گزارش بی طرفانه سؤالات بی پاسخ را در بهترین روش های لینک سازی خارجی آشکار می کند

بسیاری از وبسایتها وجود دارند که در ازای ساخت حساب کاربری، به فرد اجازه میدهند تا لینک سایت خود را نیز در پروفایل خود ثبت کنند. اگر بخواهم در دنیای واقعی مثالی بزنم مثل این میماند که افراد زیادی بیایند بگویند فلان شخص در فلان کار مهارت دارد و او را تایید کنند.هر تایید مانند یک بک لینک عمل میکند و فرد را معتبرتر میکند.حالا پیشرفتهتر فکر کنیم، اگر خود فرد به این افراد پول داده باشد تا او را شخص خوب و مهارت داری معرفی کنند چه؟ ساخت لینک برای سایت آن را در گوگل مهم جلوه میدهد و گوگل با توجه به صفحاتی که به آن لینک داده شده، به اهمیت آن پی میبرد. این که یک وب سایت یک مقاله یا نوشته انتشار دهد و به سایت شما لینک دهد، حالتی بسیار ایده آل از نظر گوگل و هرکس دیگری به حساب می آیند. حال لینک خارجی، به لینکهایی گفته میشود که کاربر را از یک دامنه، به دامنه دیگری میبرد.

در اینجا باید بگویم که درست است دیگر مثل سابق با تعداد بالای لینک نمیشود رتبه گرفت و اتفاقاً شامل جریمه گوگل میشویم اما گوگل هم برای رتبهبندی سایتها راه دیگری جز این ندارد.امروز دیگر تعداد لینک مهم نیست بلکه کیفیت آن مهم است.گوگل تمام بکلینکها را بررسی میکند و اگر متوجه شود لینکی را خودمان ایجاد کردهایم، در خوشبینانهترین حالت تاثیرش را خنثی کند و جریمهمان نکند.همچنین لینکها انواع مختلفی دارند که در مسیر سئو سایتتان حتماً باید با آنها آشنا باشید تا لینک سازی داخلی و خارجی درستی انجام دهید.در مقالهای دیگر به طور کامل در مورد انواع لینک و تاثیر آن در سئو پرداختهام و پیشنهاد میکنم که این مقاله را مطالعه کنید. تعداد بالای Backlink به گوگل نشان می دهد که شما برای مخاطبان گسترده ای یک مرجع هستید. در گذشته نه چندان دور، در حدود سالهای 1395-1396 به قبل، اصلیترین و مهمترین عامل رتبه بندی موتورهای جستجو اعم از گوگل،تعداد بالای بک لینک و تکرار زیاد کلمه کلیدی در آن صفحه بود.یعنی هر صفحه یا سایتی که تعداد بک لینکهایش بیشتر بود (بدون در نظر گرفتن کیفیت لینک)، و در آن صفحه از کلمه کلیدی مورد نظر بیشتر استفاده کرده بود رتبه بالاتری داشت.همین امر باعث شده بود تا بازار سیاه بک لینک فروشان داغ و محتواهای بی کیفیت زیادی در نتایج مشاهده شود.اما گوگل از ابتدا تا کنون در حال آپدیت هسته و الگوریتمهایش بوده و چنین مشکلاتی را به حال خودش باقی نگذاشته است.

اما خب از نظر گوگل باید آنقدر صبر کنیم و محتوا در سایت مان بگذاریم تا خود سایت ها در سطح وب به ما لینک بدهند! هر چه از سایت های معتبر رای بیشتری کسب کنید، تاثیر مثبت بیشتری بر سئو سایت (رتبه بندی و دیده شدن جستجو) خواهد داشت. بگذارید با ذکر مثالی دیگر از دنیای واقعی این سوال را نیز شفاف کنیم.فرض کنید که قصد راه اندازی یک فروشگاه لباس را در یک بازار شلوغ دارید.مغازه را اجاره کردهاید و ویترین را سفارش دادهاید.آیا الان وقت خوبی است که در مغازه را باز بگذارید و تبلیغات کنید؟ قطعاً خیر، وقتی هنوز دیزاین مغازهتان آماده نیست و جنسی موجود نیست چرا باید تبلیغات کنید.مشتری بیاید و با مغازه خالی مواجه شود! چرا لینکهای خارجی برای سئو مهم هستند؟ این بک لینکها از لحاظ تعداد، کیفیت، نزدیکی موضوع و چندین ویژگی دیگر اندازهگیری میشوند.تاثیر لینکها در سئو باهم برابر نیست و حتی در برخی مواقع میتواند برای سایتمان مضر باشد که در ادامه به شرح کامل این موضوع خواهیم پرداخت. سئو یک روش و استراتژی بازاریابی مناسب برای همه وبسایتها نیست و بر اساس هدف گردانندگان یک وبسایت، استراتژیهای بازاریابی اینترنتی دیگر مانند تبلیغات از طریق پرداخت کلیکی میتواند مؤثرتر باشد. Post was creat ed with GSA Conte​nt Generat​or Dem oversion.

بنابراین لینکدهی این سایتها به هم منطقی به نظر نمیرسد (البته موارد استثناء نیز میتواند وجود داشته باشد). بنابراین لینکی که صفحات معتبر و قدیمی ( که در صفحه اول نتایج جستوجو (SERP) ظاهر میشوند) میآید، معتبرتر و https://xseo.ir/link-building/ . بنابراین شاید بهتر باشه روی سئوی بهتر کار کنین. https://xseo.ir بارها در محتوای وبسایتها کلماتی را دیدهاید که رنگشان با سایر کلمات متفاوت است. شاید شما هم شنیده باشید که میگویند سه ماه اول لینک نزن.شش ماه اول لینک نزن! نکته: یادتان نرود که تنها اول شدن مهم نیست. برای روشنتر شدن موضوع تصور کنید در سایت A هستید و با کلیک روی یکی از لینکها، به سایت B منتقل میشوید. همه سایت هایی که ما (سئو طلوع) در آن ها لینکسازی میکنیم، قابلیت ایندکس شدن دارند خیلی از افراد در سایت هایی لینکسازی انجام می دهند که هیچوقت این لینک قرار نیست ایندکس بشه چون جلوی ایندکس شدن سایت، توسط خود سایت بسته شده است. حق با گوگل است اما ما مطلع شدهایم که بدون بک لینک کارمان سخت است و رتبه گرفتن در بسیاری از کلمات ناشدنی.حالا چه کار باید بکنیم؟

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما