گوشی تاشو Galaxy Z Fold 4 با خودکار الکترونیکی


روآرو- طبق آخرین گزارش، سامسونگ قصد دارد درگاه قلم S را بر روی گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فولد 4 نصب کند.

به قول آقای فرارو. سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا را در آخرین معرفی خود رونمایی کرد. این گوشی با قلم محبوب S Pen عرضه می شود که قبلاً در میان دستگاه های سری گلکسی نوت محبوب بود. اما به نظر نمی رسد که سامسونگ قصد داشته باشد قلم S را در انحصار S22 Ultra نگه دارد، زیرا گزارش های جدید حاکی از آن است که گوشی تاشو بعدی سامسونگ دارای مدل S-style خواهد بود.

بر اساس گزارش وب سایت خبری TheElec، منبع فاش کرد که غول فناوری کره جنوبی تصمیم گرفته است قلم S Pen را روی گوشی تاشوی آینده خود به نام Galaxy Z Fold 4 نصب کند. همچنین گفته می شود که این دستگاه در نیمه دوم سال 2022 عرضه خواهد شد.


همانطور که می دانید، Galaxy Z Fold 3 موجود در بازار در حال حاضر از S Pen Fold Edition و S Pen Pro نیز پشتیبانی می کند. اگرچه این مدل قابلیت استفاده از خودکار را دارد، اما می دانیم که خودکار باید جداگانه خریداری شود و در جعبه خرده فروشی دستگاه موجود نباشد. از طرفی این دستگاه جای خاصی برای قرار دادن خودکار داخل بدنه ندارد. کاربران گلکسی زد فولد 3 معمولاً برای حل این مشکل یک درپوش روی نگهدارنده قلم S دستگاه خود قرار می دهند.

گزارش های اخیر نشان می دهد که گوشی تاشوی گلکسی زد فلیپ 3 سامسونگ از گوشی تاشو گلکسی زد فولد 3 جلوتر است. سامسونگ اکنون امیدوار است که قلم S را در بدنه گوشی تاشو Z Fold 4 قرار دهد و آن را در کانون توجه کاربران آینده قرار دهد و در نتیجه فروش خود را در مقایسه با مدل قبلی خود Z Fold 3 افزایش دهد.

به استثنای قلم S، انتظار نمی رود که گوشی تاشو Galaxy Z Fold 4 در مقایسه با Z Fold 3 دچار تغییرات قابل توجهی در طراحی شود. گزارش جدید بیان می کند که Galaxy Z Fold 4 دارای صفحه نمایش داخلی 7.56 اینچی تاشو خواهد بود. در مقابل، اندازه صفحه نمایش خارجی حدود 6.19 اینچ گزارش شده است. اخیرا رندرهایی از گلکسی زد فولد 4 نیز منتشر شده است که طراحی این دستگاه را برای کاربران آشکار می کند.

منبع: gizmochina

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances