کمک پوتین و فیفا به پرسپولیس شهاب زاهدی شاگرد مشتاق یحیی؟شرایط نبرد ولادیمیر پوتین در اوکراین پیامدهای زیادی دارد. مهم ترین تاثیر تا کنون این بوده است که کار را برای ورزشکاران ایالتی همه کریستال ها سخت کرده است. بسیاری از ورزشکاران روسیه از شرکت در کنفدراسیون های بین المللی منع شده اند مگر اینکه هدفی را تعیین کنند.قلب با پرچم هایی غیر از پرچم روسیه رقابت می کند. این مشکل کشور را با خطر بیشتری مواجه می کند و شامل تعلیق و حذف بازیکنان ملی فوتبال این کشور از جام جهانی می شود. این بخشی از ماجراست، زیرا با حمله پوتین به اوکراین، ورزش در کشور مورد حمله به حالت تعلیق درآمد.

لیگ فوتبال اوکراین که تیم صاحب نامی را در دل دارد از روز اول جنگ به حالت تعلیق درآمده و گفته شده که این تعلیق تا پایان فصل ادامه خواهد داشت. این خبر برای بسیاری از بازیکنان خارجی که در این کشور فوتبال بازی می کنند، خبر خوبی نیست، زیرا آنها باید راه های مختلفی را برای نجات از این وضعیت و رفتن به کشور دیگری امتحان کنند. وضعیت فوتبال اوکراین همچنان برای ایرانی ها حساس است، از سوی دیگر، شهاب زاهدی، مهاجم مورد توجه سرمربی تیم ملی ایران در تیم زوریا لوهانسک بازی می کند. شهاب با مشقت فراوان سرانجام توانست اوکراین را ترک کند و به مجارستان برود و در نهایت خود را از مرگ نجات دهد.

آیا نسخه جدید فیفا در اختیار پرسپولیس است؟

شهاب زاهدی که اوکراین را ترک کرد، اخیرا صحبت هایی داشت که می تواند به اتفاق بزرگی در لیگ برتر ایران منجر شود. او گفت: در حال حاضر با یک تیم در لیگ برتر تمرین می کنم تا ثابت قدم باشم. باشگاه زوریا هم به من اجازه می دهد با آنها تمرین کنم. فیفا اعلام کرد که پنجره اضطراری را برای بازیکنان لیگ اوکراین باز می کند تا از این تیم جدا شوند. هنوز توصیه هایی دارم اما منتظرم تا وضعیتم مشخص شود.» نکته قابل توجه صحبت های شهاب الزامات فیفا برای بازیکنان شاغل در لیگ اوکراین است. البته این شرایط مدعی حضور بازیکنان خارجی در لیگ روسیه است.

الکساندر زوتوف، مدیر فدراسیون فوتبال روسیه گفت: طبق اطلاعات من، فیفا به خارجی هایی که در لیگ های روسیه و اوکراین بازی می کنند اجازه می دهد تا قرارداد خود را تا ژوئن 2022 امضا کنند. “

اگرچه این اظهارات را نمی توان تصمیم نهایی فیفا دانست، اما در ساعات اخیر رسانه های جهانی از نیویورک تایمز گرفته تا مارکا این ادعا را تایید کردند و همگی به نقل از فیفا مبنی بر امکان پیوستن بازیکنان اوکراینی اشاره کردند. تیم جدید. به حالت “موقت” بروید. به گزارش نیویورک تایمز، قرارداد این بازیکنان به صورت قرضی و تنها سه ماه اعتبار دارد. همه این بازیکنان باید در ابتدای فصل جدید به تیم خود در اوکراین برگردند یا با آنها برای خروج دائم از لیگ به توافق برسند.

نکته اصلی اما این است که با وجود پایان مهلت نقل و انتقالات، فیفا دریچه ای را برای این بازیکنان باز می کند تا آنها برای انتخاب تیم جدید مشکلی نداشته باشند.

این خبر خوبی برای پرسپولیسی هاست که مدت ها مشتری شهاب زاهدی بوده و حتی یکی دو بار با این بازیکن مذاکره جدی کرده است. زاهدی سابقه بازی در همین باشگاه را در پرسپولیس دارد و بارها گفته است که اگر می خواست به ایران برگردد با تیمی غیر از پرسپولیس نمی رفت. حالا به نظر می رسد ولادیمیر پوتین در این رابطه نقش تاثیرگذاری دارد چرا که پرسپولیس درست در روزی که شهاب زاهدی در این تیم نیاز به ضربه فوری داشت می توانست از حضورش در این تیم استفاده کند. شهاب یک شخصیت هجومی دارد که یحیی مدت هاست به دنبال خرید آن بوده است. هم بالا و هم دروازه بان. کارنامه زاهدی در لیگ اوکراین هم هیجان انگیز است و مشتری های خودش را دارد.

شهاب می تواند برای پرسپولیس بازی کند؟

قسمت اول ماجرا پر از خبرهای خوب برای پرسپولیسی ها و البته هواداران این تیم است. درست در روزی که عیسی آل کثیر مصدوم شد، حامد پاکدل مصدوم شد و مهدی عبدی روی سینوس کار می کرد، شهاب می تواند خرید مناسبی باشد. به خصوص اینکه این تیم اخیرا بازیکن قدرتمندی به نام شیرزد تمیرف خریداری کرده است که می تواند خط حمله را بالا ببرد. با این حال، ابهامی در این زمینه وجود دارد. پرسپولیس می تواند شهاب زاهدی را بخرد؟ ظاهرا پاسخ این سوال چندان روشن نیست چرا که این تیم 3 بازیکن آزاد خریده و نباید فرصت خرید بازیکن آزاد دیگر را به صورت قانونی داشته باشد. هم تاجیکستان و هم بازیکنان یوونتوس با سهمیه های آزاد معامله می شوند، اما مشکل به همین جا ختم نمی شود، زیرا پسوپلیس معتقد است که ببرها را قبل از نیم فصل خریداری کرده اند و از سهمیه نیم فصل استفاده نکرده اند. این اتفاق به این دلیل رخ داد که یحیی تا نیم فصل با دو بازیکن تاجیک خود بازی نکرد و گفت که از آوردن آنها به تیم می ترسد و بعد متوجه شد که آنها نباید قانونی بازی کنند.

حالا بحث سهمیه پرسپولیس برای خرید بازیکن آزاد می تواند خبر پیوستن شهاب زاهدی را تا حدودی معنا کند. با این حال، البته چیزی گفته نشده است.

فوتبال 360

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه