پروژه تخت جمشید 1401

[ad_1]

در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر مذاکره پپسی و این بازیکن برای تمدید قرارداد به گوش می رسد اما به نظر می رسد این خبر صحت نداشته باشد. بیشترین شایعه در مورد میلاد سرلک بود که به گفته چند نشریه پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد و اعلام کرد قصد دارد لژیونر شود.

این در حالی است که به گفته مسئولان باشگاه پرسپولیس و همچنین بازیکنان این تیم هیچ بازیکنی پیشنهاد نشده است و تمدید با حامد لک به دلیل تعداد قراردادهای او در فصل جاری حداقلی است. یحیی گل محمدی لیستی از بازیکنان مورد نظر خود در فصل آینده ارائه نکرده است.

با تمدید قرارداد با حفط لک، قرارداد 10 بازیکن شیاطین سرخ در پایان فصل به پایان می رسد: ساجد جلال حسینی، مدورابی، شاد آقایی، میدلزبورو، عیسی آن خطیرا، علی سواجی، رضا آزادی. ، محمد. شریفی، مهدی مهدیخانی و احسان پهلوان. البته همه این بازیکنان وضعیت یکسانی ندارند.

سیدجلال حسینی که به تازگی در سن 40 سالگی درگذشت، امروز یکی از مدافعان کلیدی پرسپولیس است و عملکرد قابل تحسینی در پرسپولیس دارد، اما به هر حال امضای قرارداد جدید با او نکته ای است که می توان تا پایان سال جاری میلادی در مورد آن صحبت کرد. تصمیم نهایی فصل

عیسی آل کثیر به دلیل مصدومیت همچنان در وضعیت وخیمی به سر می برد و نکته اصلی او این است که با وجود مصدومیت چند هفته ای رباط صلیبی، همچنان از عمل جراحی راضی نیست و این ممکن است دوره نقاهت را افزایش دهد. رضا اسدی و مهدی مهدیخانی شاید شانس کمی برای دعوت به باشگاه و تمدید قرارداد داشته باشند.

این در حالی است که مهدی ترابی و میلاد سرلک بازیکنان ثابت پرسپولیس هستند و شاید مذاکره برای تمدید آنها دشوارتر باشد. علی شجاعی، سعید آقایی، احسان پهلوان و محمد شریفی چهار بازیکن دیگری هستند که هنوز باید دید یحیی با حفظ آنها موافقت می کند یا خیر. فعلا مهدیخانی باید در لیست بزرگسالان فصل جدید باشد و به همین دلیل جدایی او محتمل به نظر می رسد و بازیکنانی مانند شریفی به دلیل حضور در لیست زیر 23 سال و داشتن دو فصل حضور در پرسپولیس می توانند با یحیی مذاکره کنند. . بازخورد مثبت، برای شروع.

در نهایت به نظر می رسد از سال جدید فاز جدی برای تمدید قرارداد آغاز شود و باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد 4 + 6 بازیکن کار سختی خواهد داشت.

منبع: ورزش سه

[ad_2]

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما