واکنش شریعتمداری به فایل صوتی فرمانده سابق سپاه

[ad_1]

حسین شریعتمداری در کیهان می نویسد: امروز فایل صوتی گفتگوی فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یکی دیگر از مسئولان سپاه در فضای مجازی و برخی نشریات منتشر شد و برخی اصلاح طلبان با این صدا گردن خود را علیه سپاه می شکنند. فایل!

این فایل صوتی دو سال پیش منتشر شد و با واکنش روشنی مواجه شد و اکنون پس از گذشت دو سال از رادیو آمریکا بازپخش شده و علاوه بر تعدادی از اصلاح طلبان، تقریباً تمامی رسانه های غربی، عبری و عربی به مقابله با وی می پردازند. با سپاه مقابله کنید و این همه حمله ادامه دارد.

در این فایل صوتی سردار جعفری (فرمانده سابق سپاه) گزارشی از اختلاس و فساد مالی یکی از شرکت های پوشش سپاه به فرمانده سپاه ارائه می کند. تا به امروز ماجرا بسیار طبیعی است، گزارش فساد به فرماندهان سپاه نه تنها ناپسند و مذموم است، بلکه اقدام خوبی است و نشان دهنده مسئولیت طرفین در بحث است.

سردار جعفری فرمانده سپاه بلافاصله پس از شنیدن این گزارش و تایید آن، دستور برکناری شریفی را صادر کرد و به وی توصیه شد به دادگاه برود. این پرونده تا به امروز مسئولیت و دغدغه فرمانده سپاه را به خوبی نشان داده است، تقدیر از یگان های تحت مسئولیت آن.

دادگاه ضارب را تحت تعقیب قرار داد و او را دستگیر کرد. این نکته نیز حکایت از سلامت قوه قضائیه و جدیت رسیدگی به مفاسد اقتصادی و قطعاً افتخار است.

وی پس از اطلاع از ماجرا و قبل از دستگیری به خارج از کشور متواری شد و در این قسمت از ماجرا، دکتر قالیباف که معاون شهردار تهران است، اقدامی عاقلانه انجام داد و با معاون سابق و معاون سابق خود لطیفه دیدار کرد. . الحیل به ایران تحویل داده شد و برای محاکمه و محاکمه به دادگاه تحویل داده شد. این داستان تا به امروز به وضوح نشان دهنده صداقت، مسئولیت پذیری و درستکاری است.قراردادهای فرماندهان و افسران سپاه.

متهم در دادگاه محاکمه می شود و علاوه بر حبس، استرداد اموال مسروقه نیز جزء محکومیت وی است که اکنون در زندان است و مقداری از اموال از وی مصادره شده است.

آن وقت فرماندهان سپاه، مدیران ذیربط و آقای قالیباف در مقابل مفاسد اقتصادی مذکور، کاری را انجام دهند که انجام نداده اند؟! شریفی نیز مانند دیگر مفسدان اقتصادی دست به فساد زد و توسط سپاه اخراج، نصیحت و دستگیر شد. عزل و ارجاع به قوه قضائیه و بازگشت از خارج از کشور نشانه سلامت و طهارت یا طهارت سپاه است.

رسانه های آمریکایی، اروپایی، صهیونیستی و نوکران عرب آن ها انتظار نداشتند که در برابر نیروهای انقلابی که آرمان های استکبار و رژیم های مزدور را در هم شکستند هیاهو و تلافی کنند، اما برخی مدعی اصلاح طلبی بودند. در این شیپور؟! و از چه چیزی از سپاه متنفرند؟!

در بخشی از بحث مذکور، از شهید بزرگوار سردار قاسم سلیمانی نیز یاد شد و گفته شد که قرار است نیروهای قدس در سود شرکت مذکور سهیم باشند. این کجاش کسل کننده و بی ادبه؟! و اگر شرکت مورد نظر با مفاسد اقتصادی یک نفر مواجه نمی شد و کسب درآمد می کرد و حاج قاسم عزیز و بزرگوارمان برای سپاه قدس سهم می گرفت، چگونه از آن استفاده می کرد؟

آیا نجات مردان و زنان و کودکان این مرز و بوم از چنگال تکفیری های ظالم جرم است؟ و دروغگوها با اسیر شدن زنان و دخترانشان توسط داعش و فروش آنها به بردگی ماجرا را برگرداندند! راضی هستند؟! و حتی تخیلشان هم پشت سرشان نمی لرزد؟! در بحث ذکر شد که خدای ناکرده تخلف شهید سلیمانی با وجود حرکات و ژست ها کجا بوده است؟!

طعنه آمیز است که برخی اصلاح طلبان قبل از اینکه غافلگیر شوند، ادعای فساد می کنند. به نظر می رسد که آنها خود را فراموش کرده اند و اصرار دارند که به یاد نیاورند که دوستان و متحدانشان بالاترین امتیازات فساد اقتصادی کلان را دارند. پرونده‌های فساد کرسنت، صندوق ذخیره فرهنگیان، شرکت قطعات کروز و خودرو که اخیراً به دلیل اهدای دارایی‌های مسروقه‌شان به جریان اصلاحات در دادگاه پیدا شده‌اند، فساد شرکت رشت الکتریک، یکی دیگر از شرکت‌های نفت و یک فرانسوی دیگر به نام توتال…

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان