گل محمدی: پرسپولیس برای قهرمانی برنمی گردد



یحیی گل محمدی پس از دیدار پرسپولیس و آلومینیوم که منجر به برتری یک بر صفر تیمش شد، گفت: بازی سختی را بردیم و به کادر فنی آلومینیوم تبریک می گویم چرا که تیمی ساخته اند که فنی و تاکتیکی است. ” بازی با این تیم بسیار سخت است.

وی افزود: آنها هنوز فرصت دارند، اما ما می توانیم از فرصت های خود استفاده کنیم. در دقایقی از بازی ما تحت فشار بودیم و فکر می کنم در آن استرس باید بیشتر از قبل می گذشتیم تا بازی را کنترل کنیم. شاید خیلی هماهنگ نباشیم اما از بچه ها به خاطر زحماتشان تشکر می کنم.

سرمربی پرسپولیس می گوید دو متغیر او می تواند تفاوت ایجاد کند: بازیکنی که زمین را ترک کند، سخت کار کند و خوب بازی کند. دو بازیکنی که وارد می شوند و گل می زنند انرژی زیادی دارند و این قدرت به آنها کمک می کند که گل بزنند. وقتی هر تیمی می‌برد، کل تیم برنده می‌شود و وقتی می‌بازد، برای من باخت است. با تشکر از همه شما برای تحمل سختی های تا کنون.

گل محمدی درباره ادامه رقابت های قهرمانی مقابل استقلال و اینکه در نهایت کدام تیم قهرمان ماراتن می شود، می گوید: هنوز چند هفته تا مشخص شدن قهرمان باقی مانده است. استقلال تیم با انگیزه است و امسال تقویت شده و تیم خوب و قابل احترامی است. آنها می توانند برای هر تیمی مشکل ساز شوند و در این فصل به خوبی پیروز شده اند. ما در این فصل به دلیل مسائل قوی در نقل و انتقالات ظاهر نشده ایم اما امتناع نمی کنیم. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و قهرمانان زیادی که به دست آورده اند به آنها انگیزه داده است و تا پایان این تجربه خواهند جنگید و انگیزه خود را از دست نخواهند داد.

وی در خصوص شرایط رامین رضاییان در اولین بازی خود پس از بازگشت به پرسپولیس گفت: این دیدار اولین بازی رامین رضیان است و نتایج خوبی کسب کرده است اما هنوز جای پیشرفت وجود دارد. شرایط او از نظر بدنی و تاکتیکی مناسب نیست اما این بازی ها به او کمک می کند تا بهتر شود.

سرمربی پرسپولیس درباره تغییرات فدراسیون فوتبال و اینکه آیا این تغییرات روی روند تیمش تاثیر می گذارد یا خیر، خاطرنشان کرد: برخی اتفاقات مختص فوتبال ایران است. من شخصاً به این مسائل توجه نمی کنم، چون بحث های ریز و درشت فنی و غیر فنی داریم. هرکسی که می خواهد رئیس اتحادیه شود باید روی کار خودش تمرکز کند و روی مسائل ما تمرکز کند و نتیجه بگیرد. من کاری به این چیزها ندارم و کار خودمان را انجام می دهیم.

گل محمدی همچنین در نشست خبری گفت: بازی را برای خودمان سخت می کنیم، چون نمی توانیم زیر فشار رقبا خوب پاس کنیم. ما نمی توانیم از قبل شکل تیم را نشان دهیم و به دلیل فشار حریف یا روح و جسم خودمان بازی منظمی نداریم. رقبای ما فشار زیادی به ما وارد می کنند و بازی می تواند با تساوی به پایان برسد و حتی آنها برنده شوند. ما باید در این مورد بسیار حساس و نگران باشیم. بازی امروز برای ما درس خوبی است تا نقاط ضعف و قوت خود را بیشتر بشناسیم و باید به صورت تیمی کار کنیم. این دیدار می تواند در آینده کمک زیادی به پرسپولیس کند. از بازیکنانم تشکر می کنم که تا آخرین لحظه برای پیروزی تلاش کردند. بازی آسانی نیست و روحیه برنده بودن بازیکنان بیش از بحث فنی به ما کمک کرده است و این شخصیت قهرمان در نتیجه بازی های امروزی در سال های اخیر وارد عمل شده است.

وی در خصوص صحبت های رشید مظاهری درباره مذاکره پرسپولیس با او گفت: نمی دانم چه بگویم. من شخصاً با او صحبت نکردم و شاید اطرافیانش دوست داشتند که به پرسپولیس بیاید. ما با معترضان صحبت نکردیم.

رضا دیویس گفت: در این مرحله گرفتن بازیکن خارجی کار سختی است زیرا هیچ تیمی نمی تواند بازیکنان خوبی را به تیم دیگری بدهد، مگر اینکه پول زیادی برای گرفتن آنها پرداخت کنید. رضایت: “چند بازیکن آزاد در بازار هستند که چنین کیفیتی ندارند. ما بازیکن را از فیلم دیده ایم و باید چند بار او را از نزدیک ببینیم. بازیکن روز بدی در نظر نمی گیرد، اما ما باید شرایطش را بداند ما این شرط را گذاشتیم تا بازیکنان خارجی بدانند وضعیت او چگونه است.

گل محمدی در واکنش به گل نخوردن عبدی در خط حمله پرسپولیس هشدار داد: مهدی بازیکن خطرناکی است و تاثیر خوبی روی گل های ما دارد. با این حال از عبدی انتظار زیادی دارم. بازیکنان ممکن است روزهای بدی داشته باشند و به نظر من عبدی روز جالبی را سپری نکرد. اما حامد پاکدل با قدرت وارد زمین شد و توانست گلزنی کند که به او و احساس خوبش تبریک می گویم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا آلومینیوم نسبت به پرسپولیس ضعیف شده یا پرسپولیس قوی شده است، گفت: بحث میزبانی و مهمان نوازی بسیار مهم است. بازی های اراک شرایط خاص خود را دارد. آلومینیوم شرایط میزبانی بهتری دارد. در بازی شرایط فنی خوبی نداریم. اراکیس تیم خوب و منسجم و خطرناکی در تسلیم دارد. آلومینیوم تیم بازنده آسانی نبود و به سپاهان و استقلال گل زد و نه فقط به پرسپولیس. آلومینیوم امسال پدیده لیگ بوده است.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان