گواردیولا: بله، واکر مستحق سه محرومیت است! – تمرین سه


کد خبر: 1814377 |
17 مارس 1400 ساعت 17:24 |
3,363 بازدید |

2
اظهار نظر

من به ورزش احترام می گذارم

پپ گواردیولا بازیکن منچسترسیتی سه روز محروم شد.

به گزارش “ورزش سه”، کایل واکر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و مقابل لایپزیگ مرتکب اشتباه جدی شد و یوفا مدافع انگلیس را 3 دیدار محروم کرد. پپ گواردیولا در آستانه دیدار مقابل اسپورتینگ از شرایط تیمش و غیبت تعدادی از بازیکنان کلیدی خود از جمله کایل واکر صحبت کرد.

پپ گواردیولا می گوید: “هدف ما قهرمانی با اسپورتینگ است. معمولا پرتغال با پورتو و بنفیکا نمایندگی می کند و اسپورتینگ چند سال پیش مشکلات زیادی داشت، اما یک نفر جدید در راس این تیم شرایط را تغییر داده است و حالا اسپورتینگ با سرمربی تیم.” او همچنین این عنوان را خیلی خوب به دست آورد. ما این کار را در مرحله اول بسیار سریع انجام می دهیم و سپس کنترل جریان مسابقه آسان است. نتایج خوبی گرفتیم، من برای آمار اسپات احترام زیادی قائلم.

شرایط اتاق قفل منچستر سیتی: “ما بازیکنان زیادی نداریم و فقط 14 بازیکن داریم. کایل ویر محروم شده و ژائو کونسیچ چار او بیمار است. اگرچه نتایج ما در فوتبال غیرقابل پیش بینی است، اما گزینه های زیادی برای تیم وجود ندارد.” ولی. بهترین تیمی که می‌توانیم برنده شویم، در این مقطع شرایط سختی داریم و نمی‌توانیم از تیم بخواهیم کاری مانند بازی مقابل یونایتد انجام دهد، اما سعی می‌کنیم این کار را هوشمندانه در زمین انجام دهیم.»

اهداف سیتی در فصل جاری: ممکن است در این فصل هم لیگ برتر و هم لیگ قهرمانان اروپا را ببریم، اما برای رسیدن به این هدف باید تیم را احیا کنیم، در غیر این صورت، با 14 یا 15 بازیکن، شرایط بسیار سخت است و نمی‌توان با این روند ادامه داد.» ما تلاش کرده ایم و هر فصل برای هر دو جام جنگیده ایم.

محرومیت کایل واکر: “بله، برای من خیلی خنده دار به نظر می رسد. به نظر می رسد BT برای من نیست. به نظر می رسد BT برای من نیست. او مستحق این ضرر است.”

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances