ژاوی: قهرمان حتی بردن رئال هم غیرممکن است – ورزش سه


کد خبر: 1815239 |
23 اسفند 1400 ساعت 01:55 |
1,681 بازدید |

0
اظهار نظر

به سختی گل زدند

سرمربی بارسلونا معتقد است حتی اگر رئال مادرید را در برنابئو شکست دهد، قهرمان لالیگا نخواهد شد.

در بازی پایانی شب سوم هفته بیست و هشتم لالیگا، امشب بارسلونا در خانه به مصاف اوساسونا می رود و می تواند با نتیجه 4 بر صفر میزبان را شکست دهد.

دو گل فرن فرانس در دقیقه 14 (پنالتی) و یک گل در دقیقه 21، گل اوباما از آمریکایی ها در دقیقه 27 و گل ریکی پو در دقیقه 75، چهاردهمین پیروزی آبی های کاتالان را رقم زد. 51 امتیاز و تفاضل گل بهتر اتلتیکو مادرید که یک بازی بیشتر از کاتالان ها انجام داده است باید در رده سوم قرار گیرد.

ژاوی سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:“آخرین بازی مقابل گالاتاسرای تلنگر خوبی بود و او ثابت کرد که اگر جدی نبودیم و تمرکز نداشتیم نمی توانستیم پیروز شویم. امشب یکی از بهترین بازی های فصل خود را ارائه کردیم، حداقل از زمانی که من سرمربی بارسا شدم.”

تورس و دمبله با فرستادن دو دستیار می درخشند: « برای فران تورس قبلاً گفته بودم که اهداف او شروع خواهد شد و این فقط یک زمان است. عثمان امشب دروازه را شلیک نکرد اما عالی بود و با سرعت خود موقعیت های زیادی خلق کرد. او در این دیدار دوباره تفاوت ایجاد می کند. دمبله امشب خیلی خوب بود، خیلی خوب بود. من تورس، دمبله و همه عناصر هجومی را دوست دارم و آنها واقعا موثر هستند.”

بازی با گالا: « برای صعود باید بهترین بازی را انجام دهیم. برای برد باید به ترکیه برویم و هدف دیگری هم داریم.»

جایگزینی پایک: « او کمی مجروح شد و من دوست دارم از او محافظت کنم.»

الکل اسی سیکو و امید به پیروزی: قهرمانی لالیگا سخت تر شده است زیرا رئال امتیاز از دست نمی دهد. حتی اگر در برنابئو پیروز شویم، برای بردن سختی خواهیم داشت. رئال مادرید تاکنون فقط دو بار شکست خورده است و برای کسب عنوان قهرمانی باید در پایان فصل سه شکست دیگر را از دست بدهد. “این بسیار خوش بینانه است.”

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه