ژاوی: باید ناپولی را با دو گل می زدیم :: ورزش سه


کد خبر: 1811161 |
29 بهمن 1400 ساعت 01:39 |
3,359 بازدید |

0
اظهار نظر

ژاوی سرمربی بارسلونا پس از تساوی تیمش مقابل ناپولی تاکید کرد که باید با اختلاف بیش از دو گل پیروز شود.

هر دو تیم امشب به تساوی 1-1 دست یافتند تا فانتورس در نیمه دوم به گل نیمه اول ناپولی توسط پئوترا سلسنکی از روی نقطه پنالتی پاسخ داد.
اما برو و پوتین یک فرصت عالی را در این مسابقه از دست دادند. از جمله در آخرین دقیقه که چهار موقعیت آخر گلزنی را داشتند.
ژاوی به خبرنگاران گفت: “تنها چیزی که ما کم داشتیم یک پایان بود. توپ را به خوبی در زمین پخش کردیم و شانس کسب 20 امتیاز و 7 پاس گل داشتیم. از بازی هایی که انجام دادیم، شایسته پیروزی بودیم.” این دو هدف متفاوت است.
ما در لیگ اروپا هستیم. این یک بازی دوستانه نیست. بنابراین نتایج کافی نبود، اما از عملکرد تیم راضی بودم.
حیف که نتوانستیم برتری خود را به دو گل بیشتر تبدیل کنیم. بچه ها فوتبال شنا بازی کردند. ما تا انتها جنگیدیم و تمام تلاشمان را برای گلزنی کردیم.»
لوکا اسپالتی معتقد است پنالتی که به بارسا داده شده نادرست است، اما ژاوی با این نظر متفاوت است: “من قوانین جدید را دوست ندارم. فکر می کنم هر درگیری هندبال باید اعلام شود. در بسکتبال شما نمی توانید.

مانند گل ناپولی، قانون آفساید یک شوخی در مورد اطلاع بازیکن است، اما ما آن را قبول داریم. قانون مورد علاقه من در فوتبال این است که وقتی مفید است بازی کنم. به این ترتیب زمان تلف شده از بین می رود.
حتی اگر فران تورس تک گل بارسلونا را به ثمر رساند، فرصت خوبی را از دست داد. ژاوی گفت: “خیلی خوشحالم که او برای بارسلونا بازی کرد و امیدوارم برای مدت طولانی اینجا بماند. ما باید به او اعتماد کنیم. مطمئن هستم که او می تواند گل های زیادی به ثمر برساند. پوشیدن پیراهن بارسلونا یک مسئولیت است.” او از سایر باشگاه‌ها سنگین‌تر است، اما می‌خواهد بداند که اعتماد کامل ما را دارد.»
ژاوی در بازی برگشت گفت: “مایه تاسف است که حداقل با یک گل به ناپولی نرفتیم. اما روحیه تیمی مثبت است. اگر به همین منوال ادامه دهیم، بازی های زیادی را می بریم.”

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه