کومان: لاپورتا هزار بار گفت که ژاوی را نمی‌خواهم – ورزش سه


کد خبر: 1813497 |
12 ساعت 1400 ساعت 12:54 |
65,308 بازدید |

21
اظهار نظر

من هنوز هم دوست دارم چنین خریدهایی انجام دهم

رونالدو سرمربی سابق بارسلونا سرانجام پس از مدت ها سکوت خود را در این تیم شکست.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا فصل جاری را با کومان روی صندلی تیم آغاز کرد اما شرایط مطابق میل او پیش نرفت.
هلندی ها مقابل بارسلونا عملکرد بدی داشتند و در نهایت مجبور به ترک باشگاه شدند تا جایگزین ژاوی هرناندز شوند.
پس از یک سکوت طولانی در مورد آنچه اتفاق افتاده است، کومان اکنون با روزنامه هلندی Aglemeen Dagblad در مورد آن صحبت می کند.
کومان در مورد بازگشت به نوکمپ گفت: البته تا مدتی من را در این ورزشگاه نخواهید دید. من هنوز توانایی حضور در آنجا را ندارم. با حضور لاپورتا در باشگاه، به هیچ وجه نمی توانم وانمود کنم که هیچ اتفاقی نیفتاده است.

بازیکن هلندی درباره حضور ژاوی گفت: آنها به من فرصت ندادند که به ژاوی مربی جدید بدهم. این هم برای من درد دارد. در دوران حضورم در تیم باید با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کنم. حالا پدر به اوج بازگشته و عثمان دمبله هم اضافه شده است. “همه چیز روشن است.”
وی با اشاره به از دست دادن لیونل مسی افزود: این تاییدیه مدیر باشگاه است که به دلایل مالی با برخی بازیکنان به اشتراک گذاشته ام اما وقتی می بینید بازیکنی بعد از 5555 میلیون به مسی می پیوندد این سوال پیش می آید که ممکن است مشکل دیگری وجود داشته باشد.» چرا مسی؟

کومان که به نظر اصلا لاپورتا را دوست ندارد، گفت: “من مربی لاپورتا نیستم.” من از اول این حس را داشتم. از مدیران پشت سرم حمایت لازم را نگرفتم. من واقعاً می خواستم به عنوان مربی در بارسلونا موفق شوم اما می دانستم که لاپورتا می خواهد از شر من خلاص شود زیرا من را انتخاب نکرد. او هزاران بار به من گفت که ژاوی را نمی‌خواهم زیرا تجربه کافی نداشت.
سرمربی سابق تیم ملی هلند با اشاره به فشارهایی که در دوران حضورش در نوکمپ متحمل شد، گفت: هر مربی به زمان و صبر تیم نیاز دارد. من هم می خواهم چنین بازیکنی را به خدمت بگیرم. اما اکنون از این باشگاه راضی هستم زیرا شرایط برای آنها بهتر شده است. تماشای بازی های قدیمی فرانکی دی یونگ بسیار سرگرم کننده است زیرا او کیفیت بالایی دارد.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances