(ویدئو) راز مادر «مرد مرده»؛ پری دریایی که جاودانگی می بخشد!

[ad_1]

دانشمندان در جستجوی یک پری دریایی مرده هستند که گفته می شود به کسانی که طعمه اش را می خورند جاودانگی می بخشد تا ماهیت واقعی آن را آشکار کند.

به گزارش نیویورک پست، این حیوان اسرارآمیز 12 اینچی (30 سانتی متری) به نظر می رسد بین سال های 1736 تا 1741 در اقیانوس آرام نزدیک جزیره ژاپنی شیکوکو به دام افتاده است و اکنون در معبدی در آسکوچی نگهداری می شود.

این ماما دارای زخم، دندان های تیز، دو دست و موهای سر و پیشانی است.

محققان دانشگاه هنر و علوم Kurashiki اکنون یک سی تی اسکن برای فاش کردن اسرار آن قرض گرفته اند.

هیروشی کینوشیتا، که این پروژه را ارائه کرد، گفت که موجودات عجیب و غریب می توانند اهمیت مذهبی داشته باشند.

وی افزود: پری دریایی ژاپنی معجزه جاودانگی دارد، می گویند اگر گوشت پری دریایی بخوری نمی میری، داستانی در بسیاری از نقاط ژاپن وجود دارد که یک زن گوشت او را می خورد، اتفاقاً و 800 سال زندگی کرده است. این داستان هنوز در نزدیکی معبدی که پری دریایی در آن پیدا شده رایج است.شنیده ام که برخی به این افسانه اعتقاد دارند و فلس های پری دریایی مومیایی را می خورند.

نامه های تاریخی مربوط به سال 1903 که ظاهراً توسط صاحبان قبلی مومیایی نوشته شده است، در مقابل مومیایی نگهداری می شود و داستان هایی در مورد منشاء آن نقل می کند.

این پری دریایی در یک سفر ماهیگیری در استان کوچی اسیر شد. ماهیگیرانی که آن را صید کردند نمی دانستند کنجد است، اما آن را به اوزاکا بردند و به عنوان یک ماهی غیر معمول فروختند. پدربزرگ و مادربزرگم آن را خریدند و به عنوان یک ملک خانوادگی نگهداری کردند.

مشخص نیست که او چگونه به معبد Inguan در Asakuchi آمد. اما کاهن اعظم، کوزن کویدا، گفت که حدود 40 سال پیش در یک جعبه شیشه ای به نمایش گذاشته شد و اکنون در آتش نگهداری می شود.

او به روزنامه ژاپنی آساهی شیمبون گفت: «ما آن را پرستش کرده‌ایم، امیدواریم که شیوع ویروس کرونا را حتی اندکی کاهش دهد.

با این حال، هیروشی کینوشیتا از انجمن فولکلور اوکایاما دیدگاه واقعی نسبت به این حیوان دارد. اعتقاد بر این است که در ادو ساخته شده است. او گفت: “البته من فکر نمی کنم که او یک کنجد واقعی باشد.” فکر می کنم برای صادرات به اروپا در دوره ادو ساخته شده است.

او گفت: «قصه های پری دریایی هنوز در اروپا، چین و ژاپن در سرتاسر جهان وجود دارد. بنابراین، می توانم تصور کنم که مردم در آن زمان بیشتر به آن علاقه داشتند. من فکر می کنم که توسط یک حیوان زنده تولید شده است و ما می خواهیم آن را با سی تی اسکن یا آزمایش DNA شناسایی کنیم.

دانشمندانی که این مومیایی را مطالعه می کنند، یافته های خود را اواخر امسال رونمایی خواهند کرد.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما