کونته: رسانه ها به دنبال ایجاد مشکل برای ما هستند :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1811290 |
29 بهمن 1400 ساعت 18:39 |
483 بازدید |

0
اظهار نظر

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام می گوید که سرمربی تاتنهام به خوبی از نظرات خود آگاه است و رسانه ها به دنبال ایجاد مشکل بین آنها هستند.

به گزارش “ورزش سه”، کونته روز گذشته دو مصاحبه با رسانه های ایتالیایی انجام داد و از خرید و سیاست زمستانی تاتنهام انتقاد کرد.
اما حالا ادعا می شود رسانه ای است که قصد دارد بین او و تاتنهام مشکل و فاصله ایجاد کند و برای تیم مشکل ایجاد کند.
من فکر می‌کنم خیلی واضح است. نمی‌دانم چرا بعضی‌ها می‌خواهند برای من مشکل ایجاد کنند. نه فقط برای من، بلکه برای گذشته.» من قبلاً در مورد باشگاه‌ها و مشکلاتی که برای مربیان و مدیران عامل ایجاد کردند، می‌خواندم. در نشست خبری پیش از بازی گفت.

سرمربی ایتالیایی درباره رابطه خود با دنیل لوی گفت: سرمربی تاتنهام از نگرش من بسیار آگاه است. بحث و ارتباط با رسانه ها برای من مهم نیست. اگر بخواهم با دنیل لوی صحبت کنم، مستقیماً با او صحبت می کنم. متاسفم اما از این وضعیت راضی نیستم، به خصوص که این گفتگو برای رسانه های ایتالیایی اتفاق افتاد و اکنون باشگاه از من می خواهد که با آنها مصاحبه نکنم زیرا ایده های من به خوبی ترجمه نشده است.
سرمربی تاتنهام افزود: من می گویم باشگاه خیلی خوب عمل کرد، اما ما چهار بازیکن را از دست دادیم و آنها مهم هستند زیرا تاتنهام برای خرید آنها پول زیادی پرداخت کرد. سپس گفتم ما با کولوسفسکی و رودریگو بنتانکور تیم کامل تری بودیم.
کونته با بیان اینکه از حضور در لندن خوشحال است، افزود: “من همیشه می گویم از حضورم در تاتنهام لذت می برم. همیشه این را می گویم. ما هنوز چهار ماه تا پایان فصل فرصت داریم و باید تمام تلاش خود را برای پایان لیگ انجام دهیم. در بهترین موقعیت برای اینکه ببینیم بعد چه اتفاقی می افتد.”

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان