کرونا یا واکسن باعث خداحافظی ستاره آرژانتینی فوتبال از فوتبال می شود؟

[ad_1]

چند ماهی است که سرخیو آگوئرو به دلیل عارضه قلبی در زمین مسابقه مجبور به ترک زمین شده است و او می گوید هنوز دقیقا نمی داند چه چیزی او را مجبور به این تصمیم تلخ کرده است. او به امید اینکه برای لیونل مسی بازی کند و به بارسلونا برود، منچسترسیتی را مجانی ترک کرد، اما برای مسی بازی نکرد (ستاره آرژانتینی به پاری سن ژرمن پیوست) و نتوانست به دوران بازی خود ادامه دهد.

آگوئرو پس از تمرین و بازی فوتبال، اکنون زمان بیشتری برای ارتباط با هوادارانش دارد و او در توییتر با آنها در مورد وضعیت آنها و حرفه بازیگری خود صحبت کرد.

اولین مسئله بازنشستگی او بود که او گفت: “من نمی دانم چه اتفاقی افتاد که مجبور شدم فوتبال را کنار بگذارم. هنوز کسی نمی داند چه اتفاقی افتاده است، احتمالاً به دلیل کووید یا عوارض جانبی واکسن کرونا، اما حقیقت این است که من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.

لیونل مسی دوست صمیمی سرخیو آگوئرو بود و این دو بیشتر اوقات خود را با هم در اردوهای ملی آرژانتین سپری کردند و اگر بارسلونا مشکل مالی نداشت، می توانست در سطح باشگاهی همکاری کند.

آگوئرو همچنین به رابطه خود با ستاره فعلی پاری سن ژرمن اعتراف کرد: در سال 2005، زمانی که برای تیم جوانان آرژانتین بازی می کردیم، دعواهای زیادی داشتیم و گاهی اوقات تا روزها با هم صحبت نمی کردیم. این در حالی است که در تیم ملی رابطه ما بسیار دوستانه است و از هر بار کنار هم بودن لذت می بریم چون زمان با هم بسیار محدود است. واقعیت این است که ما به ندرت با هم کنار می آییم. زمانی که تیم شکست خورد ما به همان اندازه بد بودیم زیرا هر دو می خواستیم برنده شویم.

بایرن مونیخ بخشی از تیمی است که سرخیو آگوئرو می تواند به آن ملحق شود. او اما دلیل توقف خرید باواریایی ها را توضیح داد و گفت: من این را همانطور که به من می گویند می دانم. نماینده بایرن مونیخ برای دیدن بازی من مقابل استودیانتس آمد. در آن مسابقه من بد بازی کردم و آنها عاشق خوزه سوسا (دانشجو در دوران دانشجویی) شدند و او را خریدند.

آگوئرو سپس نام پنج نفر از سرسخت ترین مدافعانی را که با آنها بازی کرد را نام برد: تری، فندویک، سرخیو راموس، پویول و فردیناند.

یکی از جالب ترین سوالات آگوئرو این بود که آیا بازیکن اگر بتواند دوباره پیراهنش را عوض کند، پیراهنش را در می آورد یا خیر و او گفت: “اوه، این سوال خوبی است.” خوش به حال لیونل مسی

ستاره سابق منچسترسیتی در پاسخ به این سوال که اگر یک فوتبالیست نبود چه مسیر شغلی را طی می کرد، تاکید کرد: نمی دانم. مدام از خودم می پرسیدم چه اتفاقی دارد می افتد. شما باید یک فرصت در زندگی خود داشته باشید. اگر فوتبالیست نبودم الان اینجا نبودم.

آگوئرو گفت: بهترین گل او در لالیگا آخرین گل او برای رئال مادرید بود. آن گل همیشه خاص خواهد بود، حتی اگر آن بازی را ببازیم. بهترین جام؟ قهرمان کوپا آمه ریکا ما. بهترین بازیکن؟ فیل فودن. مایکل اوون بهترین بازیکن لیورپول بهترین بازیکن آرسنال؟ تیری هانری.

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان