پوتین به عنوان یک متجاوز بزرگ، آغازی قوی اما پایانی ضعیف دارد.


مغز متفکر پوتین آغازی قوی اما پایانی ضعیف برای بحران اوکراین/پوتین دارد.روآرو- دیوید ایگناتیوس؛ خبرنگار واشنگتن پست روس‌ها ساکسیفونیست‌های بزرگی هستند، با این حال، مواقعی وجود دارد که حتی بزرگ‌ترین آهنگرها، پیشرفت آنها در درخت صنعتگری با مشکل مواجه می‌شود و آنها باید استراتژی خود را تنظیم کنند.

به گزارش فرارو به نقل از واشنگتن پست. به نظر می رسد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در این هفته چنین عملیاتی را در اوکراین از سر می گیرد. نیروهای او در مرز هستند و آماده اشغال سریع اوکراین هستند. با این حال، پوتین پایان بازی را از دست داد که می تواند بازی دیپلماتیک شطرنج در روز سه شنبه را توضیح دهد.

آیا این نشانه علاقه آشکار پوتین به راه حل دیپلماتیک است؟ اقدامات جسورانه او در ابتدای بازی با واکنش مدرن و غافلگیرکننده رئیس جمهور بایدن و متحدانش در ناتو مواجه شد، اقدامی که می تواند ارزشمندترین دستاوردهای پوتین را به خطر بیندازد. پوتین یک ماشین حساب با چشم سرد است که امکان بازی کردن را فراهم می کند. او سلاح های کشتار جمعی علیه اوکراین و پایتخت خطرناک کیف دارد. بخش نظامی روسیه با سیستم ضد موشکی اسکندر می تواند هفته ها در نزدیکی مرز بماند. با این مکث، پوتین حق انتخاب داده است. ممکن است امتیازات کافی برای اعلام پیروزی از طریق مذاکره به شما داده شود یا ممکن است به بهانه پایان حمله روسیه به اوکراین بهانه ای برای ادعای احتمالات دیگر باشید.

پوتین تنها کاری که می تواند انجام دهد این است که آرزو کند توانایی ایالات متحده برای تحمیل درد شدید بر او را تضعیف نکند. بحران اوکراین با یک آزمون بعید مشخص شده است: پوتین، یک کارآگاه بی‌رحم سابق، از نیروی نظامی برای اعمال کنترل اوکراین و بازنویسی قوانین امنیتی اروپا استفاده کرده است، اگرچه او به صراحت هرگونه قصد حمله را رد کرده است. با این حال، او با یک بایدن تندرو روبرو شد، یک سیاستمدار خونگرم و حرفه ای که به طور تصادفی به سخنان او برخورد کرد، اما از اقدامات خود علیه بحران اوکراین وحشت نکرد. بایدن با پوتین با سلاحی روبرو شد که ایالات متحده مزیت قطعی نسبت به آن دارد، اما عموماً از آن استفاده نمی کند: توانایی ایالات متحده برای منفجر کردن اطلاعات مختلف درباره فعالیت های روسیه در مناطق مخفی جهان. پوتین در حالی که دستیارانش از رفتار “هیستری” ایالات متحده شکایت می کنند، گیج به نظر می رسد.

پوتین رئیس جمهور روسیه امسال 70 ساله می شود. او از قدرت نظامی برخوردار بود تا قدرت و سلاح های خود را به نمایش بگذارد و میراث خود را با بازپس گیری بخشی از اتحاد جماهیر شوروی سابق روشن کند. پوتین به قدری منزوی است که گاهی مقامات خارجی اجازه ملاقات با او را ندارند.

در عوض، به برخی از آنها دستور داده شد که به مسکو پرواز کنند و با تلفن ثابت با او صحبت کنند. یک ماه پیش به نظر می رسید پوتین متقاعد شده بود که جنگ روانی او علیه اوکراین به نفع روسیه است. با این حال، مقامات کاخ سفید معتقدند این تاکتیک معکوس است: برخی از مقامات روسی خطر و سیاست جنگ برای برکناری پوتین را زیر سوال می برند. به نظر می رسد کشورهای غربی که از تجاوز روسیه رنج می برند در اطراف ائتلاف ناتو جمع شده اند، دو سال پیش فروپاشیده اند. پوتین این هفته نشست استراتژی اصلاحات خود را ارائه کرد. سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه، روز دوشنبه به کرملین رفت و با او در مورد چند تن از رهبران خارجی که از او خواسته بودند حمله نکند صحبت کرد. سفر مقامات ارشد فرانسوی و آلمانی به روسیه یک رژه کامل است و باعث می شود پوتین مورد توجه همه جهان قرار گیرد که او می خواهد و مورد احترام است. پوتین در حالی که گویی در حال نوشتن مقاله ای از وزیر خارجه خود است، از وزیر امور خارجه خود پرسید: «آیا فکر می کنید شانسی برای توافق وجود دارد یا این فقط تلاشی برای کشاندن ما به یک روند بی پایان مذاکرات بی معنی است. دوران تزار؟ لاوروف پاسخ داد: «همیشه یک فرصت وجود دارد» و پوتین نیز موافقت کرد. اگر بحران اوکراین خیلی جدی نباشد، مذاکرات بین دو کشور به طنز اهمیت خواهد داد و ممکن است مورد تمسخر قرار گیرد.

با این حال، پاسخ بایدن واضح تر است. او در سخنرانی روز سه شنبه در کاخ سفید سخت به نظر می رسید و با دستانش بازی می کرد و با کارت های قوی پر می شد. بایدن با اشاره به حمایت پوتین از مذاکرات گفت: من موافقم. او پیشنهاداتی را که برای افزایش امنیت ارائه کرده بود، بیان کرد و گفت: «جای بیشتری برای دیپلماسی وجود دارد». بایدن، همانطور که قبلا انجام داده، سعی می کند با غرور ملی آسیب دیده پوتین ارتباط برقرار کند. او به جنگ عمومی با آلمان نازی اشاره کرد و به روس ها اطمینان داد که “شما دشمن ما نیستید.” در قلب این آشتی، پیام قوی بایدن از زمان آغاز بحران است. اتحاد ناتو، که ایالات متحده و متحدان آسیایی آن به آن می‌پیوندند، «فشار شدید» را بر علیه نهادهای بزرگ مالی و صنعتی روسیه ایجاد خواهد کرد. پوتین حمله می کند. درخواست دادن. بایدن وعده داد: «ما جهان را گرد هم خواهیم آورد.

به نظر می رسد او برای اجرای این تهدید از حمایت کافی از متحدان برخوردار شده است و به نظر می رسد پوتین این را به خوبی می داند. مقامات کاخ سفید بر این باورند که اقدامات پوتین زنگ خطری برای غرب بود و این یک تقویت استراتژیک مهم برای مواضع رو به زوال ایالات متحده است.

مسیر پوتین ممکن است برای کیف از پیش تعیین شده باشد. به نظر دور از ذهن و دشوار به نظر می رسد که پذیرفت که او سال گذشته دو بار ارتش بزرگی را به مرز اوکراین منتقل کرد تا مانع از شکست های ساده شود. با این حال، رئیس کرملین ممکن است متوجه شود که ارزشمندترین دارایی های او در خطر است و حتی با شروعی ترسناک، ممکن است نتواند در رقابت طولانی مدت با غرب که به نظر می رسد در برابر تجاوز روسیه متحد شده است، پیروز شود.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances