گل محمدی: جو را دادند. گلهای دل پاک سالم هستند!

[ad_1]

یحیی گل محمدی پس از تساوی یک بر یک تیمش در خانه گل گهر سیرجان در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: در مجموع بازی پر جنب و جوش و خوبی بود. این یکی از بهترین بازی های لیگ است. شروع خوبی داشتیم و گل زدیم. ما شانس گلزنی سریعتر داریم. تیم حریف می تواند با یک بازی طولانی و مستقیم بازی را به زمین ما بیاورد و در آنجا به دنبال خطا یا گرفتن موقعیت گل است که در ایستگاه موفق است. انتظار نداشتیم این گل را بخوریم.

وی گفت: در نیمه دوم بازی متعادل می شود و فرصت های بیشتری برای شوتزنی داریم. در مجموع به نظر من بازی خوبی است و هم از نظر تاکتیکی و هم فیزیکی پیش می رود. گل گهر نیز یکی از تیم های بزرگ لیگ است و اگر این اتفاق بیفتد. به آنها و 7 امتیاز قطع نشد، شاید یکی از رقبای اصلی قهرمانی باشد، ما به هر دو تیم به خاطر شجاعت آنها تبریک می گوییم، نتیجه مسابقه عادلانه است و فکر می کنم فوتبال خوبی را شاهد هستیم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه در نیمه دوم تغییرات دفاعی انجام داد و فرشاد فرجی را وارد زمین کرد، گفت: در جریان بازی حریف می خواست با بازی طولانی تری سریعتر به دروازه ما برسد. با این کار ما جایگاه تیم را بالا بردیم و پس از دو نوبت، قدرت گلزنی تیممان بهتر شد. در نیمه دوم فرصت خوبی برای حمله داشتیم، اما بازی کلی تحت تأثیر گل های ما بود. فکر کنم سرشون خیلی شلوغه در این صحنه صحبت از شکوفه های سالم ما زیاد است. داور هم از جو بازی تحت تاثیر قرار گرفت و صحنه های زیادی مثل لگد زدن ترابی پشت زمین را پشت سر گذاشت. ما فرصت خوبی برای حمله داشتیم و داور خیلی از اشتباه تیم حریف را نپذیرفت. فکر می کنم داوران تحت تأثیر آن صحنه قرار گرفتند. باید صحنه را از نزدیک تماشا می کردیم اما ازدحام حریفان زیاد شد و داور بازی را کمی باخت.

گل محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر ضعف پرسپولیس روی اشتباه حامد لک در بیرون رفتن و بازی با پا گفت: توقع حامد با توجه به عملکرد دو سال اخیرش زیاد است. من خودم انتظار نداشتم به این هدف برسم. او می‌تواند سریع‌تر بیاید و توپ را جمع کند، اما ما شاهد بازی‌های خوبی از او بوده‌ایم و گلزنی فقط برای گل ما نبوده و نبوده است.

وی در پاسخ به سوالی درباره روند جذب بازیکنان خارجی گفت: هنوز تمام نشده است، همچنان در حال بررسی گزینه ها و فیلم هایی هستیم که ارسال می کنند. زمان زیادی می برد، اما در فصلی که اکثر بازیکنان بد هستند، گرفتن بازیکن در این مقطع سخت است، اما ما فیلم می بینیم و هنوز چاره ای نداریم.

سرمربی پرسپولیس گفت: قوانین مشکلی ندارد، مشکل وضعیت مالی باشگاه است. نمی خواهم در مورد مسائل مالی زیاد صحبت کنم، اما الان کمترین درصد در تمام لیگ ها متعلق به تیمی است که پنج سال پیروز شده و حالا دوم جدول است. فقط 35 درصد پرداخت شد و تیم ما کمترین مبلغ را دریافت کرد. آنها باید امروز پرداخت کنند، اما دستمزد کم است، زیرا فرزندان کافی برای دریافت آن فکر نمی کنند. این مسائل مالی بر تیم ما تأثیر گذاشته است. متأسفانه حل نشده باقی مانده است. با وجود تمام فشارهایی که برای استعفا به خودم وارد کردم، این مسائل همچنان وجود دارد. یک روز طلایی را در حمل و نقل از دست دادیم و پنجره هایمان بسته بود. همه این مشکلات به دلیل مشکلات مالی است. بازیکنان ما نیز درگیر این مسائل هستند و هیچ انگیزه ای از طریق پاداش ایجاد نمی کنند. من دوست ندارم در مورد این مشکلات صحبت کنم، اما برای انتقال این مشکلات صحبت می کنم تا مشکلات به سرعت حل شود و خودم را تکان دهم، اما گوش کن! درویش از بدو آمدنش با مشکلات فراوان و اوج بحران مواجه شده است. او هنوز سخت کار می کند، اما برای حل مشکل کافی نیست. او از صبح در باشگاه بود، اما اتفاق خاصی نیفتاد.

گل محمدی می گوید به نظر او گل ناب هند نیست: هند نیست و به هر طریقی. من صحنه را دیدم و بچه های تحلیل هم دیدند. نمی دانم قانون را می دانی یا نه. اگر توپ به دست زده شود به شانه زده می شود و اصلا هندی نیست. کودکان خردسال قوانین داوری را می خوانند. جو خیلی از داوران امروز را خراب می کنند که بازی از دست قاضی برنده خارج شده است. اصلا هندی ها نبودند اما تا آخر بازی داور را فشار دادند. حتی در پایان بازی در این مورد صحبت کردند و جو جدی برای داوران ایجاد شد. داوران نیز تحت تأثیر آن صحنه قرار گرفتند.

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما