(ویدئو) تولد در بحبوحه تجاوز روسیه; “ما در جهنم واقعی زندگی می کنیم”


برای بسیاری از زنان در اوکراین، حملات مرگبار روسیه زمانی رخ داد که آنها آماده بودند تا زندگی جدیدی را به جهان بیاورند. آنها اکنون در یک منطقه جنگی به دنیا آمده اند.

به گزارش فرارو، در ویدئویی که در شبکه اجتماعی اوکراین منتشر شده، زیرزمینی وجود داشت که از ترس حملات هوایی ارتش روسیه، اتاق مادر در آن برپا شده بود.

آلنا شانکار، یک زن باردار گفت: “می دانم که نباید استرس داشته باشم، سعی می کنم.” اما وضعیت وحشتناک است. ما در جهنم اجرا می کنیم. هرگز فکر نمی کردم این اتفاق در قرن بیست و یکم، در پایتخت اروپا، اروپا رخ دهد.

او در زیرزمین یک زایشگاه با بسیاری از والدین باردار و جدید زندگی می کند.

شینکار در ساعت 5 صبح روز 24 فوریه، اولین روز حمله هوایی روسیه در این کشور، برای حملات هوایی از خواب بیدار شد.

او گفت: «من صدای انفجار و فریاد زنان را شنیدم. جنگ آغاز شد؛ و من نمی توانم آن را باور کنم. من فکر می کنم این یک کابوس است. اما در اینجا چیزی است. اینگونه زندگی می کنیم.

آن روز مادر دیگری به نام یولا به همان بیمارستان رسید. چهار روز بعد او پسری به نام مارک به دنیا آورد.

او به رویترز گفت: «ما اینجا امن هستیم. بهترین کارمندان دنیا بهترین کارکنان اینجا کار می کنند و ما به آنها بسیار افتخار می کنیم.

مدیر کارخانه، دیمیترو گووسیف، گفت که تیم او از آغاز تهاجم اوکراین به صورت شبانه روزی کار کرده است. اکثر کارکنان او در یک هفته دانشگاه را ترک نکردند.

وی گفت: حدود 70 درصد کارکنان به طور دائم در اینجا هستند. ما به نوبت در محل کار.

گووسیف می گوید که وضعیت کارکنانش نسبتاً یکسان است، مگر زمانی که خطر نزدیک شود. هنگامی که آژیر به هوا برخورد می کند، باید زنان را به پناهگاه ها برد. و این حرکت باید سریع انجام شود.

شینکار گفت: “من زنی را دیدم که اینجا در زیرزمین زایمان می کرد.” و همه آنها در خون بودند، چون مثلاً عمل جراحی داشتند و صدای آژیر خطرناکی به صدا درآمد و باید بیایند، وحشتناک بود. این یک تجربه وحشتناک بود.

ولادیسلاو برستوی، پزشک بیمارستان دولتی شماره 5 کی یف، روز چهارشنبه به سی بی اس نیوز گفت: «برای او سخت است که ببیند بسیاری از والدین در حال زایمان وقتی بمبی در نزدیکی بیمارستان ما منفجر می شود».

او گفت: «بعضی از آنها تنها در بیمارستان رها شدند زیرا همسرانشان در حفاظت از شهر ما نقش داشتند.» در حالی که برخی دیگر نتوانستند به بیمارستان بروند.

با وجود همه اینها، تیم او در این هفته بیش از 100 زایمان را با موفقیت انجام داد. برستوی گفت: «اگرچه امکانات او اکنون به خوبی نگهداری می‌شود، هرگز نمی‌دانی فردا چه خواهد شد.

او می‌گوید کارخانه‌های دیگر در سرتاسر اوکراین از این حملات صدمات جدی می‌بینند و این بدان معناست که منابع آنها رو به کاهش است.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه