پدر: ما می خواهیم لیگ اروپا را ببریم :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1810937 |
27 بهمن 1400 ساعت 15:55 |
492 بازدید |

0
اظهار نظر

زندگی بعدی بدون مسی

ستاره بازار از امیدهای زیاد تیمش برای قهرمانی در لیگ اروپا خبر می دهد.

به گزارش “وازکوئز”، بارسلونا فردا در نوکمپ میزبان بارسلونا در لیگ اروپا خواهد بود. بارسلونا به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا نرسید و باید شانس خود را در این رقابت ها امتحان کند.

پدر گونزالس در یک کنفرانس خبری گفت: ما برای این بازی ارزش زیادی قائل هستیم و رقابت بزرگی خواهد بود. ما می خواهیم در لیگ قهرمانان باشیم، اما لیگ اروپا هنوز یک رقابت بزرگ است. ما انگیزه بالایی برای بردن این جام داریم.»

پدر ادامه داد: خانمآپولی تیم خطرناکی برای حمله است و باید تلاش کنیم توپ را از دست ندهیم. شما باید بازی را کنترل کنید و از فرصت ها استفاده کنید. ما بارسلونا هستیم و باید به ایده هایمان پایبند باشیم. رویارویی با فابیان رویز در بازی فردا نیز جالب خواهد بود. ما هنوز بحث نکرده ایم. فابیان هافبک خوبی است اما امیدوارم روز خوبی نداشته باشد. هدف ما بردی بیش نیست و با حمایت هواداران خوشبینم نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

ژاوی: “او او همیشه به من توصیه می کرد که به محوطه جریمه حریف نزدیک شوم و با سر بالا بازی کنم. این به من در خواندن حریف کمک زیادی می کند.»

بی ثباتی بازار:بله، ما به سرعت به اسپانیول گل زدیم، اما بعد شکست خوردیم. متاسفانه بازی ها را به خوبی کنترل نکردیم و به آنها اجازه ایجاد موقعیت دادیم. ما باید 90 دقیقه روی زمین پایدارتر باشیم و این واضح است.»

نه مسی:” لئو خیلی به ما کمک کرد و من با او بازی می کردم، اما واقعیت این است که ما دیگر او را نداریم. خوشبختانه تفاهم خوبی بین بازیکنان تیم وجود دارد و سعی می کنیم مسی را از بازی دور نگه داریم. مسی بهترین بازیکن جهان است، اما زندگی بدون او خواهد بود.

امباپه یا هلند: « تمرکز من روی بازی فردا است و نمی توانم در مورد اینکه امباپه بهتر است یا هلند اظهار نظر کنم. “هر دو بهترین در جهان هستند.”

بارسا کومان و ژاوی:“هر دو به من کمک کردند تا در فوتبال پیشرفت کنم. کومان من را در ترکیب اصلی قرار داده است و من به او مدیونم. ژاوی در پستی که من اکنون بازی می کنم بازی می کند و قطعا بهترین توصیه را به من خواهد کرد.” او همچنین در شروع بارسا به او پیوست سن کم داشت و در عین حال تیمش را ارتقا داد.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان