کسب استقلال نفت؛ آماده برای دربی 98در دیدار پایانی اولین روز از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، استقلال و صنعت نفت آبادان از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی صف آرایی کردند که با گل فرهاد مجیدی دانش آموز به پایان رسید.

امیرحسین حسین زاده در دقیقه 32 استقلال را شلیک کرد.

استقلال با این پیروزی 54 امتیازی و رکورد شکست ناپذیری آبی ها در 22 هفته اخیر فصل را به دست آورد، در حالی که سیتی با 6 امتیاز اختلاف در صدر جدول با پرشیا همچنان در صدر جدول قرار دارد. به این ترتیب استقلال در شرایطی عالی و مناسب برای دربی 98 تهران آماده شد. صنعت نفت آبادان که هفته گذشته پرسپولیس را شکست داده بود با 30 امتیاز همچنان در رده سی ام و هفتم جدول قرار دارد.

نیمه اول

در دقیقه 10 نیزه آرمان رمضانی توسط فرزین گروسیان وارد دروازه صنعت نفت شد.

در دقیقه 12 توپ به دروازه آبادان فرستاده شد، صنعت نفت از کرنر، رافائل سیلوا توپ را به بیرون فرستاد. در دقیقه 18 ارسال یمگا به داخل محوطه جریمه با کنترل خوب حسین زاده وارد شد که در آخرین لحظه مدافع نفت توپ را دفع کرد و سپس به بیرون رفت و به امانوف برخورد کرد.

هدف: در دقیقه 32 از روی ارسال بسیار خوب کوین یمگا به روی نفت 6، امیرحسین حسین زاده ضربه سر امید خالدی را زد و دروازه حریف را باز کرد.

در دقیقه 37 شلیک محمود مطلق زاده به لبه دروازه حسینی با یک ضربه وارد شد و توپ را استقلالی ها مهار کردند.

نیمه دوم

در دقیقه 52 عارف غلامی روی یک ضربه ایستگاهی در محوطه جریمه دروازه را باز کرد اما داور در موقعیت آفساید گل را تشخیص داد.

در دقیقه 56 حسین زاده امانوف تنها شد و در ادامه پاس از پشت او به مهدی پور رسید که قدر فرصت را ندانست. در دقیقه 71 موقعیت خوبی برای حردانی ایجاد شد که در اوت اوت را به ثمر رساند.

عناصر استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی (وریا غفوری 81)، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، عزیزبک امانوف (سعید مهری 81)، رضا آذری (زبیر نیک نفس 46)، امیرحسین 7 رامانیه (5)

ترکیب صنعت نفت آبادان: فرزین گروسیان، رضا یزداندوست، میثم تهیدست، احمد شریعت زاده (فاخر تهامی 39)، امید خالدی، مهدی حنفی، محمود مطلق زاده، حسن بیت سعید، محمدرضا غبیشاوی (مهدی ممی زاده 39 ر. شیر طالب).

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه