چرا نادیده گرفتن سفارش لینک سازی خارجی باعث هزینه زمان و فروش ناخالص خواهد شد

لینک یک تکه کد است که از تگ A در کد نویسی html ساخته شده و در صورت کلیک یا انتخاب شدن، شما را از صفحه ای که در آن هستید، به صفحه دیگری در دنیای وب راهنمایی میکند. برای مشاهده فقط بخش کوچکی از سایت هایی که کد شما در آن قرار می گیرد به بخش لینک های معمولی مراجعه کنید. در ابتدا به بررسی مفهوم لینک سازی داخلی چیست می پردازیم، احتمالا با واژه لینک آشنا هستید! در نهایت و در کادر جدید، آدرس مورد نظرتان که احتمالا لینک یکی از صفحات دیگر سایت است را وارد و دکمه آبی رنگ را انتخاب کنید. در نتیجه این صفحه یک امتیاز/اعتبار از سایتی دیگر گرفته است. به این صورت گوگل و بقیه ربات های موتور جستجو متوجه میشوند که کلمه کلیدی مدنظر ما برای این صفحه از سایت، چه کلمه ای است. سایت اولی باشد. در هر حال خروج سریع شما باعث میشود یک نرخ پرش برای سایت گفته شده حساب شود و در صورتی که این نرخ پرش توسط بقیه کاربران هم ثبت شود، رتبه آن سایت کاهش پیدا میکند. This has been cre at ed  with GSA Content Gener​at​or DE᠎MO!

به طور مثال صفحه اصلی سایت، همیشه اعتبار زیادی نسبت به بقیه صفحات دارد. الگوریتم PageRank بر اساس ایده اصلی “صوت دموکراسیک” کار میکند، به این معنی که صفحات وب با بیشترین بک لینکها وارد رأسیت بیشتری در شبکه میشوند و این رأسیت به صفحات دیگر منتقل میشود. اگر شما در مقاله آموزش اسکیما سایت ما، روی یک لینک کلیک کنید و به صفحه ای در سایت دیگر، مثل سایت هاب اسپات وارد شوید، این یک لینک خارجی است. به طور مثال لینک داخلی که در یک مقاله با 3 هزار کلمه و بازدید بالای مخاطبان ایجاد شود، ارزش بیشتری دارد تا همان لینک در صفحه ای با هزار کلمه متن. یک سایت با قدرت مثل SoundCloud خیلی تاثیر بیشتری روی سایت شما خواهد داشت تا 10 لینک بی ارزش و ضعیف. یک لندینگ پیج حرفه ای می تواند در میزان مشتریان و درآمد شما بسیار موثر باشد. اما این میزان اهمیت به چه دلیل است؟  Post was g en​er​ated with GSA C᠎ontent Gen er ator Demoversion᠎.

تاریخچه استفاده از ورق طلا بر روی آثار هنری به هزاران سال قبل برمیگردد ایامی که در کشورهایی مثل چین ژاپن و ایران از این ماده برای تزیینات استفاده میکردند و در هر کشور مطابق با فرهنگ و تمدن مردم آن منطقه، کار با ورق طلا نیاز به صبر و ظرافت دارد بیدلیل نیست که نقاشان هزینهای بالایی برای دستمزد خود میگیرند برخیها روی نقاشی خود ورق طلا را میچسبانانند و برخی دیگر به عنوان ماده بک گراند از آن استفاده میکنند و روی آن کار میکنند. اگر اطلاعات بیشتری در مورد مفهوم نرخ پرش و راهکار های طلایی برای کاهش آن نیاز دارید، به مقاله نرخ پرش در فرین آکادمی مراجعه کنید. راهنماهای نهایی مقدار بسیار زیادی از اطلاعات را یکجا گردآوری میکنند و این راهنما تبدیل به یک مرجع در آن موضوع خاص میشود. این باور گوگل از اینجا می آید که محتوای باکیفیت بیشتر ارجاع داده می شود زیرا حاوی اطلاعات مهمی است که به کاربران کمک می کند. در سایت ایکس سئو : بهترین روش های لینک سازی خارجی چقدر اعتبار به صفحه مقصد منتقل شود، مربوط به این موضوع است که صفحه لینک دهنده چقدر اعتبار داشته باشد. مگر اینکه شما هم صبر داشته باشید و بتونید بعد از مثلا یک یا دو سال به اون نتایج برسین.

در قدم اول یک محتوای طولانی و البته جذاب و مفید باعث میشود کاربر زمان بیشتری در سایت شما باشد و بعد از آن، لینک های داخلی. https://digiclassor.ir/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%db%8c-%d8%a2%d9%86%d9%87%d8%a7-%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%d8%a7-%d9%85%d8%b9%d9%86%db%8c-%da%86/ نمود اما این ابزارها لینک های ساخته شده را به مرور زمان شناسایی میکنند و این پروسه زمانبر خواهد بود(Ahrefs بهترین ابزار فعلی میباشد اما احتیاج به اکانت پرمیوم خواهید داشت). مطمئنا دلیل اینکه شما به دنبال چنین مفهومی میگردید، این است که بتوانید سایتتان را بهتر از قبل سئو کنید. همچنین باید تعداد بک لینک های آن صفحه و اعتبار آنها را نیز بررسی نمایید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین بک لینک را دریافت نمایید. در این حالت هم میتوانید تا جایی که به تجربه کاربر ضربه وارد نکنید، از لینک های غیر مرتبط استفاده کنید. اما استفاده از این روش نیازمند دانش تخصصی و تجربه کافی در این زمینه است. مطمئنا استفاده بیش از حد لینک در یک صفحه فعالیت اشتباه و غلطی است. متاسفانه کیفیت بک لینک ها اصلا خوب نبود و مطمئناً تمام آنها در یک مدت زمان کوتاه ساخته شده بودند. همانطور که مشاهده میکنید، پکیج ها اغلب با تعداد کمی لینک ساخته شده و همینطور به نظر میرسد سایت هایی که از آنها لینک گرفته میشود، سایت های معتبری باشند.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما