واریاسیون “ریسک” گل محمدی برای بازی با استقلال

[ad_1]

در دیدار پساپولیس و تیم فوتبال ماساچوست ماناف با نتیجه 2 بر یک وینتیان را شکست داد و 5 قهرمان متوالی لیگ برتر می تواند با 48 امتیاز در رده دوم جدول قرار گیرد.

پرسپولیس ضمن ایجاد تغییرات چشمگیر در ترکیب این تیم توانست مقابل این تیم پیروز شود. یحیی گل محمدی که همیشه سعی می کند در خط اصلی تیمش ثابت بماند، احتیاط کرد تا به نام بازیکن باتجربه و ثابت تیمش خط قرمز بکشد.

یحیی بالاخره عصبانی شد!

گل محمدی سرانجام در آستانه دربی پایتخت 98 مقابل استقلال تهران با توپ نشینی به اشتباه شخصی حامد لک واکنش نشان داد. احمد گوهری اگرچه واکنش هایی نشان داد اما نتوانست کلین شیت پرسپولیس را ثبت کند تا دروازه را شلیک کند و همچنان انتقاداتی را بشنود.

اما یحیی مصمم بود احتیاط را کنار بگذارد تا احمد گوهری با همه ضریب خطای خود به عنوان گزینه اول این تیم برای دیدار با استقلال تهران تبدیل شود.

سیدجلال و الاغ آرام؟

سرمربی پرسپولیس با بازگرداندن علی نعمتی با وحدت حنانف هدایت تیمش را برعهده گرفت. این باشگاه نه تنها بازیکن تیم اصلی سرخپوشان را از ترکیب حذف کرد، بلکه او را از فهرست 18 نفره پسپه پلی نیز حذف کرد تا شایعات مربوط به کناره گیری دائمی از تیم را تقویت کند.

گل محمدی که تصمیم دارد قرارداد سیدجلال را به عنوان بازیکن پرسپولیس تمدید نکند، مهمانی اش را آتش زده تا در پایان فصل از این باشگاه جدا شود.

به زودی بازگشت خرید مورد مناقشه

رضا اسدی با امضای قرارداد با پرسپولیس بمب نقل و انتقالات گل محمدی نام گرفت. او که از خرید سرمربی احمد نوراللهی در خط هافبک خوشحالی کرده بود، چندین بار به تمجید از اسدی پرداخت. هافبک گران قیمت سرخپوشان با یک دوره تمرینی بسیار کوتاه در تیم اصلی پرسپولیس هم بازی می کند. با این حال او هرگز انتظارات را برآورده نکرد تا قیچی تیز منتقدان برای جذب محمدی بر گردنش فشار بیاورد.

این باعث شد اسدی مدت زیادی روی صندلی بنشیند و تمریناتش را بدون قاب از سر بگیرد تا دوباره نظر هیات علمی را به خود جلب کند. برد 2-0 پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان استراتژی این تیم را تغییر داد تا رضا اسدی جایگزین کمال کامیابی نیا در این تیم شود و با دو گل پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان سه امتیاز دیگر به اندوخته های این تیم اضافه کند. .

بازی های چشمگیر اسدی او را برای مدت طولانی در پرسپولیس نگه داشته و طعم حضور در دربی را به این بازیکن می دهد.

قوی، اما گل نزنید!

شیرزد تمیروف، ازبکستانی جدید پرسپولیس پس از یک حمله نافرجام داخلی به تیم پرسپولیس تزریق شد. تنها دو هفته پس از خرید این بازیکن، یحیی گل محمد تصمیم گرفت پای صحبت مهدی عبدی و حامد پاکدل بنشیند تا تمیروف با بازی فیزیکی و درگیرانه اش در ترکیب تیم قرار بگیرد. با این حال مهاجم ازبکستانی نتوانست برای این تیم گلزنی کند تا یحیی در پایان دروازه خود فرصتی دوباره برای ایجاد تغییر ایجاد کند.

دربی به همه جسارت داد

نتایج پایتخت دربی با سرمربیگری یحیی گل محمدی نشان از تدبیر او برای نباختن دارد اما رفتارهای پیش از بازی او با استقلال تهران نشان از جابجایی گسترده او برای رویارویی با آبی پوشان پایتخت دارد.

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران 26 اسفند در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. حساسیت دربی پایتخت 98 بیشتر از همیشه است و شاگردان فرهاد مجیدی با 54 امتیاز در صدر قرار دارند. پرسپولیس با 48 امتیاز به دنبال این تیم است تا نتیجه جدال آنها در قهرمانی این فصل لیگ برتر تاثیر بسزایی داشته باشد.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما