پوچتینو پاریس; هر سال بدتر از پارسال! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1814561 |
19 مارس 1400 02:13 |
17,171 زدیدزدید |

0
اظهار نظر

پاری سن ژرمن به همراه این ستاره و تیم گران قیمتش از لیگ قهرمانان اروپا سقوط کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، تیم ستاره ای پاری سن ژرمن در فصلی از راه رسید که لیونل مسی را به آرمان های هوادارانش پایان داد و اروپا را به دست آورد. خرید یک سرمایه گذاری گران قیمت، که مسی تنها آن است و همچنان ستاره هایی مانند دوناروما را جذب می کند، پاریس را به تیمی تبدیل کرد که روی کاغذ چیزی کمتر از یک عنوان قاره سبز ندارد.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاریس، بار سنگینی را در این شرایط احساس می کند. او با انتقادات فراوان در سراسر اروپا، تیمش را به نیمه نهایی رساند و بعد از شهر دوم شد. قرعه کشی در 16 تیم انجام شد و یکی از سخت ترین قرعه ها نصیب پاریسی ها شد.

دیدار مقابل رئال مادرید آزمونی است که می تواند کیفیت پوچتینو را در شرایطی ثابت کند که بسیاری فکر می کنند دوران مربیگری او در پاریس رو به پایان است. پیروزی 1-0 در چنین بازی ای اتفاق شیرینی بود که باعث شد پاری سن ژرمن با روحیه بالا و اعتماد به نفس برای بازی به مادرید بازگردد. نیمی از مقاومت و گلزنی در امباپه مارول داستان نیمه اول است که شبیه بازی اصلی پاریس قبل است.

اما در نیمه دوم با اشتباه دوناروما، گل اول رئال به ثمر رسید و یک گل برای شکستن سر پوچتینو کافی بود و کریم بنزما با سه گل در پانزده دقیقه به بن بست رسید. شکست 3-1 در سانتیاگو برنابئو به پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا خاتمه داد که در آغاز نیمه نهایی به فینال دو فصل گذشته راه یافت. در چنین شرایطی، به نظر می رسد پوچتینو از حفظ جایگاه خود، حداقل برای فصل آینده، کاملاً ناامید است، زیرا آمار نشان می دهد که تیم او به اروپا سقوط کرده است. با این حال مسئولان باشگاه در این دو سال هزینه های زیادی را برای موفقیت خرج کرده اند. نتیجه بر خلاف پوچتینو که در نیمه نهایی شکست خورد، نیمه نهایی را برد و در مرحله یک شانزدهم نهایی به سه قهرمان اروپا در سه فصل اخیر باخت، نشان می دهد که وضعیت هر سال بدتر می شود. .

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما