گوشی تاشو Galaxy Z Fold 4 با خودکار الکترونیکی

[ad_1]

روآرو- طبق آخرین گزارش، سامسونگ قصد دارد درگاه قلم S را بر روی گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فولد 4 نصب کند.

به قول آقای فرارو. سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا را در آخرین معرفی خود رونمایی کرد. این گوشی با قلم محبوب S Pen عرضه می شود که قبلاً در میان دستگاه های سری گلکسی نوت محبوب بود. اما به نظر نمی رسد که سامسونگ قصد داشته باشد قلم S را در انحصار S22 Ultra نگه دارد، زیرا گزارش های جدید حاکی از آن است که گوشی تاشو بعدی سامسونگ دارای مدل S-style خواهد بود.

بر اساس گزارش وب سایت خبری TheElec، منبع فاش کرد که غول فناوری کره جنوبی تصمیم گرفته است قلم S Pen را روی گوشی تاشوی آینده خود به نام Galaxy Z Fold 4 نصب کند. همچنین گفته می شود که این دستگاه در نیمه دوم سال 2022 عرضه خواهد شد.

استفاده از قلم الکترونیکی روی گوشی تاشوی Samsung Galaxy Z Fold 4
همانطور که می دانید، Galaxy Z Fold 3 موجود در بازار در حال حاضر از S Pen Fold Edition و S Pen Pro نیز پشتیبانی می کند. اگرچه این مدل قابلیت استفاده از خودکار را دارد، اما می دانیم که خودکار باید جداگانه خریداری شود و در جعبه خرده فروشی دستگاه موجود نباشد. از طرفی این دستگاه جای خاصی برای قرار دادن خودکار داخل بدنه ندارد. کاربران گلکسی زد فولد 3 معمولاً برای حل این مشکل یک درپوش روی نگهدارنده قلم S دستگاه خود قرار می دهند.

گزارش های اخیر نشان می دهد که گوشی تاشوی گلکسی زد فلیپ 3 سامسونگ از گوشی تاشو گلکسی زد فولد 3 جلوتر است. سامسونگ اکنون امیدوار است که قلم S را در بدنه گوشی تاشو Z Fold 4 قرار دهد و آن را در کانون توجه کاربران آینده قرار دهد و در نتیجه فروش خود را در مقایسه با مدل قبلی خود Z Fold 3 افزایش دهد.

به استثنای قلم S، انتظار نمی رود که گوشی تاشو Galaxy Z Fold 4 در مقایسه با Z Fold 3 دچار تغییرات قابل توجهی در طراحی شود. گزارش جدید بیان می کند که Galaxy Z Fold 4 دارای صفحه نمایش داخلی 7.56 اینچی تاشو خواهد بود. در مقابل، اندازه صفحه نمایش خارجی حدود 6.19 اینچ گزارش شده است. اخیرا رندرهایی از گلکسی زد فولد 4 نیز منتشر شده است که طراحی این دستگاه را برای کاربران آشکار می کند.

منبع: gizmochina

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما