چند تا جعبه نو و دست دوم هست؟


روآرو- کارتن های خالی بیشتر برای جابجایی اثاثیه مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین گران نیستند. به عنوان مثال قیمت کوچکترین جعبه خالی در بازار 2500 تومان است و در بزرگترین آن نهایتا به 60 تا 70 هزار تومان می رسد. اما قیمت یک سبد موز ارزان تر است و فروشنده بین 8 تا 20 هزار گوجه برای آن می خواهد.

به قول آقای فرارو. یک فروشنده آنلاین در تهران جعبه های خالی مبلمان را در پنج نقطه مختلف به فروش می رساند. سایز جعبه مبلمان سایز 1، طول 40 سانتی متر، عرض 30 سانتی متر و ارتفاع 30 سانتی متر است، فروشنده می گوید این جعبه برای کتاب و وسایل کوچک، غلاف مناسب است. قیمت این جعبه 20000 بات است.

2 عدد باکس طول 50 سانت عرض 30 و ارتفاع 30 سانت قیمت 25000 عدد. این سه جعبه 60 سانتی متر طول، 32 سانتی متر عرض و 34 سانتی متر ارتفاع دارند. فروشنده می گوید این بهترین سایز برای یک مبل است و قیمت آن 30000 تومان است.

اندازه: 4 کابینت مبلمان به طول 58 سانتی متر، عرض 38 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر. به گفته فروشنده این سایز برای لوازم و لوازم خراب مناسب است و 35000 تومان قیمت دارد. در سایز 5 کارتن به طول 60 سانتی متر، عرض 50 سانتی متر و ارتفاع 50 سانتی متر می باشد. این جعبه مناسب پوشاک، لوازم جانبی و اجناس فله است و 45000 تومان قیمت دارد.

اما پس از اتمام مبلمان، می توانید این کارتن ها را بفروشید، اما خریدار از شما کارتن نمی خرد. به همین دلیل برای تامین هزینه باید کیسه ها را به قیمت کیلویی 4000 تا 6000 تن بفروشید.عصای خود را برای خرید جعبه.

البته در پلتفرم خرید لوازم خانگی دست دوم کارتن ها را می توانید نیم بها بفروشید اما باید کمی حوصله داشته باشید و به مشتریان واقعی تخفیف های واقعی بدهید.

قیمت عجیب جعبه خالی تلفن همراه!

در بازار جعبه های خالی و دست دوم، تبلیغات عجیب و غریبی برای فروش جعبه در گوشی های موبایل وجود دارد. فروشندگان بسته به برند گوشی، کارتن خالی خود را از 150 هزار تومان تا یک میلیون تومان می خواهند.

یک آگهی دهنده مستقر در چیتگر تهران کارتن گوشی Samsung Galaxy a31 را برای فروش آگهی کرد. اما قیمتی برای آن تعیین نمی کند. با او صحبت کردم و از او پرسیدم که چند جعبه می فروشد، چند دقیقه بعد پاسخ داد و گفت یک جعبه را زیر قیمت بازار و 200 هزار تومان می فروشم.

از او پرسیدم قیمت بازار چقدر است؟ او می گوید کارتن ارزش یک گوشی خالی را 50 درصد افزایش می دهد. اما در بازار کارتن خالی حدود 25 درصد ارزش گوشی است. مثلا گوشی من که الان قیمتش 5 تا 6 میلیون هست کارتنش یک، یک و نیم میلیون می ارزه. گفتم اینها بعدش چیکار میکنن؟ او پاسخ داد: من از نیت آنها اطلاعی ندارم. بهش میگم اگه فردا گوشیت گم شد یا دزدیده شد و خواستی ردش کنی کارتن نیست دستت به جایی بند نمیاد! گفت دستم به کارتن وصل نیست نگران نباش. به کارتن نیازی ندارم، در صورت نیاز به شما تخفیف جزئی می دهم.

یکی دیگر از آگهی دهندگان ساکن نیشابور در استان خراسان رضوی آگهی فروش 6 کارتن گوشی موبایل را چاپ کرد. وی هنوز قیمت این کارتن ها را اعلام نکرده است. قیمت کارتن را پرسیدم؟ بگو کارتن گوشی ساده 150 هزار تومان. دو جعبه شیائومی و سامسونگ هر کدام 500 هزار تومان قیمت دارند.

پرسیدم اگر می خواهم وارد بازار جعبه موبایل شوم به نظر شما درآمدی وجود دارد؟ او می گوید این کار خطرناک است، زیرا بیشتر شما با دزد و دزد تلفن همراه درگیر هستید. منظورم اینه که یعنی چی؟ پاسخ این است که ببینید کارتن گوشی می خرند تا گوشی های خالی با کارتن را با قیمت های بالا در بازار بفروشند.

چند تا جعبه نو و دست دوم هست؟

چند تا تی وی باکس، یخچال و لوازم خانگی؟

بیشتر کارتن ها را می توان در تبلیغات الکترونیکی یافت. اما بیشتر آنها مربوط به لوازم خانگی رایج مانند تلویزیون، یخچال و ماشین لباسشویی است. اما قیمت جعبه های خالی و تلویزیون و یخچال و ماشین لباسشویی ایرانی دست دوم بسیار ارزانتر است. بررسی ها نشان می دهد که فروشندگان کارتن را 150 تا 400 هزار تومان می فروشند.

اما جعبه های خالی تلویزیون و یخچال و ماشین لباسشویی خارجی سامسونگ و ال جی و سونی و بوش و … قیمت بیشتری دارند و گاهی قیمت آنها به 3 تا 4 میلیون هم می رسد. بررسی ها نشان می دهد که برخی از واردکنندگان لوازم خانگی و الکترونیک جعبه هایی را قاچاق می کردند تا اجناس مسروقه را به قیمت بالاتر بفروشند.

البته در حال حاضر آگهی هایی مبنی بر فروش جعبه های خالی لپ تاپ، پلی استیشن، پرینتر، شات هلیکوپتر، هود، اجاق گاز و … وجود دارد، اما تعداد آنها کم است و خیلی گران نیست.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه