقابت مهمترین هدف است. فکر می‌کنم زمان‌های سخت‌تر از سفر با اتوبوس یا هواپیما برای یک بازی بیرون وجود دارد. من برای این هزینه خواهم پرداخت و مشکلی نیست.»

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances