چگونه در کنکور هنر قبول شویم؟

۵ سوال عدد قابل توجهی است که متاسفانه خیلی از بچه ها به آن توجه نمی کنند. درسی که معمولاً خیلی از بچه های انسانی آن را دوست ندارند و به سختی آن را مطالعه می کنند. بخش بعدی که خیلی از بچه ها از دست می دهند ولی شما نباید از آن غافل بشوید، بخش سوالات مربوط به متن است. خب همان طور که می بینید بیشترین تعداد سوالات مربوط به مبحث ترجمه و تعریب است و به عبارتی با تسلط به قوانین ترجمه، می توانید به راحتی ۴۰ درصد را برای خودتان کنید. ما این بودجه بندی کنکور را به صورت سال به سال و مبحث به مبحث نوشتیم تا برای شما کاربردی تر باشد. البته بودجه بندی کنکور 99 نظام جدید، بر اساس سوالات کنکور انسانی 98 و 99 نظام جدید نوشته شده و با برگزاری کنکور 1400 نظام جدید، تکمیل خواهد شد. البته امتیاز مثبتی که شما بچه های انسانی در نظام جدید دارید، مشترک بودن منبع طرح سوال عربی عمومی و اختصاصی است. پس برای بررسی بودجه بندی کنکور انسانی نظام جدید در درس فارسی به صورت مبحثی و طبق مباحث قرابت، آرایه، لغت، املا و دستور زبان عمل می کنیم و تک تک این مباحث را بررسی می کنیم.

مشاور کنکور در اردبیل

مشاوره تحصیلی و کنکور با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله با مطالعه بودجه بندی کنکور 1401 و 1400 انسانی، مسیر تا کنکور را راحت تر طی کنید. برای درس عربی هم به بررسی مبحثی بودجه بندی عربی کنکور می پردازیم. امسال دورخیز کار را برای مشاور کنکور نوتروفیل – به سادگی روی صفحه وب سایت آتی کلیک کنید – شما راحت کرده! جای تأسف دارد که حتی یک دبیر ادبیات مشهور نیز با سالها تجربه با این روش آشنا نیست و به همین دلیل در کلاس خصوصی خود به روش سنتی، مفهوم ابیات را استخراج کرده و دانش آموز را بسوی گزینه صحیح هدایت می کند. چون این بودجه بندی کنکور است که اولویت ها را برای شما مشخص می کند و در زمان کم شما را به بهترین نتیجه می رساند. خب می بینید که تعداد قابل توجهی از سوالات و بودجه بندی ادبیات کنکور انسانی مانند دو رشته دیگر به سوالات قرابت معنایی برمی گردد. پس باید اولویت مطالعه خودتان را در درس ادبیات، قرابت معنایی قرار بدهید. در این مرحله متقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری هستند، برای انتخاب رشته در دوره های مختلف دانشگاه های سراسری شامل دوره روزانه، نوبت دوم، غیر انتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی “sanjesh.org” مراجعه کنند.

هر یک از شما به خوبی می دانید که هدفتان از درس خواندن چیست و برای قبولی در چه رشته ها یا دانشگاه هایی درس می خوانید اما اکثرتان از این موضوع غافل هستید که باید به همان اندازه که هدف بزرگی دارید ، تلاش و پشتکار نیز داشته باشد. در کنکور انسانی از هر مبحث و هر درس چند تا سوال می آید؟ برنامه میان مدت رو تنظیم کنید که این برنامه مشخص میکنه که تا یه تاریخ مشخصی باید مقدار مشخصی از دروس خونده و مرور بشه ومقدار مشخصی تست از هر درس باید حل شده باشه. شما باید بدانید در هر درسی از چه بخش هایی چه تعداد سوال طرح شده است. در انتها می توان گفت که آگاهی از بودجه بندی کنکور سراسری تجربی به تنهایی کافی نیست. برای بررسی بودجه بندی کنکور انسانی در این درس، به صورت سال به سال عمل کردیم. در ابتدای بررسی بودجه بندی کنکور، بودجه بندی دروس عمومی کنکور 1401 و 1400 انسانی را بررسی می کنیم. به همین دلیل در این مقاله، بودجه بندی کنکور رشته انسانی را برای شما آماده کرده ایم! همانطور که در بودجه بندی کنکور انسانی برای درس دین و زندگی می بینید، هر کدام از سال های دهم و یازدهم و دوازدهم در طرح سوال به یک اندازه اهمیت داشته اند.

بنابراین با بررسی سوالات کنکور های سال های قبل به راحتی می توانیم بودجه بندی کنکور 99 و 1400 انسانی را تا 90% درست حدس بزنیم. مسیرِ مطالعه برای کنکور سراسری یک راه خیلی طولانی نیست که هر داوطلب بتواند با تجربیاتِ خود راه درست را انتخاب کند بلکه باید به تذکرات اهل فن توجه لازم را داشت و از مشاوره های رایگان کنکور استفاده کرد. چرت خب پول بود فقط یه مشت امثال تو که فکر میکنن هر کی ناراضیه باید بره ایران میموندن وگرنه ماخیلیم دلمون میخواد بریم از شرتون خلاص شیم? به عبارتی دیگر الناز موسوی از جمله دانش آموزانی که صبح تا شب تنها کتاب به دست بگیرند و با استرس شدید درس بخوانند نبود بلکه حتی تا روز آخر به شدت شاد و پر انرژی مطالعه می کرد. این مسیر شماست باید بروید، اینجا که هستید پایان راه نیست، پایان راه پر از حس قدرت و خوشحالی است، هرجا که خسته شدید استراحت کنید و دوباره پر قدرت تر از قبل شروع کنید. اما با برنامه قطاری حرف آخر دیگر مهم نیست، حتی اگر یک روز 12 ساعت مطالعه کنید، روز بعد 10 ساعت و روز بعد 8 ساعت، دیگر از برنامه عقب نمیمانید؛ چرا که زمان برای شما حذف شده و واگن ها مسیر را به شما نشان میدهند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان