چند کبوتر؟

[ad_1]

روآرو- کبوتر فروشی چیزی نیست که تازه شروع شده باشد. محل کسب و کار آنها را می توان از کبوتربازان محلی درخواست کرد. آنها ممکن است آدرس پرنده فروشی کوچکی را در خانه به شما بدهند که ممکن است آن را از دست داده باشید، اما چیز زیادی متوجه آن نشده اید. بعد، وقتی به آنجا می روید، می بینید که افراد زیادی در مورد ماهیت و قیمت کبوتر با هم بحث می کنند. یا کبوترها به کبوترها غذا می فروشند. اما وضعیت کبوتر فروشی ها و کبوتربازی ها هم در محله بریانک تهران است.

به قول آقای فرارو. با این حال تعداد کبوتر فروشی های اطراف و مرکز شهر زیاد نیست. اما تعداد زیادی کبوتر یا کبوتر وجود دارد. مکان آنها مشخص است. آنها شب روی پشت بام خانه ایستادند و به گله های کبوترهایی که از آنجا پرواز می کردند فریاد می زدند. این پروازهای طولانی و قله های کبوتر برایشان مهم است.

برخی از افراد زیاد به پرواز کبوتر اهمیت نمی دهند. دسته دوم زیبایی کبوترها را در نظر می گیرند. در نتیجه ظاهر آنها در خیابان ها مشخص نیست. کبوترها معمولاً در حیاط یا پشت بام نگهداری می شوند. آنها پر سر و صدا هستند و اکثر کبوترها را از تمرکز خارج می کنند.

اکنون برخی از افرادی که این کبوترها را دوست دارند در حال خرید و فروش پرندگان مورد علاقه خود در بسترهای تجارت آنلاین هستند. تعداد زیادی از آنها وجود دارد. تقریباً در تمام شهرهای ایران یافت می شوند. بسیاری از کبوترها تبلیغ می کنند و قیمت های متفاوتی ارائه می دهند.

کبوترهای تجاری از نژادهای مختلفی هستند. اما بیشتر از نژاد امپراتوری سفید، هومر غول پیکر، کارنگی، موندن، رانت، محله چینی شرقی، مکه و بخارا. اما کبوتربازان از اصطلاحات خاص خود برای جلب توجه مشتریان حرفه ای و آماتور استفاده می کنند. برای مثال از کبوترهای پرش، ساعت های سنگین، نوک های کوچک و قناری، ترشیجات، جامپر، اسباب بازی های آسیاب و غیره استفاده می کنند.

قیمت یک کبوتر چقدر است؟

بررسی های تبلیغاتی نشان می دهد که کبوترها قیمت ثابتی ندارند. اما کبوترهایی با قدرت پرواز بیشتر قیمت بیشتری دارند. برای این گروه، هم زیبایی و هم پرورش اهمیت دارد و کمیاب بودن و منحصر به فرد بودن کبوترها قیمت آن ها را رقم می زند. اینها را یک کبوترفروش ساکن اهواز به ما می گوید.

او برای کبوتر آلمانی خود 12 میلیون تومان قیمت تعیین کرد. همچنین از گرانی برخی کبوترها جلوگیری می کند. می گوید کبوترهایی که پرواز نمی کنند گران نیستند. اما وقتی یک کبوتر برای مدت طولانی پرواز می کند و در مسابقه “پیاده” برنده می شود، می تواند به هر قیمتی ارزش داشته باشد.

از کبوترپرور گروو پرسیدم؟ یعنی نمک و آب آنها، درست است؟ وی تایید و توضیح داد که به طور کلی قلاده کبوتر در ایران رواج دارد و هزینه های میلیونی دارد.

بعد می پرسم مثلا قیمت این کبوتر برنده می شود؟ او پاسخ داد که قیمت کبوترهای معمولی از 100000 تا 400000 است. اما کبوتر برنده قول می دهد که در گام اول قیمت آن به صاحبش بستگی دارد. حدود یک میلیون تومان برخی تا 6 میلیون تومان برای کبوترهای خود می گذارند.

او همچنین توضیح می‌دهد که در مسابقه پیاده‌روی، یک کبوتر شیک‌تر ممکن است برنده شود. او سپس تأکید می کند که برنده شدن یک بچه به کبوترها اعتبار می دهد. حتی کبوترهایش هم ارزش دارند.

سپس به توصیف خود و کبوترهایش می پردازد و می گوید رضا کبوتر را همه کبوترهای اهواز می شناسند. اگر از آنها بپرسید، در مورد گروهی که کبوتر من برنده شد، می گویند. من کبوترها را خوب می شناسم و می دانم چگونه آنها را بچینم.

چند کبوتر؟

هزینه پرورش کبوتر تا 15 میلیون!

قیمت ها برای کبوتر دوستانی که به نژاد و زیبایی علاقه دارند بالاتر است. آنها باید برای تغذیه و درمان خود هزینه بیشتری بپردازند. با این حال کبوترداران اصیل شیراز برای خرید نژادهای اصیل کبوترباز حرفه ای شدن را در اولویت قرار می دهند.

می گوید اگر کار نداشته باشی می توانی کبوتر بگیری. اکثر مردم فکر می کنند رنگ های جذاب نشانه پرورش کبوتر است. اما آنها اشتباه می کنند. همه را به یک شکل فریب می دهند. برای قدردانی از نژادپرستان باید حرفه ای باشید.
محدود
می پرسم واقعا قیمت یک کبوتر چقدر است؟ پرورش دهندگان می گویند این بستگی به نژاد کبوتر و تخم گذاری دارد. اما قیمت کبوتر اصیل از 300 هزار تومان شروع می شود و به 15 میلیون تومان می رسد. البته احتمالاً کبوترهای گران قیمتی هم هست که من نمی دانم.

البته آگهی فروش یک جفت کبوتر زاغ صربستانی اتریشی را هم منتشر کرد. برای آن قیمت 9.5 میلیون تنی را طلب کرد. او در تشریح کمپین خود گفت که این دو کبوتر شش پا و وارداتی بودند. پلاک کوزوو هنوز 34 سانتی متر طول دارد. ماده های جوان 2021 هستند و از نظر تخم مرغ و جوجه درجه یک به فروش می رسند.

چند عدد تخم کبوتر وجود دارد؟

تخم کبوتر در تبلیغات فراوان است. اکثر کسانی که آن را می خرند برای اهدافی غیر از جوجه کشی هستند. مثلاً یکی از آگهی‌دهندگان ساکن آمل مازندران، هر تخم کبوتر را 3000 می‌فروشد و می‌گوید خریدار تخم‌های کبوتر را می‌برد تا بچه‌ها زود صحبت کنند. برخی از فرزندانشان لکنت زبان دارند و برای شفا تخم کبوتر را می برند.

اما قیمت تخم کبوتر از 1500 تومان و گاه تا 12000 تومان شروع می شود. اما تخم‌های کمیاب عقاب گران‌تر هستند و اغلب توسط پرورش دهندگان برای برشته کردن استفاده می‌شوند.

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان